Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti automobilį

QUOTE(Lisbeta @ 2015 03 17, 08:17)
Sveiki, manęs ir nedomina tie įtartinai pigūs automobiliukai  smile.gif Šiuo metu dairausi į padorią sumą kainuojančius tad, manau, ar Lietuvoje ar iš Vokietijos varyt man kainuos panašiai.
Tačiau su parvarytais bijau rizikuoti, nes jie būna dažniausiai apibraižyti, o kosmetiniai remontai kainuoja daug. Gal ir naivi mano nuomonė na, bet jau taip aš manau.
Na, pirkdama brangų auto Lietuvoje iš prekeivių, jūs rizikuojate būti apgauta lygiai taip pat kaip ir pirkdama pigų smile.gif Skirtumas bus tik tas, kad didesnei sumai jus "išdurs". supraskite - į Lietuvą ne pagal užsakymą prekeiviai neveža tvarkingų automobilių, nes anie kainuoja tiek, kad Lietuvoje be nuostolio jų nepraduos. Europoje ieško avarijose sudaužytų ir neberementuojamų automobilių (tada kuo pigiau jos sutvarko, vietoj oro pagalvių varžos, kreiva geometrija ir t.t.), automobilių su milžiniskomis ridomis (t.y. važiavusių po 50-100 tūkst. per metus, atsuka iki 15-30 tūkst. per metus), automobilių su rimtais gedimais (juos tada sutvarko tiek, kad pirkėjui bandant jie neišlįstų) ir t.t. ir pan.
QUOTE(Lisbeta @ 2015 03 17, 08:17)
Lietuvoje irgi nesidairau į variantus turguje, ieškau žmonių, kurie patys parvaro, na vistiek taip tikiuosi, kad jie geresnias parvarydinėja.
O tai kaip jūs manote kokios ten tos mašinos turguje stovi? juk tų pačių "žmonių, kurie patys parvaro".
QUOTE(Lisbeta @ 2015 03 17, 08:17)
Taip pat šiuo metu Lietuvoje nusižiūrėjus vieną 2006 metų modeliuką, kurio rida 144 k. Kaip jūs manote ar realu tiek?
Jei benzinas - gali būti, kad rida tikra. Na bet cia priklauso nuo įvairių aplinkybių. Jei dyzelinas - tikrai ne.
Bendrai paėmus, reikia nežiūrėti į kilometražą, o įvertinti vairuotojo vietą - gazo ir sankabos pedalus (mačiau mašinų su atseit 120kkm rida ir kiaurai iki metalo prasitrynusiais pedalais), pavarų svirties būklę, sėdynės būklę, vairą, dažniausiai naudojamus mygtukus (posūkiai, šviesų jungikliai) ir t.t. - jie yra geriausi ridos indikatoriai. Jei mašina nuvaziavusi mažiau 200kkm - ten viskas kone kaip kaip nauja turi būti smile.gif
Atsakyti
esu stipriai nudegusi pirkdama turguje.Daugiau niekada nepirksiu.Ir pirkau A6,gerų metų,ganėtinai brangią.Po to tiek reikėjo įdėti,kad iki šiol skaudu.
Tik per įmones .Yra rimtų.Jau geriau per jas pasilizinguoti,bet gauti mašiną su serviso knygute ir t.t.
Jie turi sutartis su užsienio banko lizingais,galima užsakyti pagal pageidavimus,atvarys.
Aišku brangiau gaunasi,bet tokių nesąmonių kaip man neiškils.
Tai toks patarimas būtų,iš karčios patirties((
Atsakyti
Lisbeta, radau pas save vizitke, kuria gavau is zmogaus, ieskancio Vokietijoje geru automobiliu pagal kliento uzsakyma ir varanciu savo eiga i Lietuva. Paslaugos kainuoja daug, + taip pat ir muitus reikia apmoketi, bet jau siokia tokia garantija kad auto bus be siurprizu. Tai va vizitke tokio Stanislavo Orlovskio, duotas te. nr. 8 644 42441, firma "24auto". Jei turi noro pasiskambink ir prasizonduok smile.gif Yra internete ju saitas. Man tai ten kainos kosmosas, as labiau linkusi pirkti auto uz 1000-2000lt ir tvarkytis smile.gif
Atsakyti
denaxa, nėra muito iš vokietijos, iš šveicarijos nebent smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 03 17, 14:07)
Na, pirkdama brangų auto Lietuvoje iš prekeivių, jūs rizikuojate būti apgauta lygiai taip pat kaip ir pirkdama pigų smile.gif Skirtumas bus tik tas, kad didesnei sumai jus "išdurs". supraskite - į Lietuvą ne pagal užsakymą prekeiviai neveža tvarkingų automobilių, nes anie kainuoja tiek, kad Lietuvoje be nuostolio jų nepraduos. Europoje ieško avarijose sudaužytų ir neberementuojamų automobilių (tada kuo pigiau jos sutvarko, vietoj oro pagalvių varžos, kreiva geometrija ir t.t.), automobilių su milžiniskomis ridomis (t.y. važiavusių po 50-100 tūkst. per metus, atsuka iki 15-30 tūkst. per metus), automobilių su rimtais gedimais (juos tada sutvarko tiek, kad pirkėjui bandant jie neišlįstų) ir t.t. ir pan.

Bendrai paėmus, reikia nežiūrėti į kilometražą, o įvertinti vairuotojo vietą - gazo ir sankabos pedalus (mačiau mašinų su atseit 120kkm rida ir kiaurai iki metalo prasitrynusiais pedalais), pavarų svirties būklę, sėdynės būklę, vairą, dažniausiai naudojamus mygtukus (posūkiai, šviesų jungikliai) ir t.t. - jie yra geriausi ridos indikatoriai. Jei mašina nuvaziavusi mažiau 200kkm - ten viskas kone kaip kaip nauja turi būti smile.gif

Taip jau perdėti ir gąsdinti neverta. Žinau pirktą už tikrai pigiai nepopuliarų modelį, kuris atrodė itin tvarkingas ir virš metų praėjus, autoservize nebuvo. Nupirkus irgi sėdo ir važiavo, nieko netvarkė smile.gif Tiesiog sąžiningi prekeiviai, nors ir nepažįstami. Kaip minėjau, visuomet gerai pirkti iš kiemo, nuosavo namo kiemo. Aferistai man regis bijotų rodytis g.gif

Dėl apžiūrėjimo pilnai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 18, 00:18)
denaxa, nėra muito iš vokietijos, iš šveicarijos nebent  smile.gif


Na, as gana seniai su juo kalbejau (pries pusantru metu kazkur), ir labai neisiklausiau kai kainas isgirdau, gal ir dar is kur veza, bet ant vizitkes raso kad is Vokietijos blush2.gif Vizitke paemiau, tipo gal prireiks, bet pati as nepasinaudosiu- per brangu doh.gif tai va ir sakau, jei kam aktualu- galima pasiskambinti ir prasizonduoti, o tada jau spresti ar verta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 18, 00:23)
Taip jau perdėti ir gąsdinti neverta. Žinau pirktą už tikrai pigiai nepopuliarų modelį, kuris atrodė itin tvarkingas ir virš metų praėjus, autoservize nebuvo. Nupirkus irgi sėdo ir važiavo, nieko netvarkė smile.gif

Jei metus nebuvo servise, o paskui irgi niekas netvarkyta (reiskia, ir tepalai nekeisti?), o tik sedo ir vaziavo...hmmm... nenoreciau buti sekanti tokios masinos seimininke... g.gif Nors, kita vertus, jei kas nors nusipirktu mano astra- galetu metus nieko nedaryti, paskui, tiesa, reiketu tepalus ir filtrus pakeisti. Ir dar- bijociau vaziuoti su naujai nupirkta deveta masina neiskracius vaziuokles- nemegstu gatveje siurprizu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 03 17, 23:54)
Jei metus nebuvo servise, o paskui irgi niekas netvarkyta (reiskia, ir tepalai nekeisti?), o tik sedo ir vaziavo...hmmm... nenoreciau buti sekanti tokios masinos seimininke... g.gif  Nors, kita vertus, jei kas nors nusipirktu mano astra- galetu metus nieko nedaryti, paskui, tiesa, reiketu tepalus ir filtrus pakeisti. Ir dar- bijociau vaziuoti su naujai nupirkta deveta masina neiskracius vaziuokles- nemegstu gatveje siurprizu smile.gif

Kas darosi? Ir jūs perdedate ar pavydite? smile.gif Be abejo, kad kas būtina, tas keista, o kalbėta buvo apie kitas išlaidas ar defektus.
Atsakyti
senos hondos tai sako, ir ant atrabotkės gerai dirba biggrin.gif
svarbu, jo apskritai būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Tokie atvejai, kad nusipirkau ir važiuoju ir viskas čiki būna labai retai. Nereik suteikt žmonėm iliuzijų. Tikėkis blogiausio, tai niekada nesijausi apgautas. Paprastai turguje gera prekė neužsistovi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 18, 10:19)
Kas darosi? Ir jūs perdedate ar pavydite? smile.gif Be abejo, kad kas būtina, tas keista, o kalbėta buvo apie kitas išlaidas ar defektus.


