Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware indai

Toliau plepame ir dalinamės patirtimi apie Tupperware indus: kokie patinka labiausiai, kurie reikalingi, kurie tik vietą užima spintelėje, kaip naudoti vieną ar kitą indą, na ir žinoma naujienas sužinosite pirmos čia mirksiukas.gif
user posted image

Tupperware gaminiai sukurti maisto produktų saugojimui ir transportavimui, jų dėka mažėja įpakavimo atliekų kiekis. Tupperware produkcija gaminama tik iš ekologiškų žaliavų, naudojant ekologišką gamybos techniką. Atliekos dar kartą perdirbamos, ir rezultatas – pirmieji “žalieji” gaminiai.

user posted image
Receptais dalinamės čia:
Gaminame su Tupperware
Saldumynai su Tupperware


Skelbimus dedame Skelbimų lentoje.

user posted image

Sena tema
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2013 03 20, 11:28)
sveiki
Kokia patartumete isigyti mentele miltiniams,didelems blynams apverst
Reikia plonos,lankscios.Aciu

4u.gif
Atsakyti
Nanita, aš su tokia verčiu viską, ir lietinius smile.gif
user posted image
Atsakyti
Keliuosi i nauja tema su senu klausimu ax.gif
QUOTE(eglaite2 @ 2013 03 11, 11:23)
Sveiki,
Kokia jusu nuomone apie dekoravimo burbula ir Pro Baking dubeni (beje, ar jis buna tik 1,5l)? Kas isbande - ar patogus naudoti? Kokie trukumai? ax.gif  4u.gif

Atsakyti

Iš kur gauti tokį dalykėlį? g.gif

QUOTE(benux @ 2013 03 21, 17:04)

Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 03 20, 14:25)
Nanita, aš su tokia verčiu viską, ir lietinius smile.gif
user posted image

Aciu 4u.gif ieskosiu tokio ax.gif
Atsakyti
Paieskokite skelbimu temoje gal kas turi uzsilikusi, nes tai senai buves prekyboje gaminys.
QUOTE(AGFA @ 2013 03 23, 21:06)
Iš kur gauti tokį dalykėlį?  g.gif

Atsakyti
Mergaites, Gal galetumet duoti praktiniu patarimu, ar verta isigyti Ultra Plus puoda?

Atsakyti
QUOTE(Vėtra.l @ 2013 03 25, 08:47)
Mergaites, Gal galetumet duoti praktiniu patarimu, ar verta isigyti Ultra Plus puoda?

Sveika,
Na aš asmeniškai pasakyčiau, kad tikrai verta! Kažkaip skanesni patiekalai jame gaunasi, mesytė labai minkštutė iškepa. Ir riebalu nereikia, ir neprilimpa niekas. Vis žiūrėdavau žiūrėdavau aš į juos, vis kaina kandžiojosi, bet nusipirkau ir tikrai nesigailiu 4u.gif
As turiu UltraPro 3,5 l, UltraPlus kaip suprantu tas pats, tik senesnies kolekcijos, as klystu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 25 kovo 2013 - 08:03
QUOTE(cresta @ 2013 03 25, 07:51)
As turiu UltraPro 3,5 l, UltraPlus kaip suprantu tas pats, tik senesnies kolekcijos, as klystu?

Ne neklysti, Ultra Plus yra senesnes kartos, dabar vadinasi Ultra Pro, jie patobulinti, tinka didesnei temperaturai, kitokios siek tiek formos ir talpu, seniau tokio pasirinkimo nebuvo.

Vėtra.l, jums galiu pasakyti, kad tikrai nepasigailesite, jie tikrai verti visu pinigu kuriuos kainuoja. Negaliu jais atsidziaugti, kepu ir kugeli ir lazanija, plova, mesyte, bulves, kumpi, kalakuto slauneles didziausias, kurios kepa ilgai ir sunku kazkur pagaminti jas. I si puoda sudedu slauneles, darzoviu pripjaustau, salia bulviu jeigu norite - uzdengiu ir "pamirstu", nei vartyti, nei laistyti, nei dangstyti kokiais kepimo maisais nereikia. labai patogu ir praktiska. Turiu net kelis ju dydzius ir tikrai nesigailiu nusipirkusi.
Seniau siuos puodus pristatydavo, kad jie atitinka senovini spizini puoda, kuriame viskas iskepa buna minksta ir skanu 4u.gif
Atsakyti
Visiškai sutinku su Pomona33 - man UltraPro tikras gėris wub.gif : kugelis kaip špižiniam puode keptas , kaip senoviniame pečiuje wub.gif ; mėsytė wub.gif - apskrudusi, bet sultinga thumbup.gif

Pirkti reiktų Ultra Pro, ne UltraPlius. UltraPro ir temperatūrą didesnę atlaiko 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Kuris indas tešlos ruošimui turi tokį ypatingą vidų, kad mažiau matytųsi subraižymai? Kokia jo talpa? Gal suprasit, apie ką aš čia... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arita:): 25 kovo 2013 - 20:50