Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

Sveikos, mano tai Jovis apsirgo, virusas kazkoks,ziuresim, vakar darzelyje 4 vaikus namo su tempem issiunte, pirmadieni 2, matyt ir jam prilipo...
Mes jungiames i meeta, jeigu sveiki busim, girdau Kiprui aflubina, gal neuzsikres... mums tinka bet kokia vieta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 03 28, 14:57)
Sveikutes

Ka ydomaus sventem gaminsit? Va viena forumiete pametejo ideja
http://skanusgyvenim...s-morkytes.html

daryciau, tik kad velokai uzrode  doh.gif reik formeliu tokiu
http://www.tavosapna...i-rageliams.htm

gal kuri matet Mrj ju pirkti? Imciau is cia, bet manau, kad iki svenciu neatsius  doh.gif


Kažkur skaičiau, kad tokias formeles puikiausiai pasidaro iš folijos, susiglamžyk panašią formą, manau gausis ne prasčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 03 28, 11:43)
O kodel Inute, neitu i zaidimu kambari?


Nu man fobija jau tiem žaidimų kambariam doh.gif doh.gif Danielę kiek kartų leidus, tai taip kokią zarazą įsigydavo, gal sutapimas, bet man ten tokia virusų veisykla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 03 28, 14:59)
Jovis apsirgo, virusas kazkoks

Sveikatos Joviui 4u.gif
Dėl meeto susiskambinsim ar susismsuosim (kokį žodį išradau bigsmile.gif ), bus legviau susitart biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 03 29, 08:10)
Sveikatos Joviui  4u.gif
Dėl meeto susiskambinsim ar susismsuosim (kokį žodį išradau  bigsmile.gif  ), bus legviau susitart biggrin.gif  4u.gif

Jei viskas tvarkoj, as irgi jungsiuos mirksiukas.gif

Inute as Ugniu labai daznai vedu y zaidimu kambari, jau nuo 2,5m tai tikrai vienas ten lieka ir gal tik koki viena karta buvo po to apsirges... Gal dar nuo vaiko imuniteto priklauso, jei imlus ligoms tai greitai ir kimba visos bacilos

Joviui sveikatytes 4u.gif Kiprui nepasigaut bacilos wink.gif [B]Tiske [/B] jus gal treciadieni vaikstinejot visi trys Jukneviciaus gatve?
Papildyta:
QUOTE(Cashmere @ 2013 03 28, 15:12)
Kažkur skaičiau, kad tokias formeles puikiausiai pasidaro iš folijos, susiglamžyk panašią formą, manau gausis ne prasčiau  mirksiukas.gif

skaiciau ir as, daro ir taip, ir is kartono tuteles paskui apvynioja folija, ir morka vynioja folija, bet man kazkaip vargti su forma, paskui dar su patiekalu....neeee schmoll.gif schmoll.gif biggrin.gif as geriau formeles nusipirksiu ir bus daugkartiniam naudojimui biggrin.gif yra tu formeliu kur 6vnt kainuoja apie 30lt, cia gana pigu, kaip 10vnt. Kokybes gal baisios nera, bet kai as ne pagal uzsakymus darysiu o sau, tai man tiks. Tik kad moket uz siuntima vos ne tiek pat kiek formeles man kazkaip ne suvalkietiska lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal jungiates kuri? mestumemes siuntima biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos
Parodau musu bendra kompozicija, darem abu ax.gif
user posted image
po "fotosesijos" sako jau galiu zuiki valgyt lotuliukas.gif kazin ar jis pas mus issilaikys iki velyku lotuliukas.gif
Atsakyti
Graži kompozicija thumbup.gif Svarbiausia smagus komandinis darbas thumbup.gif

O mes įsisirgom, buvom pas gydytoją, jei pablogės iš kart geriam antibus, išrašė ant šventų dienų dėl viso pikto. Visi kvėpavimo takai negražus, nosis, gerklė, viskas užkiuręs, gaila vaiko verysad.gif
Atsakyti
Labukas,
4u.gif
QUOTE(Cashmere @ 2013 03 29, 14:10)
Visi kvėpavimo takai negražus, nosis, gerklė, viskas užkiuręs, gaila vaiko

Kaip tavo mažiuko sveikata?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sergam sergam, kosulys, sloga, geriam antibus, naktim jau ramesnis, kažkiek apmažėjo, ryt pas gydytoją vėl keliaujam. Namie jau pabodo!!!
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2013 04 02, 18:38)
ryt pas gydytoją vėl keliaujam.

Mes po 14 val būsim 4u.gif
Ir aš jau su abiem doh.gif Tikėjausi Paulių paskiepinti EE, tai kur tau, tempa jau tris dienas laikosi unsure.gif bet tokia nežymi apie 38, ant vaiko nesijaučia, bet termometras rodo g.gif
Atsakyti
Mano tai visi vyrai krito pries Velykas, dabar tik Jovis su Kipru kosti ir sloguoja, bet jau nekarsciuoja, duodasi po namus - bus man sunki savaite. Na, nors vyras i darba isejo, tai jau lengviau lotuliukas.gif
Atsakyti
"Labas" rytas
Maniškiai kai dvyniai abu su 39,1 doh.gif kokia zaraza tempa sunkiai nusimuša unsure.gif Ant Gretos tai bent matosi, o Paulius vaikšto kaip niekur nieko, ai sakau pasimatuok dėl bendros statistikos doh.gif

QUOTE(Tiske @ 2013 04 03, 08:46)
jau nekarsciuoja, duodasi po namus - bus man sunki savaite. Na, nors vyras i darba isejo, tai jau lengviau  lotuliukas.gif

Laiminga 4u.gif Maniškis antra savaitė ant biuletenio doh.gif pirmą savaitę tai paslikas gulėjo, nevalgė, vien arbatom gyvas buvo. Dabar jau sveikesnis tai nelaimingas, viskas negerai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 03 balandžio 2013 - 09:20