Įkraunama...
Įkraunama...

Kaitlentės, orkaitės, viryklės - 7

QUOTE(speedy @ 2013 05 02, 12:12)
Pražioplinau, kaitlentę rašėte dujinę  doh.gif
Čia "ant stiklo" ar metalo pagrindas turi būti?


Metalo blush2.gif
Atsakyti
speedy, ar būna dujinių stiklokeraminių kaitlenčių baltos spalvos?
Atsakyti
buvau issirinkus sia orkaite AEG BP7314621M, jau norejau uzsakineti ir ziuriu, kad nera teleskopiniu begeliu, kaip uz tokia kaina perkant. cray.gif kaitlente jau turiu aeg. Nematau, kad aeg turetu su teleskopiniais begeliais, o kitos firmos orkaite pirkti, net nzn angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veterane: 04 gegužės 2013 - 22:33
Baltos:

Pvz: Fagor 6CFI4GLB, Gorenje GHS 64 ORA-W, SMEG PV640B 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rokoko Mūza: 05 gegužės 2013 - 11:19
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 05 05, 11:18)
Baltos:

Pvz: Fagor 6CFI4GLB, Gorenje GHS 64 ORA-W, SMEG PV640B  4u.gif

Klausimas buvo dėl baltos stiklo keramikos, visi nurodyti modeliai- grūdinto stiklo mirksiukas.gif Aš irgi svajojau apie balta dujine kaitlente, būtent stiklo keramikos. Deja man tokios rasti nepavyko, klausiau pas pardavėjus, nežinau kiek galima jais pasitikėti, gaudavau atsakymą, kad baltos stiklo keramikos nėra. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2013 05 04, 20:42)
speedy, ar būna dujinių stiklokeraminių kaitlenčių baltos spalvos?

Neteko matyti.
Papildyta:
QUOTE(veterane @ 2013 05 05, 00:32)
buvau issirinkus sia orkaite AEG BP7314621M, jau norejau uzsakineti ir ziuriu, kad nera teleskopiniu begeliu, kaip uz tokia kaina perkant. cray.gif kaitlente jau turiu aeg. Nematau, kad aeg turetu su teleskopiniais begeliais, o kitos firmos orkaite pirkti, net nzn  angel_sadangel.gif

Jei neklystu, vieno lygio įkabinami teleskopiniai begeliai yra.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2013 05 05, 21:09)
Klausimas buvo dėl baltos stiklo keramikos, visi nurodyti modeliai- grūdinto stiklo  mirksiukas.gif Aš irgi svajojau apie balta dujine kaitlente, būtent stiklo keramikos. Deja man tokios rasti nepavyko, klausiau pas pardavėjus, nežinau kiek galima jais pasitikėti, gaudavau atsakymą, kad baltos stiklo keramikos nėra. verysad.gif


A tada persiprašau rolleyes.gif
Atsakyti
Norim mamai padovanot dujinę viryklę su elektrine orkaite. gal galit patart kokią pirkt, kad tilptume maždaug iki 900?
Atsakyti
Ar yra alternatyva šiai kaitlentei,
Electrolux EGD6576NOK,
kad būtų indukcinė + dujinė, bet priekyje indukcines skyles, o gale dujines, o reguliavimas priekyje.
Nes skaičiau, kad tos sukiojimo rankeneles nuo ant dujines skyles uzstatyo puodo uzkaista ir gali nudegti pirštus reguliuojant.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 05 06, 21:56)
Norim mamai padovanot dujinę viryklę su elektrine orkaite. gal galit patart kokią pirkt, kad tilptume maždaug iki 900?

O kaip Jums Electrolux EKK52500OW?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 05 07, 07:48)
O kaip Jums Electrolux EKK52500OW?

būtent šitą vakar nusižiūrėjau, bet atėjau dar čia pasiteiraut smile.gif
Atsakyti
Laba,
Nesu megeja rasineti. Jei tik pavyksta, pradzioje norima info badau susirast skaitydama smile.gif . Galiu tik padekoti speedy uz kantrybe atsakinejant i sitiek klausimu doh.gif -pagal siuos patarimus praktiskai susipirkom visa buitine technika ir nei vienu daiktu kol kas neteko nusivilti.
Bet va atejo laikas dujinei kaitlentei ir apie tokia kokios noretume info kazkaip ir neradau... verysad.gif Taigi speedy gal pagelbetumet ir man:
Kadangi virtuves plotas per daug neriboja, o gaminti tikrai megsu, nutarem rinktis 5 degikliu kaitlente-beda ta, kad riboja spalva( noreciau juodos emales arba keraminio stiklo) ir lieka nedidelis pasirinkimas.
2. vis delto noretusi kad nebutu daugiau kaip 75-80 cm plocio, na ir kaina iki 1800.
3. butu neblogai istisines (arba bent dalinai) ketaus groteles.
4. ka manote apie HOOVER buitine technika-kazkaip info irgi daug neradau. Jei konkreciau, issirinkau toki modeliuka http://www.trade24.l...oduct/hgh75sqdx ka apie ji manote g.gif cia kaip suprantu grudintas stiklas, o ne keramika, bet jei ptas gaminys kazko vertas, tai gal ir tai nieko tokio smile.gif
Taigi, dekui uz kantrybe, lauksiu atsiliepimu-pasiulymu.
Atsakyti