Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

labas, pleputes smile.gif

rasau cia, ne i paiesku tema, nes man kol kas reik idejos, o po to reikes schemos. Zodziu, name virs isejimo i galini kiema labai nors 4 paveiksliuku. Ir nesugalvoju, kas juose turetu but. siuvinukas turetu but ne didelis, gal 10x10 cm. Noreciau 4 vienodu remeliu kvadratiniu.
Bet va nesugalvoju, ka siuvinet, ar kokias geles, ar kazka, atitinkancio metu laikus, ar is tu vienspalviu kavos puodeliu kazka? help smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 18, 23:57)
A ko cia gasdintis?  blink.gif Juk mes visos graziai siuvinejam,ne taip kaip tos kairiarankes  biggrin.gif

prasyciau apie kairiarankes arba gerai, arba nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės,

aš su prašymu smile.gif norėčiau išsiuvinėti kažkokį nedidelį motyvą, tinkantį krikštynų kvietimams, gal kas kokių idėjų turit, kas tiktų ir scemučių turit? blush2.gif
Atsakyti
sveikos,
labai grazios ir tulpes (nesvarbu, kad neorginalas), ir lektuvelis ir visi kiti thumbup.gif 4u.gif
Alateja, tiktu manau mazi angeliukai, rolleyes.gif

O cia mano procesas. kazkuri klausete, kur panaudosiu, tai dar nezinau biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2013 03 19, 05:59)
labas, pleputes smile.gif

rasau cia, ne i paiesku tema, nes man kol kas reik idejos, o po to reikes schemos. Zodziu, name virs isejimo i galini kiema labai nors 4 paveiksliuku. Ir nesugalvoju, kas juose turetu but. siuvinukas turetu but ne didelis, gal 10x10 cm. Noreciau 4 vienodu remeliu kvadratiniu.
Bet va nesugalvoju, ka siuvinet, ar kokias geles, ar kazka, atitinkancio metu laikus, ar is tu vienspalviu kavos puodeliu kazka? help smile.gif


Na labai nedideli paveiksleliai..
kavos puodeliai prie isejimo gal siek tiek ne prie ko smile.gif tikrai kogero grazu butu mini metu laikai pavaizduoti. arba kokios geles nuo pumpuro iki prasiskleidusio ziedo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 18, 22:03)
Galiu paskolint jei nori,turiu atliekama  biggrin.gif

Kiek graziu darbeliu ir procesiuku primetet,super  thumbup.gif

Ale bet ir prisnekejot,as siandien neprisedu visai prie kompo,va ir dabar per telefona rasau  ax.gif

bigsmile.gif MB suklijavo, žiūrėsiu kiek tarnaus g.gif o prie progos ieškosiuos naujo, ačiū už pasiūlymą 4u.gif wub.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 03 18, 22:44)
siuvinek kaip as,visai be nieko mirksiukas.gif


doh.gif kazkoks siaubas,ar jus baiksit mus pirmokes [ pradedanciasias ], siuvinejime gazdint verysad.gif


bandžiau vakar, ale sunkiai sekasi doh.gif nors iš pradžių kai siuvinėjau be lankelio visai normaliai atrodė biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 18, 23:38)
Tiesa sakant tas metrikas kur ikeliau ir yra mano pirmasis darbelis  blush2.gif



oho bigsmile.gif , o mano šis metrikas trečiasis darbelis biggrin.gif taip kad ir aš dar tik pradedančioji blush2.gif kol laukiausi visiškai negalejau siuvinėti, iš karto sukdavosi galva wacko.gif
Atsakyti
labas rytas , gal kas zinot taip sita schema atsisiust, ar as cia nemoku bet man jinai neatsidaro 4u.gif

http://club.osinka.r...74179?p=7149438
Atsakyti
Labas rytas

user posted image

QUOTE(rnikole @ 2013 03 18, 23:09)
o suvinejat artejanciu svenciu (kaledu, velyku ir pan.) atvirutes ar kazka tokio?

aš siuvinėju blush2.gif
bet tik pernai prieš Kalėdas pradėjau. tai tada tiek prisiuvinėjau, kad pritrūkau, kam dovanoti hihihi.gif liks dabar kitoms Kalėdoms thumbup.gif

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 18, 23:14)
[url=http://lyublyu-vyshivat.ru/category/vidy-vyshivok/tsvety?page=1]ar  grazu?

antivirusinė nepraleidžia puslapio g.gif

QUOTE(Katu @ 2013 03 19, 04:59)
Bet va nesugalvoju, ka siuvinet, ar kokias geles, ar kazka, atitinkancio metu laikus, ar is tu vienspalviu kavos puodeliu kazka? help smile.gif

man patiko idėja su metų laikais thumbup.gif

nors pirma mintis buvo pasiūlyt siuvinėt kokius gyvūnus (kažkaip tas "galinis išėjimas" sukėlė asociaciją su tikru ūkiu blush2.gif na, tokiu, kur pro galinį išėjimą patenki į kiemą su vištomis, karvėmis, kiaulėmis... blush2.gif )
Atsakyti
Merginos, papasakokit, kaip patogiai prie rėmo tvirtinat schemas? Aš adatėlėm prismaigstau, plyšinėja,adatėlės išlenda doh.gif Arba tiesiog kerėpliškai kažką padarau.
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2013 03 19, 09:01)
labas rytas , gal kas zinot taip sita schema atsisiust, ar as cia nemoku bet man jinai neatsidaro  4u.gif

http://club.osinka.r...74179?p=7149438

desiniam kampe spausti В Пм ir nukreipia i deposit puslapi,ten antras laikrodukas tada min laukimo tada suvest raides ir skaicius ir skaciat
o jei parsiuntus neatsidaro tai persivadink faila lotyniskais rastmenim ax.gif



QUOTE(Katusik @ 2013 03 19, 09:12)
antivirusinė nepraleidžia puslapio  g.gif


tavo antivirusinei vaidenas irnesakyk.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2013 03 19, 09:15)
Merginos, papasakokit, kaip patogiai prie rėmo tvirtinat schemas? Aš adatėlėm prismaigstau, plyšinėja,adatėlės išlenda  doh.gif Arba tiesiog kerėpliškai kažką padarau.

esu izoliacinia juosta horizontaliai pora kart pervyniojus virsuj ir ten segtukais prisegu lapus prie tos juosteles ax.gif
user posted image
sitoj foto virsuj truputi matos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 19 kovo 2013 - 09:39
Labas rytas merginos, gal kuri zinote, kokios cia firmos siuliukai . Stai numeriukai :: a- 076, a-075, 803, 2130, 2135, 216, 217, 220, a-100. Labai reikia , ir niekaip nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebjur @ 2013 03 19, 09:41)
Labas rytas merginos, gal kuri zinote, kokios cia firmos siuliukai  .  Stai numeriukai ::   a- 076, a-075, 803, 2130, 2135, 216, 217, 220, a-100. Labai reikia , ir niekaip nerandu  g.gif

man tai cia i bestex panasu
user posted image
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 19 kovo 2013 - 10:17
kaip jum metrikas? thumbup.gif
Atsakyti