Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

QUOTE(strazdaniux @ 2014 01 10, 08:58)
Antira, sakai dvi skirtingos pas PPK? O man jos tokios panasios.

uzknisa tai,kad kai turi fotika rankoj- bendravimas isnyksta nes tada as visa ilindus i ji...

musu sventes praejo ramiai ir neiprastai. daug metu is eiles bent viena diena budavo susiburimas pas mus, o siemet mes per visus vaazziavom. Buvo jauku labai! naujus Jyllande sutikom pas vyro sese. super kompanija 50%lt 50% ukrainieciai. Per tv latviu tv3 su rusisku zibureliu su superiniu senesniu dainu popuri. Tai su sokiais su dainom! Paskutiniai atgulo tarp6-8 ryto  newyear.gif  alc.gif  gathering.gif

Kad skirtingos, tikriausiai man vaizduote suveike smile.gif))) Cia tikriausiai as pagal save sprendziu, nes mano vaikai labai skirtingi smile.gif))) Todel ir klausiu , kad nezinau.

Pas mane fotikas rankose kai vaikai miega smile.gif)) labai noreciau ismokti judesi gerai pagaut. O kai visi miega tai judesio nebera biggrin.gif

Smagios sventes pas jus :)Mes antri metai kaip kaledai namuose rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antira: 10 sausio 2014 - 22:53
QUOTE(Antira @ 2014 01 09, 00:08)
Grazus vardas smile.gif Didzioji i teveli, o mazoji i mamyte :DDD Labai skiriasi nuo Frejos, kai buvo maza?
kaip cia tylu unsure.gif Nesu forumu megeja, bet itariu visi kiti forumai numuse supermamu reitingus rolleyes.gif

na zinok, yra tiesos. Aisku, kazkiek panasios, bet pati matau skirtumo truputi. Manau mazoji tures mamos akis. Na o kaip bus, pamatysim kai uzaugs biggrin.gif

Speju fcb numusa visus forumu reitingus biggrin.gif

QUOTE(strazdaniux @ 2014 01 10, 08:58)
Sveikos!

As cia kasdien uzsuku smile.gif Antira, sakai dvi skirtingos pas PPK? O man jos tokios panasios. Originali Freja ir mini Freja biggrin.gif Neatsiziuriu i nuotraukas jusu, PPK smile.gif Smagu,kai zmones turi ta mniskaja gyslele!

panasios, bet kartu ir skirtingos mirksiukas.gif Gal po kiek laiko skirtumai labiau isryskes ax.gif
Del pagyru 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Antira @ 2014 01 10, 22:52)
Mes antri metai kaip kaledai namuose rolleyes.gif

mes irgi - Kaledos, NM Danijoj.. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gal kuri žinot kaip būtų galima darbą Danijoj susirast?Vyriškiui,jis šiuo metu yra Danijoj. Būsiu dėkinga už bet kokią info biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! Noriu paklausti, gal kas zinos is merginu..... Siuo metu niekur nedirbu, nors Danijoje esu isdirbus nemazai metu. Dabar esu ant A-kasos, bet ji jau greit man pasibaigs. Tarkim po akasos pasibaigimo uz 5 menesiu man gimtu vaikelis tai gal kas zinote ar as gauciau is komunos dekretines ar negauciau nieko kaip kad buciau nedirbus per nestuma? Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Jurgutele, reikia ieskot per skelbimu portalus: jobindex.dk , jobzone.dk, ofir.dk , jobnet.dk ir tt 4u.gif

Keturiolika, turbut kad nieko negausi, nes kad gaut, skaiciuoja pask 3 men pries dekreta tavo pajamas, o jei ju 0, tai ir deretines 0 sad.gif bet klausk komunoj. Gal buna isimciu wink.gif

Labas laba!
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2014 01 22, 16:58)
Jurgutele, reikia ieskot per skelbimu portalus: jobindex.dk , jobzone.dk, ofir.dk , jobnet.dk ir tt  4u.gif

Keturiolika, turbut kad nieko negausi, nes kad gaut, skaiciuoja pask 3 men pries dekreta tavo pajamas, o jei ju 0, tai ir deretines 0 sad.gif bet klausk komunoj. Gal buna isimciu wink.gif

Labas laba!

ačiux,bet ten tik daniškai ,taip?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2014 01 21, 12:22)
Sveikutės. Gal kuri žinot kaip būtų galima darbą Danijoj susirast?Vyriškiui,jis šiuo metu yra Danijoj. Būsiu dėkinga už bet kokią info biggrin.gif

Lalandijoj ieskojo (o gal ir vis iesko 120 darbuotoju) http://www.dagens.dk...ye-medarbejdere

laive,kelte iesko komandos,viso 300 zmoniu http://www.avisen.dk...and_239118.aspx

o pagrindinius online pusl. jau isvardino + laikrasciai,sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2014 01 26, 12:17)
Lalandijoj ieskojo (o gal ir vis iesko 120 darbuotoju) http://www.dagens.dk...ye-medarbejdere

laive,kelte iesko komandos,viso 300 zmoniu http://www.avisen.dk...and_239118.aspx

o pagrindinius online pusl. jau isvardino + laikrasciai,sekmes 4u.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
bet ten prie to kelto nėra adreso,kur kreiptis?ar aš tik nematau? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos
Pastebėjau, kad čia lankosi keletas merginų, puikiai išmanančių socialinius - piniginius DK reikalus. taigi norėčiau paklausti, gal kuri tiksliai žinot, iš kurių 3 mėn atlyginimo skaičiuojasi dekretinių išmoka? pvz jeigu išeinu atostogų gegužės vidurį, tai mano išmoka bus vasario/kovo/balandžio vidurkis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo infuzorija: 07 vasario 2014 - 15:23
QUOTE(infuzorija @ 2014 02 07, 15:21)
Sveikos
gal kuri tiksliai žinot, iš kurių 3 mėn atlyginimo skaičiuojasi dekretinių išmoka? pvz jeigu išeinu atostogų gegužės vidurį, tai mano išmoka bus vasario/kovo/balandžio vidurkis?


Labis. nea, skaiciuosis ir geguze, nes atostoginiai yra pajamos to menesio. atostoginiu lapas- algolapis tavo bus smile.gif ar tu atostogas turejai omenyje dekreta?
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2014 02 07, 21:35)
Labis. nea, skaiciuosis ir geguze, nes atostoginiai yra pajamos to menesio. atostoginiu lapas- algolapis tavo bus smile.gif  ar tu atostogas turejai omenyje dekreta?

turėjau omeny dekretą
Atsakyti