Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru


Is savo ir draugiu patirties kazkaip atrodo kad dauguma mus supantys vyrai yra egoistai tinginiai ir lepunai! Beja labai geros nuomones apie save. Todel butu idomu padiskutuoti ar dar yra tikru vyru kurie sugeba myleti moteri labiau negu save, nebuti istize ir tingintys dirbti, syskstus, apgavikai? O gal jus toki turit? Kur ji radot?
Atsakyti
kazkur metesi pagriovy, tai uz karsenes namo parsivedziau laugh.gif
kartais atgimsta vyriskas isdidumas, bet ai... palauki ir vel ramus ir geras tongue.gif
turi daug trukumu, bet privalumu dar daugiau

siaip atmetus, kad kartais uzsaukia ir nedovanoja nei geliu nei dovanu yra laabai laabai geras wub.gif

Atsakyti
man butent siandien irgi toks klausimas iskilo laugh.gif niekad negalvojau, kad maniskis idealas, bet vis tiki, kad si kart viskas bus kitaip, pasitaisys, o ir kalba labai graziai, bet vel ir vel tenka nusivilti... gal cia man siandien hormonai smegenis sumaise, bet tikrai kas su tais vyrais darosi? siaip as optimiste ir negaliu teigti, kad nera geru vyru, gal paprasciausiai mes irgi ju nemokam vertinti, o dazniausiai visi blogi aplink atrodo, tik ne pats rolleyes.gif
siaip maniskis geras ir mylintis ir romantiskas, bet viskas su pinigais.nu pas ji kaip smelis tarp pirstu. o siaip negaliu skustis.
Atsakyti
čia dar įdomu, kaip kas suvokia sąvoką "geras". Tobulo, idealaus ir kad man įtiktų, manau, kad nėra...bent jau dar negimęs laugh.gif
Kiek teko sutikt, tai arba pasitaiko tuščias gražuolis, lovelasas, patinkantis visoms ir turintis savo įsikaltą vertę, daugiau nieko, gyvenantis kitų sąskaita, arba juodadarbis, bet nieko neuždirbantis, nesiekiantis, tačiau mokantis mylėt ir paklust rolleyes.gif , arba vyras gražus ir su pinigais, bet šeimoj jam nuobodu rolleyes.gif ir kur tas viduriukas, kurį pasirinkt rolleyes.gif , kad būtų ir protingas, ir turtingas, ir mylintis-tokio nematau
sad.gif
Atsakyti
Mano neblogas wub.gif
Rupinasi dukryte. Seima jam labai svarbi rolleyes.gif . Tvarkingas ir taip toliau. Negeria, neruko :)Bet as jauciu negera zmona- ieskau prie ko prisikabinti sad.gif
Atsakyti
O aš va ką pagalvojau g.gif Jei maniškis staiga taptų idealus, tai mane, matyt iškart iškeistų į idealią moterį sad.gif O kaip jūs galvojat? Tos, kurios trokštat idealaus vyro? Ar jaučiatės pakankamai tobulos, kad turėtumėt tobulus vyrus?
Atsakyti
Kuo daugiau vyrų pažįstu - bendradarbių, draugiųvyrų, vyro draugų - tuo labiau imu vertinti saviškį smile.gif . labai retai galiu jam ką prikišti, ir tai dažniausiai tada, kai pati esu be nuotaikos ir prie visko kabinėjuos wink.gif . Mes kartu jau 6 metai (susituokę 5 metai) ir per tą laiką nesu išgirdusi iš jo nė vieno įžeidžiančio žodžio heart.gif .
Kur radau? kaip aš pati juokauju, jis yra geriausia iš visų mano gautų gimtadienio dovanų thumbup.gif , nes susipažinom per mano gimtadienį vienoje Vilniaus kavinėje.
Atsakyti
QUOTE (langana @ 2004 07 26, 19:28)
Tos, kurios trokštat idealaus vyro? Ar jaučiatės pakankamai tobulos, kad turėtumėt tobulus vyrus?

o kodėl gi ne: įdomi, protinga, graži, dalykiška, šeimyniška wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 07 26, 13:31)
o kodėl gi ne: įdomi, protinga, graži, dalykiška, šeimyniška wub.gif rolleyes.gif

biski protinga, nu grozio neprudai, dalykiska, ikyri, priekabi, nemegstanti daryt valgyt, pastoviai bumbanti, megstanti dominuoti ir nenusileisti

o ka smagu gyvent su tokia laugh.gif buciau ideali butu blogai laugh.gif
Atsakyti
Man idealus tas vyras, kuris vaikus myli ir nereikia zysti, kad paziuretu vaika, kol ka padarau.Pagal mano kriteriju, tai vyro draugai idealus, tik ne maniskis.
Ir is vis, mano diedas ispindejo.Kai lovon parverst nori, tai pats geriausias, bet jei to nenumates savo dienotvarkei, tai tik ir iesko kaip nuotaika sugadint.
Atsakyti
Gal koki filma paziuret?
Atsakyti
QUOTE (zbitka10 @ 2004 07 26, 13:05)
Is savo ir draugiu patirties kazkaip atrodo kad dauguma mus supantys vyrai yra egoistai tinginiai ir lepunai! Beja labai geros nuomones apie save.

Gryna teisybe, jie tokie. Arba tokie, arba ant kokio kito kanto defekuoti... Ir ne tik vyrai. Zmones tokie yra smile.gif
Atsakyti