Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

QUOTE(lêli @ 2013 07 11, 20:52)
Spausiu kumsukus, kad pavyktu mirksiukas.gif

Aciu.
Vakar maude siandien jau niekas. Antradieni eisiu progesterono tyrimo atlikti, matysim buvo O ar ne.
Atsakyti
Sveikutės ax.gif
Jungiuosi ir aš pas Jus ax.gif Poryt pradedu Clostą gerti blush2.gif
Esu po LP, aišku tikėjausi iš kart pirmą ciklą natūraliai, bet nepavyko, tai pasistimuliuosim ax.gif
Atsakyti
Frejuke, o tu tik clost gersi ar ir poto ovitreli?
Eisiu snd kraujo duot, ir labai lauksiu rezultato.
Atsakyti
Krc, si men man nors ir geriau po 2 clost, ovuliacijos nebuvo. Tai israse db man vel proveros , kad issaukti menesines, ir kita men teks gerti po 3 tabletes closto doh.gif. Tada 10 -11 CD eisiu foliu echo darytis, tikiuos kad isaugs kazkas po toookios dozes closto.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2013 07 16, 10:27)
Frejuke, o tu tik clost gersi ar ir poto ovitreli?


Kai nueisiu apžiūrai po chlosto, tada žiūrėsim ką darysim toliau blush2.gif
QUOTE(Lona @ 2013 07 16, 17:48)
Krc, si men man nors ir geriau po 2 clost, ovuliacijos nebuvo. Tai israse db man vel proveros , kad issaukti menesines, ir kita men teks gerti po 3 tabletes closto doh.gif. Tada 10 -11 CD eisiu foliu echo darytis, tikiuos kad isaugs kazkas po toookios dozes closto.


O sprogduką naudojai? g.gif Ir nebuvo O? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 07 16, 18:11)
Kai nueisiu apžiūrai po chlosto, tada žiūrėsim ką darysim toliau  blush2.gif

O sprogduką naudojai?  g.gif  Ir nebuvo O?  g.gif

Nenaudojau, nes man jo neisrase, tikejosi savaimines, as irgi noreciau naturaliau, bet taip tik bega laikas, o tolko jokio.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2013 07 16, 20:31)
Nenaudojau, nes man jo neisrase, tikejosi savaimines, as irgi noreciau naturaliau, bet taip tik bega laikas, o tolko jokio.

Nu kaip įdomiai, kodėl tau neskyrė sprogduko g.gif O pas tave be vaistų vyksta ovuliacija? O pas ką lankaisi g.gif
Jei jau reik vaistų, tai natūraliai jau tikrai nebeišeis nestuke.gif mirksiukas.gif
O aš galėčiau kibirais gerti vaistus, kad man kuo greičiau pavyktu nestuke.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 16 liepos 2013 - 20:39
QUOTE(Sunflowers @ 2013 07 16, 21:37)

Jei jau reik vaistų, tai natūraliai jau tikrai nebeišeis  nestuke.gif  mirksiukas.gif


drysciau gincytis ax.gif tikrai labai daug merginu pastoja viska metusios ... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2013 07 16, 20:43)
drysciau gincytis  ax.gif tikrai labai daug merginu pastoja viska metusios ... wink.gif

Nu gal ir taip, bet reik greit veikti mirksiukas.gif
O kaip pačiai sekas?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti