Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,23 tema

Kiaulpienių spirito-vandens-glicerino ekstraktas tikrai bus gerai. Dar šiuo metu galima rauti dilgėles: ir maistui, ir odai, ir plaukams. Pasidariau jų hidrolato, tik kvapas šiaip sau.

Gaila, kad nežinau, kur rasti našlaičių.
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 05 21, 15:31)
Kiaulpienių spirito-vandens-glicerino ekstraktas tikrai bus gerai. Dar šiuo metu galima rauti dilgėles: ir maistui, ir odai, ir plaukams. Pasidariau jų hidrolato, tik kvapas šiaip sau.

Gaila, kad nežinau, kur rasti našlaičių.


Ką tik išsiploviau galvą su šampūnu, kur vietoj vandens dėjau dilgėlių ištrauką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 05 21, 15:31)
Kiaulpienių spirito-vandens-glicerino ekstraktas tikrai bus gerai. Dar šiuo metu galima rauti dilgėles: ir maistui, ir odai, ir plaukams. Pasidariau jų hidrolato, tik kvapas šiaip sau.

Gaila, kad nežinau, kur rasti našlaičių.

o klausykit raganaites ax.gif ta istrauka daryti su padziovintom kiaulpienem ar ne g.gif

snd pas uosviene teko uzvaziuoti tai zole nešienauta visur geltonuoja biggrin.gif o cia dar po nosim straipsnis tai gaila nepasinaudoti ax.gif
as zadu tik ziedus gal skinti g.gif



pasikartosiu jau kelinta karta man ir mano pražystamu ratui (pernai tikriausiai visi isbande kas zinojo kad gaminu toki biggrin.gif )nepamainomas piestukas po ikandimu alioniuko bloke yra . as tik siek tiek pakeiciau kazka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 21 gegužės 2013 - 17:19
QUOTE(zydrem @ 2013 05 21, 18:13)
o klausykit raganaites  ax.gif ta istrauka daryti su padziovintom kiaulpienem ar ne  g.gif

snd pas uosviene teko uzvaziuoti tai zole nešienauta visur geltonuoja  biggrin.gif o cia dar po nosim straipsnis tai gaila nepasinaudoti  ax.gif 
as zadu tik ziedus gal skinti  g.gif


Aliejines ištraukas - su padžiovintom, o spiritines-glicerinines- su šviežiom, jei labai "šlapios" įmaišyti mažiau vandeninės dalies, daugiua - spiritinės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 21 gegužės 2013 - 20:00
Norejau paklaust, ar galima idet baltojo molio i veido krema? Oda pasidare labai misri/riebi ir pamasciau kad sugertu truputeli ta riebuma. Bet koki procenta mazdau jo reiktu det? (nuo kiek iki kiek galima) dedu is milteliu tik cinka, bet jis visiskai nesugeria
Atsakyti
Molio i krema turbut nereiketu deti... Ji galima naudoti kaukese, prausikliuose- nuplaunamose priemonese. O i krema butu galima ideti truputi arow root pudros, ryziu pudros ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2013 05 21, 21:12)
Norejau paklaust, ar galima idet baltojo molio i veido krema? Oda pasidare labai misri/riebi ir pamasciau kad sugertu truputeli ta riebuma. Bet koki procenta mazdau jo reiktu det? (nuo kiek iki kiek galima) dedu is milteliu tik cinka, bet jis visiskai nesugeria

Aš atsakysiu kaip dažnai atsakau - bandyk, niekas kitas už tave geriau nenustatys, kas tavo odai tinkamiausia. Kaolinas, arba kitaip baltas molis, tiesiog klasikinis riebalų absorbentas. Kad negadintum gaminio, susimaišyk mažą kiekį, panaudok kelias dienas. Bet kuriame sename kreme, ar pirktiniame - nesvarbu, ką turi ir naudoji, atskirame mažame indelyje. Pamatysi, kaip jaučiasi oda su mažiau; jei nepakanda - dar pridėk, apytikriai susirasi savo procentą. Žiūrėk, ar į raukšleles nesubėgs. Naudojama nuo 2 iki 20 proc., kai kurie šaltiniai taip nurodo. Pradėk tarkim nuo apie 1 proc. Jei neklystu, esu dėjusi kaolino i kremą-pudrą kažkada seniai. Viskas buvo gerai. Dumbliai litotamnai irgi sugeria, bet jie tokie šiurkštesni, man neprigijo. Šilko, ryžių pudros sugeria riebalus taip pat; kukurūzų krakmolas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 21, 20:41)
Molio i krema turbut nereiketu deti... Ji galima naudoti kaukese, prausikliuose- nuplaunamose priemonese. O i krema butu galima ideti truputi arow root pudros, ryziu pudros ar pan.

drinks_cheers.gif Man asmeniškai labai patiko ši pudra. Vasarą visada jos dėdavau į kremukus. Mano oda irgi riebi. Tik visiškai atsikratyti veido blizgesio nepavyko ir nereikia gal norėti, kad iš riebios odos šiltu metų laiku pasidarytų normali.

Aš ateinu su klausimu, ką pasigaminti kūnui nuo alergijos? verysad.gif Iš kur ta alergija šiais metais man ir pati nežinau, nes niekada neturėjau tokių bėdų, o dabar va niežti kūną, pradedant veidu, baigiant kojomis. Bandysiu gerti vaistu nuo alergijos, bet gal esate susidūrę su panašiu atveju, ar reikia tokiu metu naudoti kūno kremą? Ar EA gali padėti nuimti niežulį, sukeltą alergijos...
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 05 22, 12:24)
drinks_cheers.gif Man asmeniškai labai patiko ši pudra. Vasarą visada jos dėdavau į kremukus. Mano oda irgi riebi. Tik visiškai atsikratyti veido blizgesio nepavyko ir nereikia gal norėti, kad iš riebios odos šiltu metų laiku pasidarytų normali.


Man arrow root irgi žiauriai patinka..dedu į kremus, kaukes, netgi į serumą įsidėjau šiek tiek. Ir tikrai akivaizdžiai sumažėjęs blizgesys odos.
Atsakyti
Buvau ir apie arrow root pamascius..gal kol kas tada jos ir uzsisakysiu, nes kremai mano pusiau pudros, tai manau turetu sita tikti gal net labiau smile.gif aciu
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti