Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

QUOTE(Ellein @ 2013 08 20, 20:59)

Iš esmės, lentelės nėra sudėtingos, gal net ir tos skaičių sekos ne tokios baisios, bet stresiukas (spėsi nespėsi), jaudulys, o dar laiko stoka... - ir gaunasi kad smegenys dirba ne pilnu tempu  smile.gif Na, čia mano tokia patirtis. Namie kuo puikiausi  gliaudžiau "hard" lygio sekas, o teste gal kokias 4 išsprendžiau iš 10 doh.gif
Papildyta:



Aš kol kas sprendžiausi tik pavyzdines, tai bent iš jų tos lentelės man nebuvo sudėtingos ax.gif O kad bus stresas egzamino metu tai net neabejoju blink.gif doh.gif
Bet reikės kažkaip susitvarkyti smile.gif

Aš tai laukiu, kada Kaune leis egzaminuoti, kad į Vilnių nereikėtų važiuoti, nes nesinori streso ir dėl kelionės apturėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atur40 @ 2013 08 20, 22:41)
Sveikinu išlaikius testą  thumbup.gif
Aš dar vis ruošiuosi .Gal pamenate , ar buvo teste užduočių su raidžių sekomis, ar tik skaičių sekos

kiek pamenu,raidziu tai nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 08 21, 10:00)
kiek pamenu,raidziu tai nebuvo.

Man irgi nebuvo
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2013 08 21, 08:05)
Man irgi nebuvo


Čia turbūt kaip kam "pasiseka" smile.gif
Atsakyti
Kadangi tema jau į pabaigą, naują temą sukūriau čia http://www.supermama...howtopic=937050

Pabaigus diskusijas čia, bus galima tęsti naujoje temoje 4u.gif
Atsakyti
Testų paaiškinimus galit siūsti el paštu: vita.biel@gmail.com Būsiu labai dėkinga.-)
Atsakyti
QUOTE(niujorkas @ 2013 08 21, 09:30)
Testų paaiškinimus galit siūsti el paštu: vita.biel@gmail.com Būsiu labai dėkinga.-)


Išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
galbut galite pasidalint uzduociu saltiniais is ko mokytis tiems bendriesiems gebejimams nustatyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2013 08 21, 13:56)
galbut galite pasidalint uzduociu saltiniais is ko mokytis tiems bendriesiems gebejimams nustatyti?  smile.gif


Yra pavyzdinės užduotys valstybės tarnybos departamento puslapyje.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti