Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas

Labas visoms jau esamoms verslininkems ir dar tik beplanuojancioms! Pasidalinkite, kaip sekasi Jusu biznis, kokie planai ateityje ir t.t.
Pvz.: as turiu svajone, suburti merginu komanda su nerealiom, bet igyvendinamom svajonem laugh.gif , kad visos turetu vieninteli tiksla: nepriklausoma ateiti wink.gif , ko turbut visos moterys troksta wink.gif Neseniai perskaiciau viena knyga, tai mane labai labai ji ikvepe, tad, noreciau ateityje dirbti ir savo malonumui, o ne tik gaunant nuolatini atlyginima ir stengiantis, kad kito firma klestetu. Be abejo, siais laikais yra sunku, bet manau, kad viskas yra imanoma... smile.gif
Atsakyti
Ir as turejau svajone apie nuosava versla, bet paskaiciavus ir gerai apsvarscius, nusprendziau kad dabartinej Lietuvoj tai labai jau pavojinga. Dabar dirbu puiku darba, visos galimybes gerai uzsidirbti, jokiu trukdziu, zymiai geriau nei savas verslas, esu laisvas zmogus priimti sprendimus, o atsakomybes dalis mazesne nei savame versle, galva maziau skauda.
Atsakyti
Aha, as irgi skaiciau tokia knyga....
Man labai patinka svajoti apie nuosava versla, tikiuosi, kada nors tos svajones realizuosis. smile.gif
Atsakyti
oho kokios svajones . Linkiu , kad svajone , kad taptu realybe. sekmes.
Atsakyti
aš irgi jaučiu, kad būsiu laiminga tik turėdama nuosavą verslą, turiu daug idėjų, tikslų, tik neturiu panašiai mąstančių kompanjonų, gal dar kai kurių verslui būtinų žinių, todėl dar stabdausi, trūksta drąsos, gal dar ne laikas, tam dar truputį reiks subręst...
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 07 26, 12:34)
aš irgi jaučiu, kad būsiu laiminga tik turėdama nuosavą verslą, turiu daug idėjų, tikslų, tik neturiu panašiai mąstančių kompanjonų, gal dar kai kurių verslui būtinų žinių, todėl dar stabdausi, trūksta drąsos, gal dar ne laikas, tam dar truputį reiks subręst...

Zinias galima gauti, tam yra kursai, knygos, o pagaliau ir praktika duoda savo.
Suburus komanda, svarbu vienai kita padrasinti, paskatinti, ar net stuktelti, kai to reikia. laugh.gif Pernai jau buvau pradejusi judeti i prieki, turejau ir pora savu klientu, bet paskui viska apleidau, nes viska dariau prisiglaudusi prie kitos firmos, mokejau jiems pelna it t.t... dry.gif Jei rasciau tokius zmones, su kuriais butu galima per ugni ir vandeni eiti, tai net neabejociau. Tik tiek zinau, kad didelis uzsispyrimas ir atkaklumas gali labai daug!
Atsakyti
Norint pradeti savo versla vien geru noru ir uzsidegimo nepakanka. Reikia ir pradinio kapitalo, ir dar eiles butinu verslui dalyku. O tai viskas kainuoja pinigus. Mes su vyru mastome apie nuosava versla, bet dabar mus stabdo didziulis biurokratizmas. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Lexana @ 2004 07 26, 12:49)
Norint pradeti savo versla vien geru noru ir uzsidegimo nepakanka. Reikia ir pradinio kapitalo, ir dar eiles butinu verslui dalyku. O tai viskas kainuoja pinigus. Mes su vyru mastome apie nuosava versla, bet dabar mus stabdo didziulis biurokratizmas. wink.gif

Be abejo, kapitalas pradinis butinai reikalingas. Tai as patyriau savo kailiu biggrin.gif ir zinoma, kazko daryti neapskaiciavus ir nepatikrinus yra labai rizikinga. blink.gif
Atsakyti
Rodos, zinau, kokios autores knygas skaitet... Jos pagrindine ideja - moteris turi tureti smulku versla smile.gif Bet knygos - smagios.

Me turime seimynini versla. Viskas biski kitaip, nei knygose. Galima ir be pradinio kapitalo - svarbu rasti rinkos nisa ir tureti nors siokiu tokiu ziniu. Biurokratizmas - nedidelis, bent pas mus, verciames didmenine prakyba. Aisku, atidarant gydymo, svietimo arba maitinimo istaiga tas biurokratizmas gali ir papjauti.

Yra pakilimo ir nuosmukio laikotarpiai. Taiu gali buti sunku nepratusiems smile.gif
Bet buti samdoma nebenoreciau.

Miau
Atsakyti
Tai kas cia galu gale per knygos tokios? smile.gif
Atsakyti
J. Deveraux berods taip rasoma jos pavarde. Nebeaimenu visu, paskutine skaiciau "Silkmedis", dar yra "Mazasis stebuklas", paskui apie tokia Temperencija XX a. pradzia. visose knygose mazdaug ta pati ideja: moteris turi tureti savo smulku versla ir buti nepriklausoma. Autore neneigia ir seimos. Fainos knygutes, lengvo turinio su gera pabaiga smile.gif

Miau
Atsakyti
Asta-bu, koks tai konkreciau verslas?
Atsakyti