Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar yra geru vyru

QUOTE(Daisy @ 2004 07 26, 05:07)
kazkur metesi pagriovy, tai uz karsenes namo parsivedziau laugh.gif
kartais atgimsta vyriskas isdidumas, bet ai... palauki ir vel ramus ir geras tongue.gif
turi daug trukumu, bet privalumu dar daugiau

siaip atmetus, kad kartais uzsaukia ir nedovanoja nei geliu nei dovanu yra laabai laabai geras wub.gif

Lenkiu galva supratingai moterei
Atsakyti
O man dovanoja ir niekad nerekia smile.gif
Atsakyti
Visada buvau labai skeptiska siuo klausimu, tikejau kad yra geru vyru, bet maniau, kad jie arba uzimti arba tokie reti, kad turbut neimanoma toki sutikti savo kelyje 4u.gif pasirodo imanoma, labao dziaugiuosi, kad klydau wub.gif tikrai yra neapsakomai geru, nuosirdziu, rupestingu vyru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 08 01, 21:10)
Visada buvau labai skeptiska siuo klausimu, tikejau kad yra geru vyru, bet maniau, kad jie arba uzimti arba tokie reti, kad turbut neimanoma toki sutikti savo kelyje 4u.gif  pasirodo imanoma, labao dziaugiuosi, kad klydau wub.gif  tikrai yra neapsakomai geru, nuosirdziu, rupestingu vyru  ax.gif

Ir as netikrjau, kol nesutikau. Bet reikia pripazint, tokiu reta ir sutikt tai dievo laime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2014 08 02, 09:54)
Ir as netikrjau, kol nesutikau. Bet reikia pripazint, tokiu reta ir sutikt tai dievo laime smile.gif



Visiskai sutinku, manau, kad tai Dievo dovana ir toli grazu ne visoms pasiseka ax.gif
Atsakyti
Gera moteris bet kada ras gerą vyrą mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš galvoju, kad surasti gerą vyrą nesunku. sunku yra gyvenant kartu jo nesugadinti wink.gif
Atsakyti
Gerų gal ir yra, bet visi turi šiokių tokių trūkumų bei ydų
Atsakyti
QUOTE(ram @ 2004 07 26, 14:20)
Patiko vienas toks pasakymas apie vyrus: vyras kaip tulikas, arba užimtas arba prišiktas. O geriausias vyras, tai meilužis, tik su meilužiu gali patirti romantika, aistrą, jaudinantį nuotikį. Vyras namie greičiau kaip baldas namų interjere, gal net blogiau, nes su jo pakeitimų susije dideli nemalonuma ir ne tik turtinei, bet kur kas didesni moraliniai. Jeigu nori būti laiminga, turėk juridinį vyrą ir meilužį, o gal ir kelis. O jei moralė slegia sažine, tai čia pati kalta, rinkis, ar tu savo sielai ištikima ar tu supuvusei moralei vergauji. Dar pasakyčiau, bet rodos ir tai jau perdaug prikalbėjau.


Asmeninė patirtis? smile.gif
Atsakyti