Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

QUOTE(silvaria @ 2013 03 15, 00:28)
Gal juokauji? Uzblokuota buvau. mirksiukas.gif


faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 03 14, 23:30)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif aha labai apsidziaugiau, darbu pasidariau. Nes gi labai mane itraukia sita diskusija, priklausomybe:geda2: , galetu dazniau blokuot.
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 03 14, 13:13)
Tai aišku ką ten aš ir ministerija, ir gydytojai, viską metam kabinėjamės ir durni esam. Bandykit, idealizuokit, gal pavyks. Bet manau kad ne. Ir ką aš kabinėjuosi padauginkit iš bent 100 kad suvoktumėt kiek kabinėsis ministerija. Dangė teisi-šiai doienai kol net stacionaro gydytojų atsakomybė nėra draudžiama ir apibrėžiama namų gimdymo reglamentas gali būti išmuštas tik konkretumu ir pagrįstumu.  O jo nėra nes matau tik beletristikas.

O man tai niekaip nedaeina- paaiskinkit- kodel ministerija turi kabinetis? Pilietine iniciatyva, graziai, aiskiai artikuliuota, neblogai informaciskai pasiruosta, mandagiai, islauktai korektiskai pateikta- o neinama net ir dialoga g.gif Kodel sitaip akiplesiskai nerupi pilietinis aktyvumas g.gif paskatintu, pagirtu, o va ne, reikia kabinetis. Per daug iniciatyvininku, per mazai... Nepakankamai sukramte pasiulymus, ar pernelyg 'daug' norintys Vis neapsisprendzia.

Cia jusu dar jurga buvo pavadinta 'nieko api gimdymus neismanancia'. Tai irgi butu idomu paklausti, ar bent vienoje jos paskaitoje teko lankytis, kad teigti sitaip? Priimti simtus gimdymu, gimdyti paciai, mokytis- tai reiskia nesuprasti, kas tai yra? Net as, pagimdziusi tik 2 vaikus negaliu sakyti, kad man visiska juoda skyle galvoj, kai pagalvoju, kas tas gimdymas smile.gif O va lyginant J su Cigrijiene, tai pastaroji man rodos dar maziau ismano.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2013 03 14, 16:56)
su tuo pavyzdžiu aš nebūčiau tokia kategoriška - klaustukų ten nemažai.
Moteris nėštumo metu gi lankėsi pas gydytoją konsultacijoms, turėjo darbą, negi būtina iškarto įvertinti ją kaip "alkoholikę ir asocialią"? nebent jūs ją asmeniškai pažįstate. O vaiko mirties priežastis - gimė vandenyje ir užduso, o ne mirė paliktas balkone ar šiukšliadėžėje.
Neteigiu, kad taip atsitiko netyčia, nes to nežinau, o juo labiau, neteisinu moters - bet kokiu atveju, ji pasielgė arba labai neatsakingai, arba nepaprastai žiauriai.
Bet prieš išvadinant žmogų alkoholiku ir asocialu, pirma reikia turėti įrodymų, o.k.?

Pusę paskaitėt, papasakojot, kitką patylėjot. Moters pirmas apsilankymas pas gyd - dėl nėštumo nutraukimo. Per vėlu buvo. Gyd puikiai žinojo, kad moteris vaiko nenori, siūlė gimdyti Vilniuje ir palikti. Skambino vėliau, moteris sakė, kad pagimdė Vilniuje. Bet gyd dar ir patikrino, nerado, kad Vilniuje būtų gimdžiusi tokia. Štai ir kreipėsi į teisėsaugą. Ar jums tai panašu į planuotą gimdymą namuose? Tikrai ne. Tačiau kol nėra sutvarkyta teisiškai, ir toliau bus tapatinama.
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 03 15, 00:30)
QUOTE(silvaria @ 2013 03 15, 00:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aha labai apsidziaugiau,
Man irgi suteikė progą patylėti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazzas @ 2013 03 15, 00:59)
Pusę paskaitėt, papasakojot, kitką patylėjot. Moters pirmas apsilankymas pas gyd - dėl nėštumo nutraukimo. Per vėlu buvo. Gyd puikiai žinojo, kad moteris vaiko nenori, siūlė gimdyti Vilniuje ir palikti. Skambino vėliau, moteris sakė, kad pagimdė Vilniuje. Bet gyd dar ir patikrino, nerado, kad Vilniuje būtų gimdžiusi tokia. Štai ir kreipėsi į teisėsaugą. Ar jums tai panašu į planuotą gimdymą namuose? Tikrai ne. Tačiau kol nėra sutvarkyta teisiškai, ir toliau bus tapatinama.

