Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

sveikos,

sesuo jau n metu dirba toj pacioj imoneje,valstybinej,sen paziurejome deklaracijas ir jai kelis metus meta,kad ji skolinga 11lt ir 115lt,bet tokia pati suma ir 32 langelyje,o kas ten rasoma?
Aciu

gal kas gali patarti?
aciu!!!
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2013 04 11, 10:43)
sveikos,

sesuo jau n metu dirba toj pacioj imoneje,valstybinej,sen paziurejome deklaracijas ir jai kelis metus meta,kad ji skolinga 11lt ir 115lt,bet tokia pati suma ir 32 langelyje,o kas ten rasoma?
Aciu

gal kas gali patarti?
aciu!!!

O kokia suma 33 langelyje,su + ar -?
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2013 04 11, 10:43)
sveikos,

sesuo jau n metu dirba toj pacioj imoneje,valstybinej,sen paziurejome deklaracijas ir jai kelis metus meta,kad ji skolinga 11lt ir 115lt,bet tokia pati suma ir 32 langelyje,o kas ten rasoma?
Aciu

gal kas gali patarti?
aciu!!!

aš nesuprantu koks skirtumas kas rašoma 32 langeli, nes jum aktualus tik 33.
Atsakyti
Laba,
pildau deklaraciją asmeniui dirbančiam su verslo liudijimu, V16 laukelis jau preliminarioje deklaracijoje yra užpildytas, suma įrašyta. tačiau būtent dėl tos sumos man atmeta deklaraciją, neva pasitikrinkite sumą. Kaip man ją pasiskaičiuoti ar ji teisinga?
VL buvo išimtas laikotarpiu nuo 2012-05-14 iki 2012-10-15.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2013 04 11, 10:35)
Reikia ir man jusu pagalbos ax.gif
Mano vaikiukas vienas gimes 2008,kitas 2012 rugsejo men.Kiek reikia irasyti i 17lang.?
Ir kaip istrinti is vyro deklaracijos L priedo paskolos yrasa...na tai noriu persikelti i savo deklaracija.Viskas seip issitrina tik ten pirmas tas skaiciukas 1..ar 3 dabar nepamenu blush2.gif

1800 vienam is tevu arba po 900 abiems. viska turetu leisti taisyti, pasirinkus "pildyti/pateikti paraiska"
Atsakyti
Sveikos,sakykit,o nesenai paimtas greitasis kreditas turi kazkokia itaka deklaracijai?
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2013 04 11, 11:26)
Sveikos,sakykit,o nesenai paimtas greitasis kreditas turi kazkokia itaka deklaracijai?

Ne.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 04 11, 12:27)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2013 04 11, 11:14)
V16 laukelis jau preliminarioje deklaracijoje yra užpildytas, suma įrašyta. tačiau būtent dėl tos sumos man atmeta deklaraciją, neva pasitikrinkite sumą. Kaip man ją pasiskaičiuoti ar ji teisinga?

Įmonės, kurioms šis asmuo suteikė paslaugas, deklaravo išmokėtas sumas VMI, tačiau paslaugų galėjo būti suteikta ir fiziniams asmenims, kurie šito nedeklaruoja. Patikrinkite paslaugų kvitus ir matysite, sumos sutampa ar ne.
Dar. Deklaracijos jums neatmeta, tik iššoka perspėjimas (geltona vėliavėlė). Jei įrašyta suma sutampa su turimais dokumentasi, drąsiai galite teikti deklaraciją ir su perspėjimu.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 04 11, 11:31)
Įmonės, kurioms šis asmuo suteikė paslaugas, deklaravo išmokėtas sumas VMI, tačiau paslaugų galėjo būti suteikta ir fiziniams asmenims, kurie šito nedeklaruoja. Patikrinkite paslaugų kvitus ir matysite, sumos sutampa ar ne.
Dar. Deklaracijos jums neatmeta, tik iššoka perspėjimas (geltona vėliavėlė). Jei įrašyta suma sutampa su turimais dokumentasi, drąsiai galite teikti deklaraciją ir su perspėjimu.

jis jokių pajamų neuždirbo, nepildė nei vieno kvituko. V13 langelyje rašau 0, V14 sumą kuri sumokėta už verslo liudijimą, o va dėl v16 (privaloma sumokėti PSDĮ suma) ir neaišku man.
Pateikiau deklaraciją su perspėjimu, bet nepriima ir rašo jog nustatyti dokumento trūkumai, ir prašome pasitikrinti ar teisingai nurodyta suma V16 langelyje.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti