Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės


Bus metukai, apie gimtadieni boruziu tema rode per LNK vaiku laida ir minijo, kad metuku laiko berniukas berods ten buvo tai mastau ir as panasiai paruosti smile.gif

Skanius grybukus kepa Jukneviciaus g. 100 jie maziukai sunkoki ale tikrai skanus jie nesausi arba Jukneviciaus turguj nuo gatves iejimas pati pirma vieta kai ieini atsimusi i lentyna prideta sakociu ir skruzdelynu, bet ten vienetais prekiauja maziukai tai jie medaus torto skonio po 0.70cnt. yra ir dideliu ale jie paprastu meduoliu skonio tai nelabai jie skanus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliuxe: 17 balandžio 2013 - 10:05
Nu Šapras pavarė doh.gif verysad.gif

Gal kuri norite skrybėlių savo princesėms? Aš pirksiu, tai galite jungtis mirksiukas.gif
Skrybėlės
Atsakyti
Is sapro to nesitikejau, bet matyt buvo kazkas rimto jai jau taip padare, nes pastruoju metu jis labai jau keistas buvo. dar sakiau eisim i jo koncerta geguzes men, bet gaila...
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 04 18, 14:17)
Nu Šapras pavarė  doh.gif  verysad.gif

Gal kuri norite skrybėlių savo princesėms? Aš pirksiu, tai galite jungtis  mirksiukas.gif 
Skrybėlės


Visiems cia baisus sokas, atrodo zmogus ir megstama darba turejo ir viska ko tik norejo bet pasirodo tik mums taip atrode o kas zmogaus viduje dejosi niekas nezino schmoll.gif



O beje kada ir kur rytoj susitinkam? g.gif
Atsakyti
Sveikos

Gal ka sudomins- balandzio 25d bibliotekoj vyks nemokamas spektaklis 11.30 val. "ezio namas"

QUOTE(viliuxe @ 2013 04 17, 10:04)
Bus metukai, apie gimtadieni boruziu tema rode per LNK vaiku laida ir minijo, kad metuku laiko berniukas berods ten buvo tai mastau ir as panasiai paruosti

Ups, sumaisiau, kazkodel apie dicki tavo pagalvojau blush2.gif as tai jokiu temu nedarysiu, nes dar tokio amziaus tikrai neatsimins ax.gif

QUOTE(Daina @ 2013 04 18, 14:17)
Nu Šapras pavarė

Gal kuri norite skrybėlių savo princesėms? Aš pirksiu, tai galite jungtis
Skrybėlės

perskaiciau tavo posta ir pagalvojau- nu ka tas sapras vel iskrete doh.gif o cia pasirodo daug blogiau unsure.gif

O galima jungtis to pacio pardavejo, bet ka kita? blush2.gif
Nesulaukiau tu apsaugu vakar fb ax.gif

QUOTE(Melynakee @ 2013 04 18, 16:12)
O beje kada ir kur rytoj susitinkam?

siaip 10 val kodelciuj, bet dar parasiau paklausiau ar yvyks, nes trec pamirsau paklaust doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 04 18, 17:02)
O galima jungtis to pacio pardavejo, bet ka kita?
Nesulaukiau tu apsaugu vakar fb  ax.gif

Tikiuosi šiandien vakare pavyks išsikelti foto iš fotiko, tai tuo pačiu apie viską FB ir pasikalbėsim. Apie pirkimą iš ebejaus su MB pasišnekėsiu, nes vis gi per jo piniginę perkam.
Atsakyti
Vyks rytoj pasizaidimukai, tai kas norit susmeetint, susitiksim mirksiukas.gif

QUOTE(Daina @ 2013 04 18, 18:29)
Tikiuosi šiandien vakare pavyks išsikelti foto iš fotiko, tai tuo pačiu apie viską FB ir pasikalbėsim. Apie pirkimą iš ebejaus su MB pasišnekėsiu, nes vis gi per jo piniginę perkam.

kas liecia pinigelius, tai galeciau pervest iskart mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai taip ir tariames, ryt 10 val kodelciuje wink.gif
Atsakyti
Nu ir kaip praplauke mytas kodelciuj?

Kaip i lauka rengiat vaikucius? Maciau viena tik su bliuzoniuku tirkotaziniu mergike kokiu metuku laiko sau sedi g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Tiske @ 2013 04 18, 21:16)
Tai taip ir tariames, ryt 10 val kodelciuje wink.gif


Ale ankstyvi, maniškis tokiu laiku dar tik keliasi ax.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2013 04 19, 14:27)
Nu ir kaip praplauke mytas kodelciuj?

Kaip i lauka rengiat vaikucius? Maciau viena tik su bliuzoniuku tirkotaziniu mergike kokiu metuku laiko sau sedi g.gif


Aš ir tuo klausimu užsukau išminties pasisemt blush2.gif kolkas tai su žieminiu columbijos kombiu vėžinomės, apačioj tik pėdės ir bliuskytė, bet jau reikia kažkaip išsirengti, oi ,kaip sunkus man šitas periodas vis būna doh.gif Aš pati amžina šaltmirė, tai atrodo, kad ir vaikam šalta blush2.gif
Atsakyti
Labai nusivyliau.....tikejausi didesnio susiburimo...tuo labiau, kad toks superinis oras....suprantu, kad pvz, Daina is tolokokai neturi kuo atvaziuot ar kaip, bet vietines....
Tiskes Joviui sveikatytes 4u.gif mes susimeetinsim kuria kita dienuke mirksiukas.gif

Ir aciu Melynakei, kad nepasikuklinai ateit mirksiukas.gif labai grazios kasos Luknytes thumbup.gif
Atsakyti
O as noriu padekot tau, jog tavo deka atradom kodelciu, Luknei labai patiko (net nesitekojau jog taip patiks) reikes uzsukt dazniau smile.gif 4u.gif
Atsakyti