Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnio progimnazija

as baigiau sia mokykla, man ji patiko thumbup.gif
palygint su Dauksos vidurine mokykla, tai kaip balta ir juoda thumbup.gif
Atsakyti
Bet dabar,girdėjau ,Daukšos mokykla labai tvarkosi,vadovauja nauja Direktorė.Tik kad gal gerų mokinių nebelikę.Kiek žinau,daugelis tėvų veda savo atžalas į aplinkines mokyklas-Antakalnio,E.Pliaterytės,Vileišio,nors priklauso Daukšos mokykla.
Atsakyti
4u.gif Žinot net nebežinau kuom ir tikėti aišku ši daugiau susitvarkius mokykla negu Daukšos, vien tik iš išorės,Sesers vaikas ją dabar lanko, na kol kas viskas buvo super, tik nežinau pas kokią mokytoja, o mes kitą met keliausim ir nežinom į kurią leisti, nes su darželio auklėtoja keliavom į Daukšos mokyklą skaityt eilėraščių ir man ten visai patiko ir dukra nori, o štai Į Antakalnio vidurinę privalumas būtų,kad arčiau.
Ir kaip ten su priėmimu, kaip čia užsirašyt į ją reikia ir kada pradėt, tai nežinau g.gif
Atsakyti
Galiu dar viena "privaluma"antakalnio vidurines ivardinti,- tai antra pamaina treciokeliams. Visoje apleistoje lelevelio mokykloje tamsiuoju metu laiku mokinsis tik 3 ar 4 devynmeciu klases.
Del priemimo: registracija nuo vasario 1 d.
Atsakyti
QUOTE(cukinija @ 2007 02 11, 18:37)
Girdejau, kad gera mokytoja  - Ramanauskiene. Jei kas zinot daugiau apie sia mokytoja ar kitas busimu pirmoku mokytojas, parasykit, idomu isgirsti daugiau nuomoniu, nes pasirinkti pirma mokytoja - atsakingas reikalas.



Mano dukra mokesi pas sia mokytoja. Nereali. Ne tik ismoke ir paruose vaikus viduriniam mokslui, bet visa klase sustygavo, pripratimo prie kurybiskumo, iniciatyvos. Mergaite jau seniai ne pradinuke, o vis dar uzsuka pas mokytoja Andra ir ne tik ji lotuliukas.gif

o va su aukletoja vyresnese klasese nepasiseke -tevu susirinkimai kar i pora metu. Ateini isklausai tirada, kaip mokytojai engiami ir iseini. vaikai patys tvarkosi pzymiu knygeles, lankomuma, susiziuri renginius ir susiorganizuoja juose dalyvauti. Nes aukletoja pasake, kad del ju laisvo laiko neaukos. Taigi...Ji vis liepia, jeigu kas ateiti asmeniskai ar paskambinti. Viena karta skambinau -daugiau nebenoriu -buvau koliojama kaip mazvaikis iskules langa. Musu vaikai pasirodo banditai, nieksai, antzmogiai, o jei mes tevai tikime tuo ka sako musu vaikai -mums reikia gydytis. Nes visi vaikai potencialus melagiai.

Nors del mokslo kokybes dideliu pretenziju neturiu, tik viena problemele: su sia dabar susiduria visos mokylos -nuolat keiciasi anglu kalbos mokytojos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopytė: 21 vasario 2008 - 17:09
QUOTE(Kopytė @ 2008 02 21, 17:55)


Nors del mokslo kokybes dideliu pretenziju neturiu, tik viena problemele: su sia dabar susiduria visos mokylos -nuolat keiciasi anglu kalbos mokytojos

Kaip nesikeis, jei bėga iš mokyklos gaudami mažą atlyginimą. O reikalavimai dieli ir didėja kiekvienais metais...
Atsakyti
QUOTE(marionetė @ 2008 02 25, 23:30)
Kaip nesikeis, jei bėga iš mokyklos gaudami mažą atlyginimą. O reikalavimai dieli ir didėja kiekvienais metais...



Mano sesuo dirba anglu kalbos mokytoja ir nesiskundzia. Bet siaip. aisku, anglistai vertejaudami uzdirba geriau.
Atsakyti
Gal kas zinot - ar lengvai priima sita mokykla vaikus "ne pagal gyvenama vieta " ?
Atsakyti
QUOTE(Pusnė @ 2008 02 28, 19:20)
Gal kas zinot - ar lengvai priima sita mokykla vaikus "ne pagal gyvenama vieta " ?



Mokykla perpildyta (1500 vaiku). Priima tik tada, jei kas is klases iseina. Ir aisku priklauso nuo amziaus. Bet kazkaip, kad is labai toli kas vazinetu is naujoku -nepastebejau, vadinasi-nelengvai.
Atsakyti
biggrin.gif Mes jau užrašėm savo atžala, na pamatysim kas ir kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopytė @ 2008 02 26, 09:57)
Mano sesuo dirba anglu kalbos mokytoja ir nesiskundzia. Bet siaip. aisku, anglistai vertejaudami uzdirba geriau.

Nemanau, kad mokytojų algos patenkina vidutinius jų poreikius.Ypač, jei jauni ir neturi buto. Pabandykit nueit į banką paskolos prašyt su mokytojos alga.
Esu dirbus, užtat taip sakau. Nes man pinigėlių per maža buvo, ypač su trim vaikais...
Atsakyti
siandien uzrasem savo sunu-busima pirmoka i antakalnio vidurine. Nezinom kokia mokytoja pasirinkti. Bus Sidlauskiene, Siminoviene ir Butkeviciene. Gal kas kazka galite parekomenduoti? Aciu 4u.gif
Atsakyti