Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

As einu i sveikatingumo centra, zibury wink.gif
Mes irgi i meeta prisijungtume wink.gif
Atsakyti
Labas,
Aš sportuoti bent jau dabar nenoriu, nes man važiuoti specialiai dėl sporto per brangus malonumas. Namie treniruoklį paminu jei Greta teikiasi pietų miegot, nes kitaip lenda ir neįmanoma.

Dėl meeto tai man geriau antra dienos pusė, nors dabar tikriausiai pasuoti turėčiau, nes pačios gerklėje gumulas, graužia ir pakosėt bandau g.gif

Spec pasiūlymas: Gal kuri norite lašinukų? Šiandien išrūkinome ir parduodame, nes turime per daug.
Kiaulę auginome patys, grūdus ir bulves kuriais šėrėme irgi patys užsiauginame, tai kaip sakant ekologiškumą galiu garantuoti 4u.gif Rašykit až rolleyes.gif
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif I meeta, prisijungtumem, vaiku kambary thumbup.gif drinks_cheers.gif Tik ar geriau maxej ar Kodelciuj g.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Daina, Tiske kelinta mazdaug galit? smile.gif as galiu bet kada ir dar su abiem doh.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2014 02 18, 07:56)
Labas mirksiukas.gif  I meeta, prisijungtumem, vaiku kambary thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Tik ar geriau maxej ar Kodelciuj g.gif

kad tikriausiai kodelcius atkrenta, nes ten tik penktadieniais ir is ryto nuo 10val ir berods iki 13val mirksiukas.gif lieka maxej

Smagu, kad yra norinciu daugiau susimeetint thumbup.gif gal dar kas? cool.gif
Papildyta:
Inute, kaip tu jauties? Jau ligas isvijot?
Papildyta:
Ai ir dar, gal mokat kuri pom pomsus daryt? Is serveteliu ax.gif
Atsakyti
As tik po pietu galiu, po darbo, reikia nutart diena, tada konkreciau galesiu pasakyt, nes visom dienom skirtingai baigiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2014 02 18, 14:32)
reikia nutart diena, tada konkreciau galesiu pasakyt, nes visom dienom skirtingai baigiu wink.gif

Man diena bet kuri tinka. Tu gal parašyk kuri tau geriausia g.gif 4u.gif
Atsakyti
O man, geriausiai, rytais, kokia 11 rolleyes.gif
Teks daryt du meetus, viena kas gali ryte ir kita - kas vakarop biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 02 18, 18:54)
O man, geriausiai, rytais, kokia 11 rolleyes.gif
Teks daryt du meetus, viena kas gali ryte ir kita - kas vakarop  biggrin.gif

jau kai tokios minios dalyvaujanciu, tai tikrai verta i dvi grupes skaidyt biggrin.gif
Atsakyti
Kaip sekasi su puodo reikalais? Visi jau y puodukus darot? Maniske nei per kur schmoll.gif ant puodo visai nesedi, o ant tualeto max 5s doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2014 02 19, 15:47)
Kaip sekasi su puodo reikalais? Visi jau y puodukus darot?

Juokauji? biggrin.gif Pas mus ant puodo sėdim visi ir brolis, ir mama, ir močiutė tik ne Greta. Ji turi savo kakojimo kampą, nubėgusi ten patupi ir viskas. Puodą pamačius klykia, apie tualetą nepagalvoju, nes vis tinkamo dangčio nenusiperku, turim kokius tris ir visi per maži arba per dideli doh.gif
Atsakyti
Sveikos, jei dar kas mane prisimena smile.gif Mes nesimytinsim, nes aš dirbu, dienos užimtos mano.

Mes nuo kovo pradedam eit į daželį, šiandien pabendravom su direktore, gerai nuteikė, aišku man didelis stresas ir nemigo naktys biggrin.gif

Mes su puoduku gerai draugaujam, pampersas nakčiai, žadam jau ir nakčiai nedėt, bet gal kai adaptuosis darželyje, nes dabar bus streso šiek tiek vaikui.
Atsakyti
labas mamukai,

Esu esu ir aš gyva, jei dar kas prisimenat blush2.gif

norėtume ir mes į meetą, šiaip ne taip išsveikome, nes pirmą kartą gyvenime sugebėjome persišaldyti doh.gif bet tai kaip nesušalsi, jei namuose per šalčius buvo vos trylika, keturiolika laipsnių doh.gif

gal žinot kas butą nuomuoja? čia mums reiktų ax.gif
Atsakyti