Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aushrita @ 2013 03 19, 21:11)
Man atrodo viskas cia tvarkoj,matosi schema nera plemuota  g.gif

Cia jau merginos sake kad geriausia su pattern maker programa darytis schemas  4u.gif

koks skirtumas ,gražiai schema atrodo ,bet pati programa ,realiai tikras spalvas blogas nustato schmoll.gif ne atspalviai ,palengva pereinančias ,o tokias riebias ,raudona,oranžinė ir t.t. ,pati pažiūrėkit į duotas spalvas .

į až programą duosiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 kovo 2013 - 19:18
QUOTE(Vitute* @ 2013 03 19, 15:56)
Čia susiuvimas parodytas


O, čia netgi kaip siūti rodo, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2013 03 19, 20:06)
Aciu uz nuomones irUodegytei uz failus. Kelis nuziurejau, bet jie keliaus i voniu kambarius  thumbup.gif

pagal sienos spalvą ,siūlyčiau gėles wub.gif ax.gif
Atsakyti
turbut ne toj temutej prasau pagalbos ax.gif ,bet patekau i beda 4u.gif

prasau pagalbos,buvau radus nuoroda [ lygtai kalediniu dovaneliu nuorodoje ] lyg Dziuljetos ideta,skirtukai, doh.gif neberandu,ten buvo uzkliuve tokios istysusios afrikietes lyg,gal sitos tiktu mano nestardantiniem skirtukam. Gal galit nuorodele pasufleruot 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 19, 16:34)
doh.gif uz tris 173lt
nu mes nevisos fb sedim,tai negalim pamatyt 


nieko sau blink.gif
ne mano bedos tongue.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Aushrita @ 2013 03 19, 17:44)
Nea nesu,bet dabar jau busiu 



mirksiukas.gif tai va ten rasi.tik jei nenori ru kalbos tai neistaliuok failo su ru kalba:)

QUOTE(Bianca @ 2013 03 19, 18:34)

wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Rita.. @ 2013 03 19, 18:55)
Čia visa nuorauka,kurią noriu išsiuvinėti. Manot nesigaus?


Su kokia programa geriau maketą keisti?

nu as pvz matau plemus ir siuvinejant jie isryskes..bet zinai ..kai kam nekliuna plemai..sprest tau mirksiukas.gif cia mum kai kuriom priekabiom "bobom" kliuna jie biggrin.gif (nieko neizeidziant sakau 4u.gif )

QUOTE(Aushrita @ 2013 03 19, 19:11)
Man atrodo viskas cia tvarkoj,matosi schema nera plemuota

Cia jau merginos sake kad geriausia su pattern maker programa darytis schemas 

num man matos ax.gif
drinks_cheers.gif

QUOTE(Mingomi @ 2013 03 19, 19:11)
Merginos, niu jau temą perskaityt po savaitės beveik neįmanoma  doh.gif  jau per visus jūsų buities rūpersčius pamiršau ką norėjau pagirt  doh.gif
Gal visgi reikėtų daugiau koncentruotis į temąg.gif  Tik neįsižeiskit  rolleyes.gif


as asmeniskai nekenciu bendraut kai reikia rinkt zodziu ..nemoku taip schmoll.gif esu atvira ir issprusta blush2.gif
be isizeidimo gerai mirksiukas.gif pasakysiu kai matai kad neidomu praleisk greituoju skaitymu tuos postus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zerutis @ 2013 03 19, 19:24)
turbut ne toj temutej prasau pagalbos  ax.gif ,bet patekau i beda  4u.gif

prasau pagalbos,buvau radus nuoroda [ lygtai kalediniu dovaneliu nuorodoje ] lyg Dziuljetos ideta,skirtukai, doh.gif neberandu,ten buvo uzkliuve tokios istysusios afrikietes lyg,gal sitos tiktu mano nestardantiniem skirtukam. Gal galit nuorodele pasufleruot  4u.gif

g.gif skirtukus buvo Uodegyte idejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 19, 17:31)
nu as pvz matau plemus ir siuvinejant jie isryskes..bet zinai ..kai kam nekliuna plemai..sprest tau mirksiukas.gif cia mum kai kuriom priekabiom "bobom" kliuna jie biggrin.gif (nieko neizeidziant sakau 4u.gif )
num man matos ax.gif


Aš noriu,kad gražiau būtų 4u.gif

Atsisiunčiau Patern programą, bet nieko man nesigauna sad.gif neįkelia nuotraukų.
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 19, 18:11)
Man atrodo viskas cia tvarkoj,matosi schema nera plemuota  g.gif


kur neplėmuota??? vien į rankas pažiūrėjus nesiimčiau tokio darbo schmoll.gif

Sobieska, smulkmenėlės mielos labai wub.gif

Bianca, mielas metrikas wub.gif tik ko tiek mažai medžiagos aplink palikai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita.. @ 2013 03 19, 19:33)
Aš noriu,kad gražiau būtų  4u.gif

Atsisiunčiau Patern programą, bet nieko man nesigauna sad.gif neįkelia nuotraukų.

IS KUR PARSISIUNTEI? ax.gif

zeruti eik akis paganyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 19, 17:36)
IS KUR PARSISIUNTEI?  ax.gif


Štai čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 19, 20:31)
as asmeniskai nekenciu bendraut kai reikia rinkt zodziu ..nemoku taip schmoll.gif esu atvira ir issprusta blush2.gif
be isizeidimo gerai mirksiukas.gif  pasakysiu kai matai kad neidomu praleisk greituoju skaitymu tuos postus mirksiukas.gif


Ale tai cekavna, kad ko svarbaus nepraleistum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2013 03 19, 19:34)
Metrikas


wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita.. @ 2013 03 19, 21:33)
Atsisiunčiau Patern programą, bet nieko man nesigauna sad.gif neįkelia nuotraukų.

QUOTE(Uodegyte @ 2013 03 19, 18:22)
O kokią siunčiates šia programą ,ji paprasta ,kaip sakiau tik palaiko pm formatą ,daugiau nieko.


jetaus ,kaip negerai ,perskaitykite atidžiau mano postus 4u.gif nes nesinori ,rašyt to paties kelis kartus ax.gif




Jai jau taip ,reiktų kurt temą ,pokalbiams ,posėdžiavimui ,siuvinėjančioms ,apie ir ne apie kryžiukus.nes siuvinėjančios bendramintės nori pabendraut tarpusavy smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 kovo 2013 - 19:49