Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 03 11, 21:22)
drinks_cheers.gif o kaip vaikui nykštį atimt?  doh.gif kam atiduot?  lotuliukas.gif dičkei nieko nereikėjo, o mažius "nykštukinis"  doh.gif

oi čia tai problema doh.gif

***** tiek siuvinėjau, tiek siuvinėjau ir dabar turiu ardyti doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 03 11, 22:22)
drinks_cheers.gif o kaip vaikui nykštį atimt?  doh.gif kam atiduot?  lotuliukas.gif dičkei nieko nereikėjo, o mažius "nykštukinis"  doh.gif

doh.gif oi brangioji cia beda,kaip dirbanti logopediniam darzeli zinau,kuo greiciau imkis kokiu priemoniu atpratint ax.gif gomuriukas deformuosis,nuo nuolatinio ciulpimo ir priekinius dantukus isstums i prieki smile.gif


QUOTE(rituker @ 2013 03 11, 22:37)
zerutis masiniukas ir manes laukia, turiu raudona ir taviske  biggrin.gif  Kol kas neapsisprendziu, bet birzelio pradzioj turiu issiuvinet  ax.gif

kai baiksiu su lektuvais susidorot,truputi padarysiu trumpa pertraukele su smulkmenelem,tada ir kibsiu i masiniukus [raudona ir juoda-pilka ] biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 11, 22:42)
***** tiek siuvinėjau, tiek siuvinėjau ir dabar turiu ardyti doh.gif  verysad.gif

blink.gif tai ko ten prisidirbai,ar daug ardyt g.gif

as per velai vakariene pavalgiau,tai miegas pradejo imt doh.gif o tam debeseli tokia makaliene tarp spalvu,kad ir grybaut pradejau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 11 kovo 2013 - 21:56
QUOTE(zerutis @ 2013 03 11, 21:53)

blink.gif tai ko ten prisidirbai,ar daug ardyt g.gif


nemažai nemažai ardyti verysad.gif
Atsakyti
Kad jau nebutu visiskas offtopic, tai isisuvinejus kazda sita prijuostele musu nekilnojamo turto agentei, siandien padovanosim.

user posted image

Bendras vaizdas
user posted image



Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 11, 22:59)
nemažai nemažai ardyti verysad.gif

uzuojauta ir sekmes ardime 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2013 03 11, 23:07)
Kad jau nebutu visiskas offtopic, tai isisuvinejus kazda sita prijuostele musu nekilnojamo turto agentei, siandien padovanosim.

oi grazu thumbup.gif
Atsakyti
Nu ir mano procesiukas. Einas sunkiai, nes schema ne itin maloniai skaitos, bet judu i prieki. Kokiom 3 savaitelem numesiu, bet balandi vel imsiuos:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2013 03 11, 23:19)
Nu ir mano procesiukas. Einas sunkiai, nes schema ne itin maloniai skaitos, bet judu i prieki. Kokiom 3 savaitelem numesiu, bet balandi vel imsiuos:

sauniai judi 4u.gif ar dyksnelius nesunku bus isardyt,cia viena rase kad labai vargo nes prisisiuvinejo siulas g.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 11, 16:25)
sauniai judi 4u.gif ar dyksnelius nesunku bus isardyt,cia viena rase kad labai vargo nes prisisiuvinejo siulas g.gif


nu stengiuos neprisiut, o kur nesigavo neprisiut, manau, su adata ar pincetu iskrapstysiu. Bet be susizymejimo buvo labai labai sunku man, tai nusprendziau geriau susidygsniuot ir pabaigt ta darba, nei is viso numest kampan... Dar man reik daug igudziu, kad siuvineciau be zymejimo
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 03 11, 22:37)
zerutis masiniukas ir manes laukia, turiu raudona ir taviske  biggrin.gif  Kol kas neapsisprendziu, bet birzelio pradzioj turiu issiuvinet  ax.gif

tai cia dovanosi,kad data nustatyta biggrin.gif dauk darbo prie BS,sekmes darbuojantis 4u.gif

Katu ir as zymiuosi,kampus,pati rema bet su markeriu daug paprasciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 11 kovo 2013 - 22:43
QUOTE(Katu @ 2013 03 11, 22:19)
Nu ir mano procesiukas. Einas sunkiai, nes schema ne itin maloniai skaitos, bet judu i prieki. Kokiom 3 savaitelem numesiu, bet balandi vel imsiuos:

Ziuriu ziuriu ir neimatau niekaip kas cia bus ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 11, 16:40)
Katu ir as zymiuosi,kampus,pati rema bet su markeriu daug paprasciau mirksiukas.gif


As visada zymedavaus su markeriu, bet si karta kazkodel issigandau, kad liks demes, plius cia enwas, ne aida, nu labai pagailejau biggrin.gif


QUOTE(Aushrita @ 2013 03 11, 17:02)
Ziuriu ziuriu ir neimatau niekaip kas cia bus ?  biggrin.gif


turetu gautis metrikas
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2013 03 12, 00:12)
As visada zymedavaus su markeriu, bet si karta kazkodel issigandau, kad liks demes, plius cia enwas, ne aida, nu labai pagailejau biggrin.gif

parduotuveje girdejau kalbant, jog si markeri naudoja ir siuvejos,sake is visu audiniu issiplauna g.gif

Aushrita as ziuriu jog si savaitgali mes abi pagrindines pletkininkes lotuliukas.gif mum nespes namuciu kurt biggrin.gif
neturi ka siuvinet,pagelbek man,paieskok schemutes tinkancios ant arbatos dezutes,na kad butu arbatos puodelis su sriftu,ar ka panasaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 11 kovo 2013 - 23:33