A, nu tai vis del to tvarkyta biggrin.gif jei keista kas butina- tada okei viskas smile.gif nes pagal parasyma supratau kad ji serviso buvo nemaciusi isvis smile.gif nes as netikiu tais "sedu ir vaziuoju, nieko nedarau"- taip nebuna, nes yra butina technine prieziura ir to niekaip neiseina nedaryt norint kad auto gerai vaziuotu. Pavydet tai man tikrai nera ko- viena is mano prisirisimo prie seno opeliuko priezasciu yra ta, kad zinau, jog tokios priziuretos nenusipirksiu, ir kuo toliau, tuo labiau nenoriu saviskes keisti, tai jauciu vaziuos kol nebebus galima visai daliu gauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 03 17, 21:14)
Lisbeta, radau pas save vizitke, kuria gavau is zmogaus, ieskancio Vokietijoje geru automobiliu pagal kliento uzsakyma ir varanciu savo eiga i Lietuva. Paslaugos kainuoja daug, + taip pat ir muitus reikia apmoketi, bet jau siokia tokia garantija kad auto bus be siurprizu. Tai va vizitke tokio Stanislavo Orlovskio, duotas te. nr. 8 644 42441, firma "24auto". Jei turi noro pasiskambink ir prasizonduok smile.gif Yra internete ju saitas. Man tai ten kainos kosmosas, as labiau linkusi pirkti auto uz 1000-2000lt ir tvarkytis smile.gif

Bet, kad nėra garantijos, jog tas žmogus Vokietijoje nupirks gerą auto. Sakykime jį patį apgaus, įkiš kokią "lupeną", o jis parduos jums. Pasinaudosite kokių 10000 km. Ir kas nors rimtai suges, kai remontas kainuos daug. Ar jis teikia kokias realias garantijas?
Aš pilnai pritariu Mortai ir galiu pasakyti, jog Lietuvoje yra patikimų įmonių, kurios suteikia netgi ir 20000 km. Garantiją, todėl tikrai labiau apsimoka pirkti iš jų ir ramiai sau važinėti nebijant, kad pamesit ratą. Tik bėda, kad tos įmonės moka mokesčius ir privalo klientui skaičiuoti kainą su PVM, o kaip žinia 21% Ganėtinai reikšminga suma, čia jau kiekvienas renkasi pagal savo kišenės storį.
Atsakyti
QUOTE(Violetelia @ 2015 03 18, 19:37)
Bet, kad nėra garantijos, jog tas žmogus Vokietijoje nupirks gerą auto. Sakykime jį patį apgaus, įkiš kokią "lupeną", o jis parduos jums. Pasinaudosite kokių 10000 km. Ir kas nors rimtai suges, kai remontas kainuos daug. Ar jis teikia kokias realias garantijas?
Aš pilnai pritariu Mortai ir galiu pasakyti, jog Lietuvoje yra patikimų įmonių, kurios suteikia netgi ir 20000 km. Garantiją, todėl tikrai labiau apsimoka pirkti iš jų ir ramiai sau važinėti nebijant, kad pamesit ratą. Tik bėda, kad tos įmonės moka mokesčius ir privalo klientui skaičiuoti kainą su PVM, o kaip žinia 21% Ganėtinai reikšminga suma, čia jau kiekvienas renkasi pagal savo kišenės storį.

Taigi galima paskambinti ir suzinoti ar duoda garantija- jie neperka aklai, daro pilna diagnostika ir visa kita. Be to, galima kartu vaziuoti ziureti issirinktos masinos. na, yra gi saitas internete, galima pasiziureti, pasiskambinti ir issiaiskinti, juk ne akmens amziuje gyvename. Ir as labai stipriai abejoju, ar butent sita zmogu isvis galima apgauti rolleyes.gif
http://www.24auto.lt/kontaktai.html
Jei ka, reklamos nedarau, tiesiog vienas is galimu variantu, blogo nieko negirdejau apie juos, o pasidomejimas pinigu nekainuoja ax.gif Sakyciau, reiketu prasizonduot kelias imones, pasiieskoti atsiliepimu ir tada apsispresti, nes pulti stacia galva i pirma pasitaikiusia tikrai nevertetu. Tik kainos, kaip sakiau, man ten kosmosas, tai vien del to nesinaudociau, jau pigiau butu ko gero paciam i vokiecius nuvykt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 18 kovo 2015 - 19:14