QUOTE(RSTT @ 2013 03 14, 13:13)
Tai aišku ką ten aš ir ministerija, ir gydytojai, viską metam kabinėjamės ir durni esam. Bandykit, idealizuokit, gal pavyks. Bet manau kad ne. Ir ką aš kabinėjuosi padauginkit iš bent 100 kad suvoktumėt kiek kabinėsis ministerija. Dangė teisi-šiai doienai kol net stacionaro gydytojų atsakomybė nėra draudžiama ir apibrėžiama namų gimdymo reglamentas gali būti išmuštas tik konkretumu ir pagrįstumu. O jo nėra nes matau tik beletristikas.
O man tai niekaip nedaeina- paaiskinkit- kodel ministerija turi kabinetis? Pilietine iniciatyva, graziai, aiskiai artikuliuota, neblogai informaciskai pasiruosta, mandagiai, islauktai korektiskai pateikta- o neinama net ir dialoga

Kodel sitaip akiplesiskai nerupi pilietinis aktyvumas

paskatintu, pagirtu, o va ne, reikia kabinetis. Per daug iniciatyvininku, per mazai... Nepakankamai sukramte pasiulymus, ar pernelyg 'daug' norintys Vis neapsisprendzia.
Cia jusu dar jurga buvo pavadinta 'nieko api gimdymus neismanancia'. Tai irgi butu idomu paklausti, ar bent vienoje jos paskaitoje teko lankytis, kad teigti sitaip? Priimti simtus gimdymu, gimdyti paciai, mokytis- tai reiskia nesuprasti, kas tai yra? Net as, pagimdziusi tik 2 vaikus negaliu sakyti, kad man visiska juoda skyle galvoj, kai pagalvoju, kas tas gimdymas

O va lyginant J su Cigrijiene, tai pastaroji man rodos dar maziau ismano.