Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė ausų korekcijos operacija

įdomu įmanoma pašalinti kiek atlėpusių ausų korekciją taip kad niekas neįtartu nuslepiant ir nuo artimujų? Svajoju pasidaryti niekam "nepasigyrusi", nors vaizdas nėra toks kad iškart būtų pastebimas pokytis, tačiau nesinori kad žinotu artimieji, tiesiog noriu patyliukais panaikinti asimetrija kuomet viena ausyte kiek atlėpusi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.

Ziuriu apmirus tema ir daugumoj kalbate apie vaikus. Man klausimas iskilo - ar po operacijos netrukdo nesioti akinius? Gydytojas konsultacijos metu atkalbinejo nuo operacijos ausu, nes paskui didele problema nesioti akinius nuo saules... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokita @ 2016 09 07, 08:36)
Sveikos.

Ziuriu apmirus tema ir daugumoj kalbate apie vaikus. Man klausimas iskilo - ar po operacijos netrukdo nesioti akinius? Gydytojas konsultacijos metu atkalbinejo nuo operacijos ausu, nes paskui didele problema nesioti akinius nuo saules... g.gif

Na, kol busit su stvarsciu ir spaudziama juosta negalesit nesiot, bet paskui kokios dar problemos?
Atsakyti
as irgi su klausimu, kita savaite mergytei numatyta ausyciu korekcijos operacija. sia savaite slogos uzpuole, tai gydomes, tikekimes pasveiksim. Bet ne apie tai;) po operacijos kada i mokykla galima eiti? as nelabai isivaizduoju kiek ten ir kaip apbintuota buna? kadangi pirmokele praleidzia jau sia savaite pamoku, tai nori, kad kuo maziau praleistu butu;) bet zinoma sekancia diena turbut leisti gi neleisiu, nors anot gydytojo- o kodel gi ne? biggrin.gif tai kas susidure, kada realiai galima i mokykla leisti, kada i treniruotes-baleto, plaukimo tai suprantu, kad po menesio kokio turbut;)
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2016 09 27, 15:44)
as irgi su klausimu, kita savaite mergytei numatyta ausyciu korekcijos operacija. sia savaite slogos uzpuole, tai gydomes, tikekimes pasveiksim. Bet ne apie tai;) po operacijos kada i mokykla galima eiti? as nelabai isivaizduoju kiek ten ir kaip apbintuota buna? kadangi pirmokele praleidzia jau sia savaite pamoku, tai nori, kad kuo maziau praleistu butu;) bet zinoma sekancia diena turbut leisti gi neleisiu, nors anot gydytojo- o kodel gi ne? biggrin.gif tai kas susidure, kada realiai galima i mokykla leisti, kada i treniruotes-baleto, plaukimo tai suprantu, kad po menesio kokio turbut;)

Galit leisti jau kita diena. Apibintuota buna kuno spalvos elastiniu tvarsciu. Mergaitems is tolo atrodo, kad galvajuoste, ne visi net supranta. Jei mergaite kompleksuos, galit pasirupint grazia platesne galvajuoste ir uzdengsit ta tvarsti. Sportui taip pat netrukdo, esme, kad neuzgautu. Trinkteles kas nors su ranka, tai ir skaudes, ir kraujuot gali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 30 rugsėjo 2016 - 13:17
QUOTE(neatleidziu @ 2016 09 30, 13:16)
Galit leisti jau kita diena. Apibintuota buna kuno spalvos elastiniu tvarsciu. Mergaitems is tolo atrodo, kad galvajuoste, ne visi net supranta. Jei mergaite kompleksuos, galit pasirupint grazia platesne galvajuoste ir uzdengsit ta tvarsti. Sportui taip pat netrukdo, esme, kad neuzgautu. Trinkteles kas nors su ranka, tai ir skaudes, ir kraujuot gali.

