Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Vos speju perskaityt viska, isiterpt ir pakomentuot jau nebespeju lotuliukas.gif Puikus visu pabaigtukai ir procesai. 4u.gif FB darbu nekomentuosiu, nes ziuriu ir cia jie daugiau demesio susilaukia negu grazus darbeliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 27, 00:43)
norejau paklaust,ar jum nebuna kai siuvineji su kokia spalva tokie grazus x gula,paimi kita spalva,lyg ir plonesni atrodo ir x netokie grazus iseina g.gif ar cia tik man taip buna blush2.gif

buna buna mirksiukas.gif as ir jau maniau, kad man cia kokia optine apgaule tarp sviesiu ir tamsiu spalvu
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 26, 23:43)
norejau paklaust,ar jum nebuna kai siuvineji su kokia spalva tokie grazus x gula,paimi kita spalva,lyg ir plonesni atrodo ir x netokie grazus iseina g.gif

man dabar taip su juoda drugelių spalva verysad.gif
nors ir siuvinėjasi pilnas X, ale vis vien Aida šviečia iš po siūlo (nors jau pradėjau itin žiūrėti, kaip siūlas gula, atsukinėju, lyginu... na, kaip Uodegytė rodė blush2.gif ). o štai foninio užsiuvimo visos spalvytės labai dailiai gula rolleyes.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 03 27, 07:07)
Taip buvo ir yra...šviesesni siūlai kai kurie plonesni, va jei turit baltą B5200 siūliuką, net nesiuvinėjant matosi, kad jis plonesnis smile.gif

drinks_cheers.gif turiu aną. kartais atrodo, lyg su papasčiausiu siuvimui skirtu siūlu būčiau siuvinėjus. toks jis kietas ir nelankstus unsure.gif


labas rytas 4u.gif
aš savo drugelius laikinai pasidėjau į šoną. parskrido MB, tai atima visą laiką biggrin.gif tai prisėst prie darbo galėsiu ne anksciau balandžio 5 d. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 26, 19:00)


paciai tokie jausmai apima kai pagalvoji kiek liko lotuliukas.gif
QUOTE(tildushka @ 2013 03 26, 19:11)
...
Višniuke, koks grožis (undinėlė)... Tik nesugalvok numest ax.gif Kai atsibos kokį mažesnį darbuką pasiuvinėk mirksiukas.gif ir vėl įkvėpimas sugrįš wub.gif
...

kol kas upas labai uzejes tik ji siuvinet biggrin.gif jei ka kita paimu i rankas - sazine grauzti pradeda lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu,nuraminot,o tai jau pradejau galvot,kad viskas is nemoksiskumo ax.gif

dar noriu paklaust,nimukam bs keliom gijum siuvinejat 1 ar 2,pas mane schemoje nenurodyta schmoll.gif
Atsakyti
Paprastai 1 gija BS siuvineju. Pvz nimue zvejo schemoj teko 1 ir 2 gijom. Bet cia buvo nurodyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 03 27, 07:07)
Taip buvo ir yra...šviesesni siūlai kai kurie plonesni, va jei turit baltą B5200 siūliuką, net nesiuvinėjant matosi, kad jis plonesnis smile.gif

kaži kodėl taip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 27, 12:52)
kaži kodėl taip yra g.gif

gamintojų paklausk lotuliukas.gif

pasirodo ne man vienai taip ax.gif jau maniau ,kad man akyse vaidenas ,kai vienas siūliukas pasitaiko plonesnis už kitą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 kovo 2013 - 12:00
QUOTE(rituker @ 2013 03 27, 11:31)
Paprastai 1 gija BS siuvineju. Pvz nimue zvejo schemoj teko 1 ir 2 gijom. Bet cia buvo nurodyta  smile.gif

supratau,reiks siuvinet su 1,nes dviem manau bus per storai mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodau, kaip letai judu biggrin.gif 2,5 val darbas

user posted image
Atsakyti
sveiki,aciu uz nuoroda kaip ikelti nuotrauka,paskutinis mano darbas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 27, 13:27)
Pasirodau, kaip letai judu biggrin.gif 2,5 val darbas

blink.gif doh.gif as daug leciau judu,kaip tik pradedu isivaziuot,tai jau gult reikia eit biggrin.gif

zitulka71 koks idomus,man nematytas,labai grazus thumbup.gif 4u.gif ir taip issiuvinetas lyg piestas butu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 27 kovo 2013 - 12:42