Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja namo statybos? 6 tema

Ka reiskia dideli langai? Koks grindu plotas ir koks langu plotas?


QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 29, 10:28)
Tiek kvailu gincu del langu dydzio, besiremiant gamintoju pateiktais techniniais duomenimis ir ne vieno tikro argumento, kuri as isreksiu visiems: "o man patinka dideli langai, man patinka erdves pojutis, as negaliu gyventi siknaskyleje tamsioje ir man giliai dzin, ar mokesiu ziema 20 litu brangiau, ar vasara gal isijungsiu kondicionieriu, bet tai MANO svajoniu namas su MANO svajoniu langais" biggrin.gif
Vo tep reikia tongue.gif

Atsakyti
Ir norit pasakyt, kad sitie Komerling'ai PN blogi??? hmm
Tai gal bemontuojant neapipurske putom... krastu, kad tokie salti biggrin.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 29, 09:38)
Tiek kvailu gincu del langu dydzio, besiremiant gamintoju pateiktais techniniais duomenimis ir ne vieno tikro argumento, kuri as isreksiu visiems: "o man patinka dideli langai, man patinka erdves pojutis, as negaliu gyventi siknaskyleje tamsioje ir man giliai dzin, ar mokesiu ziema 20 litu brangiau, ar vasara gal isijungsiu kondicionieriu, bet tai MANO svajoniu namas su MANO svajoniu langais" biggrin.gif
Vo tep reikia tongue.gif
Papildyta:

Idesiu, is kur pirkom langus mes:
http://www.statchema...erling-88-plus/
Paskaicius, tai kiekvienas gamintojas kaip imantriau aprasys... biggrin.gif Kad bent trecdali tie langai darytu ta, ka zada gamintojai irnesakyk.gif

Atsakyti
paskutinis postas apie langus smile.gif parodysiu kas tikrai pas mus džiaugiasi kaitra einančia per mūsų didelius langus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 29 gegužės 2013 - 11:55
Geras, linksma kompanija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2013 05 29, 11:38)
Ka reiskia dideli langai? Koks grindu plotas ir koks langu plotas?

Dideli langai-tai vitrininiai.

QUOTE(arkava @ 2013 05 29, 12:07)
Ir norit pasakyt, kad sitie Komerling'ai PN blogi??? hmm
Tai gal bemontuojant neapipurske putom... krastu, kad tokie salti  biggrin.gif

Kur rasiau, kad blogi? Jie labai geri ir kainavo per puse pigiau nei Faugos drinks_cheers.gif Tik tikrai namu ziemos metu nesildo, o vasara tikrai nevesina-juk apie tai kalba ir gincai ejo. biggrin.gif
O siaip vitrininiai langai ir man patinka, nes megstu sviesa, net wc pas mane du langai biggrin.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2013 05 29, 12:51)
paskutinis postas apie langus smile.gif parodysiu kas tikrai pas mus džiaugiasi kaitra einančia per mūsų didelius langus smile.gif

Pas mane tai pomidorai auga ant palanges biggrin.gif

Baigiant tema apie langus noreciau duoti patarima tiems, kas dar tik statotes: nepulkit ant pirmu pasitaikiusiu langu gamintoju, patikeje graziomis reklamomis, duokit ismatavimus kokioms kelioms langu gamintoju firmoms(mes dave uzklausa 6 firmoms)-atsiuncia samatas ir techninius duomenis, o jau jusu valia, kuria firma pasirinkti. Pvz, musu atveju brangiausiai uzsiprase Hronas, o pigiausiai dar viena garsi imone, nepamenu pavadinimo, reiktu ziureti i emeila. Pasirinkom per viduri, kad mus tenkintu kokybes ir kainos santykis. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Is konteksto supratau, kad langai nekokie, nes nesildo biggrin.gif Langu paskirtis gi saugot siluma.
Vasara- saugot nuo jos pertrkliaus. Tai ta f-ja ir atlieka, vieni geriau, (su geresne varza). kiti blogiau
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2013 05 29, 15:14)
Is konteksto supratau, kad langai nekokie, nes nesildo  biggrin.gif  Langu paskirtis gi saugot siluma.
Vasara- saugot nuo jos pertrkliaus. Tai ta f-ja ir atlieka, vieni geriau, (su geresne varza). kiti blogiau

Langai ir neturi sildyti smile.gif Geri langai(selektyvinis stiklas) tegali sulaikyti siluma ar vesa, besiverziancia is namu.
O siaip paprasta matematika: pagal Statybos reglamenta, sienos silumine varza neturi buti mazesne nei 5m2K/W, statybininkai daugmaz ta ir pasiekia su skirtingom siltinimo medziagom. Tuo tarpu langu silumine varza, net paciu geriausiu langu, tesiekia 2m2K/W. Toliau seka logine seka, kad 5 vis tik daugiau nei dvigubai uz 2: kuo daugiau langu ar kuo jie didesni, tuo didesni silumos nuostoliai, tuo didesnes sildymo kainos.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 29, 15:30)
Langai ir neturi sildyti smile.gif Geri langai(selektyvinis stiklas) tegali sulaikyti siluma ar vesa, besiverziancia is namu.
O siaip paprasta matematika: pagal Statybos reglamenta, sienos silumine varza neturi buti mazesne nei 5m2K/W, statybininkai daugmaz ta ir pasiekia su skirtingom siltinimo medziagom. Tuo tarpu langu silumine varza, net paciu geriausiu langu, tesiekia 2m2K/W. Toliau seka logine seka, kad 5 vis tik daugiau nei dvigubai uz 2: kuo daugiau langu ar kuo jie didesni, tuo didesni silumos nuostoliai, tuo didesnes sildymo kainos.

del nuostoliu jus teisi, bet ar jus ponia mieloji esate ka nors girdejus apie pritekejimus, pritekejimu ir nuostoliu balansa ? ar zinot kad lietuvoje sildymo sezono metu vidutiniai saules energijos pritekejimai gali virsyt nuostolius per tuos pacius langus ? beto ir pavyzdziu netoli reikia ieskot - yra forumieciu kurie pietiniu vitrinu deka namu jau nesilde nuo s.m. vasario berods 25dienos. ir ne delto kad negyveno smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 29 gegužės 2013 - 16:37
QUOTE(madwifi @ 2013 05 29, 17:31)
del nuostoliu jus teisi, bet ar jus ponia mieloji esate ka nors girdejus apie pritekejimus, pritekejimu ir nuostoliu balansa ? ar zinot kad lietuvoje sildymo sezono metu vidutiniai saules energijos pritekejimai gali virsyt nuostolius per tuos pacius langus ? beto ir pavyzdziu netoli reikia ieskot  - yra forumieciu kurie pietiniu vitrinu deka namu jau nesilde nuo s.m. vasario berods 25dienos. ir ne delto kad negyveno smile.gif

Ot idomu pasidare, kodel pas dvi mielas ponias-Cererakennel ir Sena pazistama-niekas nepriteka ir niekas neisteka? lotuliukas.gif Nors gyvena skirtingose Lietuvos vietovese, turi susidejusios skirtingos firmos langus, viena su pastoge, kita be ir vienija tik vitrininiai langai pietu puseje. biggrin.gif Ale tikrai neteko sildymo atjungti nuo vasario 25, o ypac sia ziema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 29, 17:26)
Ot idomu pasidare, kodel pas dvi mielas ponias-Cererakennel ir Sena pazistama-niekas nepriteka ir niekas neisteka? lotuliukas.gif Nors gyvena skirtingose Lietuvos vietovese, turi susidejusios skirtingos firmos langus, viena su pastoge, kita be ir vienija tik vitrininiai langai pietu puseje. biggrin.gif Ale tikrai neteko sildymo atjungti nuo vasario 25, o ypac sia ziema biggrin.gif

geras argumentas - pas ponias A ir B nepriteka smile.gif ir ka daryt, jei mokslo vyrai teigia jog turi priteket? Ir jei visom kitom poniom ir ponam priteka, persasi isvada jog su pirmom dviem poniom kazkas netaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2013 05 29, 19:07)
geras argumentas - pas ponias  A ir B nepriteka smile.gif ir ka daryt, jei mokslo vyrai teigia jog turi priteket? Ir jei visom kitom poniom ir ponam priteka, persasi isvada jog su pirmom dviem poniom kazkas netaip smile.gif

Arba persasi kita isvada: tie mieli ponai ir ponios pagrazina viska, priskirdami daiktams nebutas savybes, idant pasigirtu savo namais ir pasirinktais sprendimais biggrin.gif
Pasidomejau placiau ir radau:
Pasyvaus namo šildymo ir vėdinimo sistemos
Esminiai reikalavimai pasyviajam namui – sandarumas, didelė šiluminė varža ir rekuperacinė vėdinimo sistema. Kadangi pastatas turi būti ypač sandarus, jam privaloma priverstinė patalpų ventiliacija. Sumontuota rekuperacinė šildymo-vėsdinimo sistema pagal poreikius atšaldo arba pašildo į patalpas įleidžiamą šviežią orą. Be to, rekomenduojama įrengti ne tik rekuperacinio vėdinimo, bet ir geoterminio šildymo sistemą, kad patalpų šilumai palaikyti būtų panaudojami geoterminiai resursai.

Dabar suprantu, kaip zmonems nereikia sildyti nuo vasario 25, o vasara vesu-isijungia rekuperacine sistema. drinks_cheers.gif
Bet tai ne langu privalumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 29 gegužės 2013 - 18:42
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 29, 12:46)
Dideli langai-tai vitrininiai.
Kur rasiau, kad blogi? Jie labai geri ir kainavo per puse pigiau nei Faugos drinks_cheers.gif Tik tikrai namu ziemos metu nesildo, o vasara tikrai nevesina-juk apie tai kalba ir gincai ejo. biggrin.gif
O siaip vitrininiai langai ir man patinka, nes megstu sviesa, net wc pas mane du langai biggrin.gif
Pas mane tai pomidorai auga ant palanges biggrin.gif

Baigiant tema apie langus noreciau duoti patarima tiems, kas dar tik statotes: nepulkit ant pirmu pasitaikiusiu langu gamintoju, patikeje graziomis reklamomis, duokit ismatavimus kokioms kelioms langu gamintoju firmoms(mes dave uzklausa 6 firmoms)-atsiuncia samatas ir techninius duomenis, o jau jusu valia, kuria firma pasirinkti. Pvz, musu atveju brangiausiai uzsiprase Hronas, o pigiausiai dar viena garsi imone, nepamenu pavadinimo, reiktu ziureti i emeila. Pasirinkom per viduri, kad mus tenkintu kokybes ir kainos santykis. drinks_cheers.gif

sveiki mane irgi domina langai jgalite pasidalinkite platesne informacija

ei
Atsakyti