dekuiiii, juostele pasirupinom, tai jei ka gal ne kita diena, bet dar kita bandysim eiti, jei tik viskas gerai bus. o nuo fizinio kruvio dar kuri laika susilaikysim;) nebent i baleta nueisim.
Atsakyti
Trecia diena po operacijos mergaite mano. Ir snd atsikelus ziuriu taisosi ta binta elastini. Saki nuslunko man jis. Pataisem lyg ir. Bet paprasto binto tvarstuku ant ausyciu neliko. Nusistume bele kur. Tai jie gal jau ir nereikalingi? Ar niekam taip nera buve. Nezinau ka reiks daryti kitomis naktimis verysad.gif
Atsakyti
Perristi sake nereiks. Tik po 10 d. Nuimti ir viskas. Nakciai deti tik juostele. Bet galvoju jei tas tvarstos kris. Gal sugebeciau pati pertvarstyti nauju bintu.
Atsakyti
Skorpe, manajai merginai taip pat naktimis krisdavo. kadangi ji su manimi miegodavo, tai nuolatos naktimis taisydavau. Šiaip, labai pagelbėjo toks elastinis bintas ar juosta (nežinau kaip vadinasi), kurią pirkau vaistinėje. Nusikirpau ir galus susiuvusi dėjau ant ausyčių kaip galvajuostę. jis labai gerai prispausdavo ir niekur neslinkdavo, nors naktimis pataisyti vis tiek reikėdavo.

Kaip matau, jums kilo klausimų dėl ėjimo į mokyklą. Aš, jūsų vietoje neleisčiau. Yra didelė galimybė užsigauti. Kai operavom savajai dukrytei, tai ji tuo metu ėjo į darželį. Aš ją laikiau namie ir tik porą dienų buvau išleidusi į darželį: vienai dienai dėl repeticijos baigiamajam koncertui, o kitą dieną, dėl to baigiamojo koncerto ir abi dienas ji kentėjo nuo skausmo, nes vaikai nežiūri kur lekia...per duris grūdasi, stumdosi ir pan. Ir nors jie buvo perspėti, kad pasaugotų savo draugę, niu jie vaikai...nemoka. Ir netgi auklėtoja ,prabraukusi pro šoną, jai kažkiek kliudė ir jai skaudėjo. Todėl nuoširdžiai patariu neleisti. bent iki kol ištrauks siūliukus.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2016 10 07, 08:36)
Skorpe, manajai merginai taip pat naktimis krisdavo. kadangi ji su manimi miegodavo, tai nuolatos naktimis taisydavau. Šiaip, labai pagelbėjo toks elastinis bintas ar juosta (nežinau kaip vadinasi), kurią pirkau vaistinėje. Nusikirpau ir galus susiuvusi dėjau ant ausyčių kaip galvajuostę. jis labai gerai prispausdavo ir niekur neslinkdavo, nors naktimis pataisyti vis tiek reikėdavo.

Kaip matau, jums kilo klausimų dėl ėjimo į mokyklą. Aš, jūsų vietoje neleisčiau. Yra didelė galimybė užsigauti. Kai operavom savajai dukrytei, tai ji tuo metu ėjo į darželį. Aš ją laikiau namie ir tik porą dienų buvau išleidusi į darželį: vienai dienai dėl repeticijos baigiamajam koncertui, o kitą dieną, dėl to baigiamojo koncerto ir abi dienas ji kentėjo nuo skausmo, nes vaikai nežiūri kur lekia...per duris grūdasi, stumdosi ir pan. Ir nors jie buvo perspėti, kad pasaugotų savo draugę, niu jie vaikai...nemoka. Ir netgi auklėtoja ,prabraukusi pro šoną, jai kažkiek kliudė ir jai skaudėjo. Todėl nuoširdžiai patariu neleisti. bent iki kol ištrauks siūliukus.

Dekui uz ingormacija. Siuliukai tirpstsntys. Pas gydytoja grizti nereikes verysad.gif mes irgi dedam dar pspildoma juostele nakcisi. Bet spxiurejau prie vienos audytes tvarsciai ptilipe. Ar nuimti man juos atsargiaim ar pslikti ir ksi viska nuiimsiu. Nuimsiu ir tvarscius smile.gif
Atsakyti
Smagu,kad siūlai tirpstantys, nes aš pati tai išgyvenau dar vieną siaubą, kai reikėjo dukrytei tuos siūlus iš ausies krapštyti... Be to, vienas dar buvo užsilikęs... Tiesą sakant nepamenu ar aš ten kažką keisdavau ar nea, bet man atrodo, kad bintukas ten už ausytės būdavo ir jį nesunkiai galima pakeisti, ypač jei yra kažkokių įtarimų, kad prilipo...
Atsakyti
Bintai uz ausu butinai reikalingi ir jei nukrito ir neberandat, galit uzdeti savus. O reikalingi tam, kad ausys nesustu ten. Jei prikibo, o norit pakeist, tai cutaseptu ar kazkuo pan dezinfekuojanciu papurskit ir atlips.
Atsakyti