Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnio progimnazija

Sveiki,dabar pati lankau šią mokyklą(7klasėj), ką gi mokytojų daug gerų išėjo....Ir vien per penktadienį iš fizikos mokytojos buvo pavogta rankinė,sudaužyta mokytojos mašina,pavogtas telefonas, o ir dar galėčiau pasakoti ir pasakot...Situacija vis prastėja...
Atsakyti
QUOTE(Ox_Ox_ @ 2015 02 03, 19:12)
Sveiki,dabar pati lankau šią mokyklą(7klasėj), ką gi mokytojų daug gerų išėjo....Ir vien per penktadienį iš fizikos mokytojos buvo pavogta rankinė,sudaužyta mokytojos mašina,pavogtas telefonas, o ir dar galėčiau pasakoti ir pasakot...Situacija vis prastėja...

blink.gif Daug? Prašom parašyti nors 2-3 išėjusiųjų pavardes, nes kyla įtarimų, kad mokyklas supainiojot g.gif
Atsakyti
Jau yra mokyklos puslapyje priimtųjų sąrašas.
5 pirmosios klasės.Gal kas žino dar vienos būsimos pirmokų mokytojos pavardę?
Atsakyti
laba diena. Prašyčiau nuomonės apie mokytoją Mildą Šidlauskienę .
Atsakyti
Ketvirtokų mamytės, labai reikia jūsų nuomonės apie mokytoją Iloną Liudmilą Lutcienę. Kokia ji mokytoja: griežta draugiška vaikams?
Atsakyti


gal galite placiau papasakoti, kokia dabar situacija Antakalnio progimnazijoje...Butu idomu isgirsti 5-6 klasiu teveliu atsiliepimus...nes skaitant atsiliepimus, panarsius, tai plaukai siausiasi - sumustas vaikas, vogiami daiktai....kas i mano akis labiausiai krito, tai apsaugos nebuvimas:(...bet as tik viena karta buvau, gal taip pasitaike...penktokui ir taip issukis i nauja aplinka, be draugu...o jeigu dar tendencijos mokykloje nekokios:(...neramu....
Atsakyti
Sveikos, gal kas galetu pasidalinti nuomone apie antakalnio prog. mokytoja Ilona Lutciene?
Atsakyti
Mane domina vyresniųjų mokinių (nuo 5 klasės) mokymasis ir pačios sąlygos. Gal kas galėtumėte parašyti iš asmeninės patirties, kaip ten tas vaikščiojimas po korpusus vyksta, ar nėra šalta tuose didžiuliuose pastatuose ir pan. Labai dėkinga būsiu.
Atsakyti
QUOTE(Saran @ 2015 06 25, 13:38)
Mane domina vyresniųjų mokinių (nuo 5 klasės) mokymasis ir pačios sąlygos. Gal kas galėtumėte parašyti iš asmeninės patirties, kaip ten tas vaikščiojimas po korpusus vyksta, ar nėra šalta tuose didžiuliuose pastatuose ir pan. Labai dėkinga būsiu.

Labas, eisiu kitais metais sioje mokykloje i 8 klase. Is savo patirties zinau, kad nors ir tarp korpusu reik vaiksciot vaikai pripranta. Korpusuose silta, o vasara vesu...
Tai yra tiesa, kad mokyklos saugumo lygis buvo sumazejas. Vyko is 'silpnesniu' mokytoju vagystes, bet grupuote buvo isskirstyta.
Mokytojai labai geri. Yra ir grieztu, bet neivienas mokytojas pries tave rankos nekelia.
Korpusu dalijimasis su gimnazistais netrukdo. Esu girdejus is kitu mokyklu mokiniu ,kad gimnazistai zaloja progimnazistus, bet tai netiesa.
Atsakyti


Gal kas galėtų šviežių atsiliepimų parašyti čia arba AŽ apie 5-8 klasių mokytojus, mokymosi kokybę, atmosferą mokykloje ir pan.
Atsakyti
Sveiki, paskutinis komentaras kelia daug klausimų, ar mokytoja paliko savo rankinuką automobilį vėliau chuliganai išdaužė langą ir pavogė ne tik rankinuką, bet ir telefoną...gal iš klasės išnešė ar iš rankų išplėšė minėtus daiktus...na čia tik autorius žino....
Dabar dėl tvarkos ir saugumo...kiek pamenu yra integruotos filmavimo kameros kurios turi fiksuoti bet kokį pažeidimą.
Atsakyti
Ši mokykla išties įdomi tiek savo architektūra tiek vidine tvarka...ar gerai pradinukams?
Klasės suremontuotos, suolai beveik nauji, spintą kurią pirkom kartu su kitais tėveliais palikome ir perėjome mokytis į gimnazijos patalpas, nors neesame gimnazistai. Vietos mat nėra kur mokytis vaikams, tenka glaustis .Pamenu šventės pradinukams vyksta koridoriuje. Nes lenkai neatiduoda pusės patalpų įskaitant aktų salės todėl pasikartosiu šventės vyksta koridoriuose, tai normalu.
Atsakyti