Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 58 tema

O tuos elastikus visada deda?
Atsakyti
QUOTE(egta @ 2013 04 09, 11:39)
O tuos elastikus visada deda?

Berods net nežinau atvejo, kad išvis nereiktų elastikų nešioti g.gif Tik vieniems trumpiau, kitiems ilgiau, priklausomai nuo sąkandžio būklės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Highlander: 09 balandžio 2013 - 10:43
QUOTE(Highlander @ 2013 04 09, 10:34)
Tikiuosi greit susitvarkys  drinks_cheers.gif  Beje, o kaip tavasis sąkandis? Manasis tai kažkoks nesusipratimas  doh.gif  Net baisu pagalvoti, kiek laiko užtruks jį sutvarkyti... O tie elastikai taip nepatogu, jau nebenoriu jų daugiau, užteko vienos savaitės  lotuliukas.gif

Su sąkandžiu pas mane kol kas viskas gerai. Kandasi normaliai dantys ant dantų, dešinėj pusėj ketvirtukai gražiai susieina - anksčiau blokuodavo ten jie vienas kitą, o viršutiniai priekiniai jau išsistūmė išorėn tiek, kad nebesitrina į apačią. smile.gif tik tiek, kad apačia pavažiavus šonan ir kairė pusė ne taip tvirtai susikanda kaip dešinioji, bet čia jau menkniekis palyginus. Prieš kokią savaitę kandau taip, kad jausdavau kaip bandant sukąsti dantis apatinis žandikaulis nuslysta kairėn per jėgą. Labai nesmagus jausmelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egta @ 2013 04 09, 11:39)
O tuos elastikus visada deda?

Pusbroliai, kiek zinau nenesiojo ir va drauge jau tris metus perkope, bet elastiku dar neturejo g.gif
Atsakyti
Is mano sakandzio nieko neliko, ne tik nesukandu visiskai dantu, nes vienas is galiniu remiasi i breketa, bet vakar pastebejau, kad priekiniai vieni i kitus remias... Kaip ir dziaugiuos, kad juda, bet is kitos puses tai nebesuprantu kas toj burnoj per bardakas, nes kaip ir apacia turetu vaziuot i gala, nes tam ir istrauke ketvertukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2013 04 09, 11:42)
Su sąkandžiu pas mane kol kas viskas gerai. Kandasi normaliai dantys ant dantų, dešinėj pusėj ketvirtukai gražiai susieina - anksčiau blokuodavo ten jie vienas kitą, o viršutiniai priekiniai jau išsistūmė išorėn tiek, kad nebesitrina į apačią. smile.gif tik tiek, kad apačia pavažiavus šonan ir kairė pusė ne taip tvirtai susikanda kaip dešinioji, bet čia jau menkniekis palyginus. Prieš kokią savaitę kandau taip, kad jausdavau kaip bandant sukąsti dantis apatinis žandikaulis nuslysta kairėn per jėgą. Labai nesmagus jausmelis smile.gif

Super, kad su breketais pataiso sąkandį thumbup.gif Gal ir man bus geriau, apatinio žandikaulio viela nekeista nuo breketų uždėjimo, gal su stipresne viela prastumdys į vietas geriau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egta @ 2013 04 09, 11:48)
Is mano sakandzio nieko neliko, ne tik nesukandu visiskai dantu, nes vienas is galiniu remiasi i breketa, bet vakar pastebejau, kad priekiniai vieni i kitus remias... Kaip ir dziaugiuos, kad juda, bet is kitos puses tai nebesuprantu kas toj burnoj per bardakas, nes kaip ir apacia turetu vaziuot i gala, nes tam ir istrauke ketvertukus  g.gif

Deja, bet visad pablogėja prieš pagerėjimą... Taip matyt ir turi būti, dabar dantukai keliauja į jiems skirtas vietas, dėl ko darkosi sąkandis, tačiau kai sukeliaus, viskas bus idealu 4u.gif Man irgi labai pablogėjo sąkandis su breketais, bet tikiu viskas gražiai susitvarkys ax.gif
Atsakyti
O jums orot sake, kiek nesiosit, nes manes visi klausia, tai kiek laiko dar su jais busi...Man nieko neprognozavo, sake tvarkysim tol, kol sutvarkysim, tik, kad joks ortodontinis gydymas negali testis ilgiau nei trys metai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 04 09, 11:09)
O jums orot sake, kiek nesiosit, nes manes visi klausia, tai kiek laiko dar su jais busi...Man nieko neprognozavo, sake tvarkysim tol, kol sutvarkysim, tik, kad joks ortodontinis gydymas negali testis ilgiau nei trys metai blush2.gif

Na, man pačioj pradžioj sakė, kad galbūt užteks metų ir 2-3 mėnesių. smile.gif bet niekada negalima juk tiksliai numatyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 04 09, 12:09)
O jums orot sake, kiek nesiosit, nes manes visi klausia, tai kiek laiko dar su jais busi...Man nieko neprognozavo, sake tvarkysim tol, kol sutvarkysim, tik, kad joks ortodontinis gydymas negali testis ilgiau nei trys metai blush2.gif

Manoji prognozė 1 m ir 8 mėn ax.gif Ilgiau nenorėčiau, pats tas biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti