Įkraunama...
Įkraunama...

Tu negimdei - CP..

tai tada pas psichiatra reikia nueit, o ne virkaut forume. O pagal temos pavadinima, tai kiekviena, kuriai CP buvo padarytas kalta turi pasijaust, vos gi ne kaltinimas - TU NEGIMDEI!!!!

Man asmeniskai temos pavadinimas tiesiog slykstus kaltimimas. Nu negimdziau ir ka? Kas nors turi teise mane smerkt del to, kaltinimus reikst: gi negimdei! negimdei! KAd dar bent butu parasyta: as negimdziau. O dabar.... bjauru kitu atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 04 14, 12:39)
tai tada pas psichiatra reikia nueit

Man asmeniskai temos pavadinimas tiesiog slykstus kaltimimas. Nu negimdziau ir ka? Kas nors turi teise mane smerkt del to, kaltinimus reikst: gi negimdei! negimdei! KAd dar bent butu parasyta: as negimdziau. O dabar.... bjauru kitu atzvilgiu.

O pati savo patarimais naudojatės?

Juk neparašyta "Leksa - tu negimdei", kam čia versti viską į priešingą pusę, nei yra.

Atsiverti - paskaitai - neaktualu - praeini pro šalį. Ar būtina draskytis?
Atsakyti
kodel neaktualu? Aktualu. Negimdziau as. Ir negimdysiu dar karta, jei reikes. Bet visai nereikia konkreciai zmogui parasyt: "Leksa - tu negimdei", kad temos pavadinimu jo nezemint. Vien jau pavadinimas yra zeminintis visas ir skambantis kaip didziausias priekaistas toms, kurios negalejo ar nenorejo pacios pagimdyt.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 04 14, 11:36)
kodel neaktualu? Aktualu. Negimdziau as. Ir negimdysiu dar karta, jei reikes. Bet visai nereikia konkreciai zmogui parasyt: "Leksa - tu negimdei", kad temos pavadinimu jo nezemint. Vien jau pavadinimas yra zeminintis visas ir skambantis kaip didziausias priekaistas toms, kurios negalejo ar nenorejo pacios pagimdyt.



Jeigu paskaitysit pacios temos autores pirma komentara temos pradzioje - pamatysit kad ji nieko nezemina ir niekam nepriekaistauja, tiesiog dalinasi savo patirtim. O pavadinimas ir lieka tik pavadinimu, gal ji juo savotiskai pati sau priekaistauja? Arba gal kazkas kazkada jai toki komentara "pametejo"? Nereikia is karto pulti ir pykti.
Atsakyti
O man temos pavadinimas irgi baisus. Ir tikiu, kad kiekvienai, kuri turejo CP jis yra nemalonus. nagi, kas, kad moteris apie save parase, bet kiekviena pati perskaito preikaista "TU NEGIMDEI"! Tikrai reiketu pakeist pavadinima i "As nepagimdziau pati" ar pan.

O be to.... gal praleidau. O tai kas temos autorei priekaistauja, kad ji negimde? Nes jei pavadinimas liecia tipo tik ja, tai kazkas jai del to priekaistauja g.gif
Atsakyti
O man asmeniskai nei pats CP nei pavadinimas sios temos visiskai neveikia psichologiskai biggrin.gif Pirma gimdziau, antras CP ir jei kada reiketu tikrai dabar pati pasirinkciau CP ir dar uz tai sumokeciau tongue.gif Galejo ir pirma daryti CP, o ne kankintis man leisti biggrin.gif
Bet esme ta, kad nei vienas budas man reiksmes dideles nesudaro, esme yra musu mazyliai ir tolimesne ju kelione gyvenimu.
O ir pavadinimas nemaiso, nei jis man slykstus nei jame as priekaistu matau g.gif Tikra tiesa, kad mes visos skirtingai matome tuos pacius daigtus 4u.gif
O mamytems kurioms gimdymas yra svajone ir negali su tuo susitaikyti tikrai reiketu apsilankyti pas psichologa, manau tai viena is po gimdyviniu depresiju forma 4u.gif
Atsakyti
Kas čia per "negimdei"? Mano gimdymas, pavyzdžiui, buvo labai lengvas ir neskausmingas. Per sąrėmius aš pramiegojau namie, atvažiavau su 8 cm atsidarymu visa apsipatenkinus, nespėjo nė lašelinės suvarvint kai prasidėjo stangos. Na ir iš antro pastūmimo jau išgirdau savo lėlės verksmą. Tai gal irgi negimdžiau??? Ir neskaudėjo visai. Ir po gimdymo jau laksčiau iškart.

Lyg gimdymo tikslas yra ne sveikas kūdikis (ir sveika mama), o kuo daugiau kančių. Jei kas nori pasikankint, tai galit dantų netaisyt - paskaudės, pasikankinsit.

O kad reikėjo daryt CP ir jį padarė gerai, tai ir gerai. Vaikutis svarbu sveikas ir laimingas.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2014 04 19, 13:37)
Kas čia per "negimdei"? Mano gimdymas, pavyzdžiui, buvo labai lengvas ir neskausmingas. Per sąrėmius aš pramiegojau namie, atvažiavau su 8 cm atsidarymu visa apsipatenkinus, nespėjo nė lašelinės suvarvint kai prasidėjo stangos. Na ir iš antro pastūmimo jau išgirdau savo lėlės verksmą. Tai gal irgi negimdžiau??? Ir neskaudėjo visai. Ir po gimdymo jau laksčiau iškart.

Lyg gimdymo tikslas yra ne sveikas kūdikis (ir sveika mama), o kuo daugiau kančių. Jei kas nori pasikankint, tai galit dantų netaisyt - paskaudės, pasikankinsit.

O kad reikėjo daryt CP ir jį padarė gerai, tai ir gerai. Vaikutis svarbu sveikas ir laimingas.

Labai teisingi zodiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man darė CP. Jokių priekaištų niekada negirdėjau. Temos pavadinime nematau nieko, kas galėtų ką nors įžeisti ar šokiruoti. Matau, tik kai kurių forumo dalyvių padidintą norą įsižeisti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, deja, bet jungiuosi ir as prie tu, kurioms buvo atliktas CP. Mano mazius jau 3 su puse men. o as niekaip negaliu nusiramint, del to kad gimdziau nenaturaliai, kazkoks keistas, kaip nepilnavertiskumo jausmas.
Kad bus CP zinojau nuo 30 sav., paciai gimdyt neleido neurologai del stuburo patologijos. CP buvo planinis, lygiai keturiasdesimta nestumo savaite, jokiu saremiu, jokiu skausmu - nieko. Kadangi stuburas nesveikas tai anestezija pilna, o ne pusine. Atvaziavau i ligonine sutarta diena, paruose operacijai, uzmigau o atsikelus jau turejau suneli.
Na zinokit savijauta tikrai nenusakoma, zinoma, dziaugies, kad kudikiui viskas gerai, bet toks jausmas kad kazko tau paciai truksta. Tiesiog buvai nescia ir kudikis, nera jokio pereinamojo laiko, pirmaja minute pamacius net nesuvoki kad tai tavo vaikas, kad jis is taves. Lenda visokios kvailos mintys i galva, kaip kazkas jau rase, atrodo, kad nuskriaudziau vaika, nes nepaturejau ant krutines vos tik gimusio, o ir zindyti nesiseke.

Daktarai visi sake, kad gerai jog iskart buvo nutarta CP, nes vaikas gime 4600 g ir tikrai nebuciau su savo klubais, pati pagimdzius ir pati suvokiu, kad be plysimu turbut buciau neapsiejus, bet vis tiek neapleidzia mintys, kad geriau butu buve paciai gimdyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dytea: 11 rugsėjo 2014 - 13:33
QUOTE(BLUE SKY @ 2014 07 01, 16:45)
Man darė CP. Jokių priekaištų niekada negirdėjau. Temos pavadinime nematau nieko, kas galėtų ką nors įžeisti ar šokiruoti. Matau, tik kai kurių forumo dalyvių padidintą norą įsižeisti  rolleyes.gif

4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Repka @ 2013 10 30, 16:31)
Pogimdyvine depresija nera "ispindejimas", tai buna del dideliu hormonu svyravimu ir nesvarbu kiek vaiku turi  4u.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Leksa @ 2014 04 14, 11:39)
tai tada pas psichiatra reikia nueit, o ne virkaut forume. O pagal temos pavadinima, tai kiekviena, kuriai CP buvo padarytas kalta turi pasijaust, vos gi ne kaltinimas - TU NEGIMDEI!!!!

Man asmeniskai temos pavadinimas tiesiog slykstus kaltimimas. Nu negimdziau ir ka? Kas nors turi teise mane smerkt del to, kaltinimus reikst: gi negimdei! negimdei! KAd dar bent butu parasyta: as negimdziau. O dabar.... bjauru kitu atzvilgiu.

Dėl psichologo pritariu, jeigu geras psichologas, tikrai gali padėti susitvarkyti su savęs kaltinimais. mirksiukas.gif

Dėl temos pavadinimo žiūriu turėsiu aiškintis. Aš niekieno nekaltinu, kad turėjo CP ir dievaži, tikrai nežeminu, o ir kaip galėčiau, pati CP apturėjusi?
Senojoje jau baigtoje temoje buvo kelių moterų rašiniai apie tai, kad CP tai jau ne gimdymas ir t.t., ir man viena draugė yra panašiai į akis pasakiusi. Tai tuo metu metu, kai kūriau temą, man tas pasakymas tiesiog labai skaudžiai buvo užsifiksavęs ir aš toje nuotaikoje ir temą sukūriau. Gal iš dalies dėl to, kad susirinktų bendramintės ir pasakytų: moterys, mes gimdėme. Tai irgi gimdymas!


Ką gi, jau daug laiko nuo gimdymo praėjo. Mano pupai jau 3,5 metų. Ir ką galiu pasakyti: visi tie savęs kaltinimai yra užsimiršę. Gal dėl to, kad apie gimdymą taip dažnai nebegalvoju. Kai apie tai šneku, vis dar kažkiek suskausta. Bet tikiu, kad ir tai praeis. Gali būti, kad čia pogimdyviniai hormonai kalti, arba tiesiog žaizda dar šviežia buvo. Bet gyvenimas tęsiasi ir laikas gydo visas nuoskaudas.

Ačiū Dievui ir už CP, nes jis daug vaikų ir moterų gyvybes išgelbėja, ir ačiū gydytojams, kurie sunkiai dirba ilgas valandas strese ir yra tik žmonės, taigi irgi klaidų nenorėdami padaro.

Toms moterims, kurioms visa tai dar šviežia, norėčiau palinkėti pozityvaus mąstymo. 4u.gif
Viskas laikina ir viskas praeina. Žaizdos gyja. Nuoskaudos užsimiršta. Iš šitos temos tai labai gerai matosi.
Šia nuotaika ir baigsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libelle88: 07 balandžio 2015 - 22:17