Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnio progimnazija

Kada atvirų durų diena nežinau. Būsimas pirmokų mokytojų pavardes galima perskaityti mokyklos internetiniame puslapyje. Deja, atsiliepimų apie mokytojas neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2007 02 01, 10:59)
Kada atvirų durų diena nežinau. Būsimas pirmokų mokytojų pavardes galima perskaityti mokyklos internetiniame puslapyje. Deja, atsiliepimų apie mokytojas neturiu.



Girdejau, kad gera mokytoja - Ramanauskiene. Jei kas zinot daugiau apie sia mokytoja ar kitas busimu pirmoku mokytojas, parasykit, idomu isgirsti daugiau nuomoniu, nes pasirinkti pirma mokytoja - atsakingas reikalas.
Atsakyti
as ir pati sia mokykla baigiau,,mokytoju yra visur ir geru ir blogu,, bet va turciu problema didele,,,,beda su tokiais, kurie nezino kaip savo vaikus papuosti ir patys vaikai jau sugede is vaikystes,,, gaila, kad dar privaciu mazai, daugiau ju ten iseitu smile.gif
Atsakyti
Na nezinau kaip ten su ta mokykla, girdejau nuomoniu visokiu ir daugiau geru, nei blogu, bet.... Kai paskambinau uzregistruoti savo vaika i ta mokykla labai suabejojau savo pasirinkimu sad.gif Kitam ragelio gale buvusi moteris snekejo taip, kad turejau jaustis kalta, kad jai paskambinau... tikiuosi, kad ten ne visi darbuotojai tokie
Atsakyti
QUOTE(cukinija @ 2007 02 11, 18:37)
Girdejau, kad gera mokytoja  - Ramanauskiene. Jei kas zinot daugiau apie sia mokytoja ar kitas busimu pirmoku mokytojas, parasykit, idomu isgirsti daugiau nuomoniu, nes pasirinkti pirma mokytoja - atsakingas reikalas.


Leisiu nuo rudens i sia mokykla savo dukra. Apie Ramanauskiene esu girdejusi, kad labai "kovoja" uz savo klase, "serga" uz mokinius; yra labiau tokios meniskos pakraipos, todel daug demesio skiria vaiku meniniam lavinimui. Berods, pati yra dar ir dailes mokytoja pagal issilavinima.

As zadu leisti i Karklienes klase. Nesu 100 % tikra savo pasirinkimo teisingumu. Tiesiog girdejau, kad si mokytoja labai silta su mokiniais, randa gera kontakta. Bet ji yra jau vyresnio amziaus zmogus.

Laukiu atviru duru dienos, kuri turetu vykti kazkada geguze, kad galeciau visas mokytojas pamatyti savo akimis.
Atsakyti
QUOTE(mammyte @ 2007 03 21, 19:14)
Leisiu nuo rudens i sia mokykla savo dukra. Apie Ramanauskiene esu girdejusi, kad labai "kovoja" uz savo klase, "serga" uz mokinius; yra labiau tokios meniskos pakraipos, todel daug demesio skiria vaiku meniniam lavinimui. Berods, pati yra dar ir dailes mokytoja pagal issilavinima.

As zadu leisti i Karklienes klase. Nesu 100 % tikra savo pasirinkimo teisingumu. Tiesiog girdejau, kad si mokytoja labai silta su mokiniais, randa gera kontakta. Bet ji yra jau vyresnio amziaus zmogus.

Laukiu atviru duru dienos, kuri turetu vykti kazkada geguze, kad galeciau visas mokytojas pamatyti savo akimis.



O kodel leisi ne pas Ramanauskiene? As pati irgi dar svarstau, kuria mokytoja pasirinkti, bet bijau, kad geguzes menesi, kai bus galimybe susitikti su visomis mokytojomis, bus pervelu rinktis. Esu girdejusi, kad pas geras mokytojas visi rasosi labai is anksto.
Atsakyti
QUOTE(cukinija @ 2007 03 26, 16:06)
O kodel leisi ne pas Ramanauskiene? As pati irgi dar svarstau, kuria mokytoja pasirinkti, bet bijau, kad geguzes menesi, kai bus galimybe susitikti su visomis mokytojomis, bus pervelu rinktis. Esu girdejusi, kad pas geras mokytojas visi rasosi labai is anksto.



Tiesiog apie Karkliene gerus atsiliepimus girdejau is keliu zmoniu, o apie Ramanauskiene ziniu turiu mazai, tik is vieno saltinio.
Be to, mano mergaite nera labai is menisku. Bent kol kas nepastebejau tokiu gabumu smile.gif
Atsakyti
Infomacija Mamytems kurių vaikai šiemet nuo rudens planuoja eiti į Antakalnio vidurinę!

Birželio 8 dieną mokyklos aktų salėje vyks busimų 1-klasių mokinių tėvų susirinkimas. Pradžia 12:00 val.
Atsakyti
Neturiu kaip palygint su kitom mokyklom, bet man nelabai bepatinka. Vaikų auklėtoja neberado laiko net trimestrų surašyt į pažymių knygeles. Tėvų susirinkimas tik 1 ką tik praėjusiais mokslo metais buvo. Ar čia tik Antakalny taip, ar ir kitose mokyklose taip pasitaiko?
Atsakyti
O kaip vyresnes klases?
Atsakyti
as ir pati sia mokykla baigiau,,mokytoju yra visur ir geru ir blogu,, bet va turciu problema didele,,,,beda su tokiais, kurie nezino kaip savo vaikus papuosti ir patys vaikai jau sugede is vaikystes,,, gaila, kad dar privaciu mazai, daugiau ju ten iseitu g.gif


pritariu tau 100proc.uršule, čia tikrai didelė problema.Mačiau kaip 5-tokai ėjo į diskoteką, "kablai" mamos, prisidažiusios kaip lėlės, net baisu pasidarė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hilin: 24 liepos 2007 - 11:00
hilin, tai ten turbut ir mamos tokios pacios, kad kuo daugiau ant saves firminiu rubu uzsdieti .
Atsakyti