Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gydymas arba

Merginos, gal zinote, kur Vilniuje pasidaryti pigiausiai krauo tyrimus?
Paziurejau "Sorpo" (cia darausi skydliaukes tyrimus) issitirti vitamin D koncentracija kraujyje-66 litai doh.gif Tai jei dar noresiu magni, dar ka nors paziureti-be 300 lt neiseisiu is ten.
Noriu bent jau vit D ir magnio koncentracija kraujyje pamatyti.
Atsakyti
Dėl vit. D pasiskambink į Nacionalinį osteoporozės centrą, kažko man šviečiasi kad ten D tyrimas pigiau. Kitur dar būna tiksliniai kompleksai, tada irgi pigiau gaunasi nei po vieną daryti, skambink į registratūras, informuos. Medicinos diagnostikos centre irgi D pigiau ( plius reikia mokėti už paėmimą), čia vitaminų tyrimų kainos, kairėje - gali pasirinkt kitus ko reikia iš kraujo. B12 pasidaryk. Dar ką galiu pridurti - skirtingose laboratorijose truputį skiriasi normos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 16 balandžio 2013 - 19:55
Aciuks 4u.gif Reiskia man reikia D2 D3 ir B12 pasidaryti?? o gal dar magni??
Paskaiciau, kad LT masiskai zmonems D trukumas. Kur nebus, kai 7 menesius sules ners:(
Paskaiciau, kad reiketu darytis bendrojo vitamino D tyrimą, nes tiria butiniausius F-D2 ir D3
http://www.vitaminas...klastingu-ligu/
bendrasis vitamino D kiekis Siemens (Centaur) sistema daromas visoke LT:
http://www.vitaminas.../laboratorijos/
Atsakyti
Aš jau mažiausiai dvejus metus visiems ką pažystu apie tai kalbu... Lietuviškas vit. D puslapis atsirado prieš metus su trupučiu, bet jis toks striukas bukas. Vis užbėgu į amerikonišką naujienų apie D peržvelgt,man įdomu, pasidariau vit. D fanė...
http://www.vitamindcouncil.org/
Vit D daugeliui ir pietų šalyse trūksta. Dabar toks gyvenimo būdas - patalpose, prie kompiuterių; apsauga nuo saulės irgi beveik blokuoja gamybą; kasdienis prausimasis išplauna pasideginus šviežiai pasigaminusį kartu su odos riebalais, nespėjus patekti į kraujotaką... verysad.gif
Atsakyti
Vartojate saltaisiais=tamsiaisiais sezonais vit d. Kokia doze? Gal parodytumet, koki D nadojate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 04 17, 00:28)
Vartojate saltaisiais=tamsiaisiais sezonais vit d. Kokia doze? Gal parodytumet, koki D nadojate?  4u.gif

Vyras naudojau daugiau, jam labiau reikia, o aš tik kai prisimenu išgeriu - pas mane nėra D trūkumo, tyriausi; kasmet žiemą dvi savaites deginamės, atsargos natūraliai pasipildo. Apsaugos nuo saulės naudoju minimaliai, tik veidą saugau rimtai. Visokius bandėm, geriausia riebaluose tirpus D3 My Webpage mums. Kai akciją kur užmatau, perku po keletą dėžučių... Dar būna koncentruotas ampulėmis po 200 000TV, vienos užtenka pusei metų, galima išgerti arba susileisti - gaunasi net pigiau ir neužsimiršta... Bet su mūsų gyvenimo ritmu mums netinka, nereikia tiek. Dozė priklauso nuo to, koks pas jus bus rastas lygis. Rekomenduojama 1 žirniukas dienai, tai minimalu, galima taip gert visą žiemą. Aš išgeriu po 2 kai prisimenu kartą-du per savaitę; vyras geria kasdien po 3-4. Rizika rimtai perdozuoti atsiranda ilgiau vartojant po 10 000 TV dienai, tai būtų apie 12 žirniukų... Po tiek negeriam. Bet žinau kad prie kai kurių susirgimų naudoja net tokias arkliškas dozes. 4u.gif
Atsakyti
gaila, kad tik dabar perskaiciau jusu atsakyma. Kaip tik vaistineje ziurejau I ta pearl D. Bet skaiciau, kad geriausias D-vandens tirpale, tai ir nusipirkau AQUADETRIM VITAMIN D3. Skaiciau kelis kartus info lapeli. Kadangi tyrimo nesidariau, ko gero man reikia gerti palaikomaja doze, 1-2 lasiukus per diena. Ar, vis tik, kokius 4 gerti?? Dar nusipirkau bio magnesium Izraelio koserini. Tikiuosi islipsiu is to liuno "nieko nenoriu, atsikniskit visi". Kaip manote? Ar labai ss...a... nusipirkau?smile.gif
http://www.infomed.l...0000024672.html
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 04 17, 18:36)
gaila, kad tik dabar perskaiciau jusu atsakyma. Kaip tik vaistineje ziurejau I ta pearl D. Bet skaiciau, kad geriausias D-vandens tirpale, tai ir nusipirkau AQUADETRIM VITAMIN D3. Skaiciau kelis kartus info lapeli. Kadangi tyrimo nesidariau, ko gero man reikia gerti  palaikomaja doze, 1-2 lasiukus per diena. Ar, vis tik, kokius 4 gerti?? Dar  nusipirkau bio magnesium Izraelio koserini. Tikiuosi islipsiu is to liuno "nieko nenoriu, atsikniskit visi". Kaip manote? Ar labai ss...a... nusipirkau?smile.gif
http://www.infomed.l...0000024672.html

Išlipsi iš visų liūnų, tik lipt reikia, tada viskas padeda. 4u.gif
Nevartojom būtent tokio. Bet buvau pirkusi UK ir parsivežusi iš ten vandenyje tirpaus D3. Vyrui riebalinis labiau tiko, kai gėrė vandenyje tirpų, nematė skirtumo, ar vartoja ar ne. Nuo aliejinio ant jo odos rezultatas matosi akivaizdžiai. Bet kai tau ne ligoms lengvinti, o daugiau profilaktiškai, sunaudok šitą, kitą kart pabandysi kitokį ir matysi, ar tau tas pats, ar kažkuris labiau patiks. Juk nėra vieno recepto ar vaisto, visiems tinkamo. Dėl dozės, nežinant kiek jo turi, sunku patarti. 1-2 lašiukai - profilaktinė. Jei per visą žiemą nesideginai, kuo nors dėl ko tau vartot negalima nesergi, tai aš porą savaičių naudočiau daugiau, ypač kai yra tokių nesveikatos, nenoro pojūčių. Paskui - arba pamažint iki 1-2 lašų, arba išsitirt. Reiktų pavasarį pasitikrint, kad žinotum realią situaciją, kas pas tave organizme dedasi. 4u.gif
Atsakyti
aciu uz pardasinima 4u.gif Tai kiek man laseliu , pirmas dvi savaites, gerti? po 4 kokius? Rekomenduoja pora menesiu gerti, bet birzelio pradzioje jau busiu siltuose krastuose, deginsiuos, ko gero reikes nutraukti? Ziema niekur nebuvau, nesideginau, atostogu reikia verkiant. O po kiek gerti tu zirniuku aliejiniu pearls D3 ziema, jei niekur neisvaziuoji pasideginti? Tikiuosi islipsiu is visko su tuo, ka dabar darau. Tik bijau, kad per daug nebutu. Bet viska perziurejau-niekas nesidubliuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 17 balandžio 2013 - 19:47
Och, kaip pažįstama!!! Man šiek tiek jau lengviau, bet toks jausmas, kad šiais metais žiema ne tik ant lauko, bet ir viduje užsitęsė, bet pagaliau SAULĖ smile.gif
Gal jau gali pasidalinti kur tyreisi, jei jau tyreisi ir ką? Nes aš galoju gal ir man reiktų... jėgų nėra, ilgai, kaip niekad prasirgau, žodž kažkas rimtai čia mane suėmė smile.gif

O tą vitaminą kur nusipirkai, mano vaikas vartoja, mums gydytoja jį patarė. Jis gerai tuo, kad pervartojus, lengviau pasišalina iš organizmo (bent mums taip sakė)

QUOTE(Nidulia @ 2013 04 17, 18:36)
gaila, kad tik dabar perskaiciau jusu atsakyma. Kaip tik vaistineje ziurejau I ta pearl D. Bet skaiciau, kad geriausias D-vandens tirpale, tai ir nusipirkau AQUADETRIM VITAMIN D3. Skaiciau kelis kartus info lapeli. Kadangi tyrimo nesidariau, ko gero man reikia gerti  palaikomaja doze, 1-2 lasiukus per diena. Ar, vis tik, kokius 4 gerti?? Dar  nusipirkau bio magnesium Izraelio koserini. Tikiuosi islipsiu is to liuno "nieko nenoriu, atsikniskit visi". Kaip manote? Ar labai ss...a... nusipirkau?smile.gif
http://www.infomed.l...0000024672.html

Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 17, 00:16)
eriausia riebaluose tirpus D3 My Webpage mums.

ir aš tokį vartoju thumbup.gif man patarė gydytoja dėl depresijos. sakė pagrinde ji atsiranda kai trūksta vit D.
Atsakyti
QUOTE(Laimingi @ 2013 04 18, 08:30)
Och, kaip pažįstama!!! Man šiek tiek jau lengviau, bet toks jausmas, kad šiais metais žiema ne tik ant lauko, bet ir viduje užsitęsė, bet pagaliau SAULĖ smile.gif
Gal jau gali pasidalinti kur tyreisi, jei jau tyreisi ir ką? Nes aš galoju gal ir man reiktų... jėgų nėra, ilgai, kaip niekad prasirgau, žodž kažkas rimtai čia mane suėmė smile.gif

O tą vitaminą kur nusipirkai, mano vaikas vartoja, mums gydytoja jį patarė. Jis gerai tuo, kad pervartojus, lengviau pasišalina iš organizmo (bent mums taip sakė)

dar nieko nesityriau-nei laiko, nei jegu, nei noro. viskas kaip jus sakote ,-"jėgų nėra, ilgai, kaip niekad prasirgau"
As 15 masazu nusipirkau, kiekvienas po 2 valandas, jau 11 pasidariau. Galvoju, isjudint limfa, raumenis po ziemos satingio, nejudejimo ir sirgimu-nieko, vistiek blogai jauciuosi. Eicia I VEGA arba Folio tyrima, bet turi buti labia geras specas, labia mokantis dirbti su ta aparatura, tik tada gerai viska issifruos ir pasakys kas tau yra. Kur toki rasti?? Dazniausiai dirba su tam tikru papildu grupe, bile ka priburia, kad tik savo platinamus papildus ikisti.
o kiek lasiuku vandeninio D duodate vaikui?? as nezinau kiek man gerti, tai lasinuosi beveik minimalia palaikomaja2-3 lasus.

Danguoliukas33, o po kiek perliuku per diena sugeriate? Kiek laiko jau geriate? Ar jauciate rezultatus?.
Taip, depresijos ir panikos ataku kaltininkas daznai buna D trukumas.
Tai dar gera daktare turite, kad zino ka patarti o ne is karto xemija israso. Dauguma negalavimu kyla del vitamin ar element trukumo, bet koks daktaras pasiulo, paaiskina?? Is karto vaistus raso, apsidraudziant save.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 18 balandžio 2013 - 22:05