Prieš komentuodama, perskaitykite kitus mano postus ėjusius po to, kurį pacitavote., jei Jūsų tai nenuvargins per daug. Nenoriu vėl kartotis. Ir tai darykite nuolatos, nes išlindote kaip Pilypas iš kanapių.
AČIŪ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitės šešėlis: 15 kovo 2013 - 09:58
Kokia čia dar gali būti diskusija, beletristika doh.gif dar pagirt turi ministerija kad savamokslės vaikus priiminėja. Ar jums nedaeina kad jos SUŽALOJO kažką, neįvertino būklės, dėl to mirė kūdikis, padirbinėjo dokumentus? bet LT tai matyt įprasta, nelegalu vadinasi labai gerai nes valstybei taip ir reikia, nes valdžia durniai, o mes vargšai mūsų niekas negirdi ir nepagiria už savaime suprantamus dalykus. Nebėr ką diskutuoti. Mamytėms su tokiu mąstymu joks reglamentas nepadės, nes jums vis tiek bus negerai, nes jame nebus nieko dvasiško ir dieviško o bus skaičiai, aparatai, diplomai, atsakomybės draudimai.
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 03 15, 09:21)
Kokia čia dar gali būti diskusija, beletristika  doh.gif dar pagirt turi ministerija kad savamokslės vaikus priiminėja. Ar jums nedaeina kad jos SUŽALOJO kažką, neįvertino būklės, dėl to mirė kūdikis, padirbinėjo dokumentus? bet LT tai matyt įprasta, nelegalu vadinasi labai gerai nes valstybei taip ir reikia, nes valdžia durniai, o mes vargšai mūsų niekas negirdi ir nepagiria už savaime suprantamus dalykus. Nebėr ką diskutuoti. Mamytėms su tokiu mąstymu joks reglamentas nepadės, nes jums vis tiek bus negerai, nes jame nebus nieko dvasiško ir dieviško o bus skaičiai, aparatai, diplomai, atsakomybės draudimai.

man idomu, ar tikrai nesuprantat, ar tik apsimetat? g.gif kiek kartu rasyta, kad iniciatyva nesieka iteisinti jurgos ar bet kokiu 'savamoksliu' veiklos doh.gif ciupt uz vadziu vel is pradziu doh.gif tikrai nebera ka diskutuoti, kai neskaitoma, neklausoma, kas sakoma ir kas siuloma. Tamstai tiktu sam'e dirbti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selva: 15 kovo 2013 - 10:29
ok, kaip suprantu turit svariu irodymu kaip ir kas ten vyko su tuo mirusiu kudikiu ir ta bedvase nediplomuota moteriske, pirmyn i prokuratura ginti nukentejusiu ir padeti tyrimui..nes panasu jis uzbuksavo..ir sitas sharshalas nieko konkretaus vis dar neirode..ir kaltu nerado..bet gal as ko nepastebiu, o jusu akis astri, izvalgi..padekit visus taskus ant ''i''
nes antraip..nesusituresiu..esat kaip tas zmogus, kurie aiskios pozicijos gyvenime neturi, bet sliejasi prie tu, kurie dauguma..pagal situacija...
atsiprasau..tik dar vienas klausimas..pasidalinkit patirtim..kaip imanoma nemylint vaiku, tapti ilgus metus dirbanciu pedagogu..kaip akumuliuoti is vaikystes parejusia neapykanta i meile..tai tolygu auksciausio lygio dvasingumui ir tobulumui..galetumet sekmingai pravedineti kursus apie tai

QUOTE(RSTT @ 2013 03 15, 10:21)
Kokia čia dar gali būti diskusija, beletristika  doh.gif dar pagirt turi ministerija kad savamokslės vaikus priiminėja. Ar jums nedaeina kad jos SUŽALOJO kažką, neįvertino būklės, dėl to mirė kūdikis, padirbinėjo dokumentus? bet LT tai matyt įprasta, nelegalu vadinasi labai gerai nes valstybei taip ir reikia, nes valdžia durniai, o mes vargšai mūsų niekas negirdi ir nepagiria už savaime suprantamus dalykus. Nebėr ką diskutuoti. Mamytėms su tokiu mąstymu joks reglamentas nepadės, nes jums vis tiek bus negerai, nes jame nebus nieko dvasiško ir dieviško o bus skaičiai, aparatai, diplomai, atsakomybės draudimai.

Atsakyti
QUOTE(Nikolia @ 2013 03 15, 11:45)
ok, kaip suprantu turit svariu irodymu kaip ir kas ten vyko su tuo mirusiu kudikiu ir ta bedvase nediplomuota moteriske, pirmyn i prokuratura ginti nukentejusiu ir padeti tyrimui..nes panasu jis uzbuksavo..ir sitas sharshalas nieko konkretaus vis dar neirode..ir kaltu nerado..bet gal as ko nepastebiu, o jusu akis astri, izvalgi..padekit visus taskus ant ''i''
nes antraip..nesusituresiu..esat kaip tas zmogus, kurie aiskios pozicijos gyvenime neturi, bet sliejasi prie tu, kurie dauguma..pagal situacija...
atsiprasau..tik dar vienas klausimas..pasidalinkit patirtim..kaip imanoma nemylint vaiku, tapti ilgus metus dirbanciu pedagogu..kaip akumuliuoti is vaikystes parejusia neapykanta i meile..tai tolygu auksciausio lygio dvasingumui ir tobulumui..galetumet sekmingai pravedineti kursus apie tai


Man irgi vis toks klausimas kyla skaitant RSTT postus g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti