Įkraunama...
Įkraunama...

Ateik, pavasari, greičiau, sušildyk žemę, saule!

QUOTE(florete @ 2013 04 13, 21:58)
Pati nuotrauka man labai grazi, bet man atrodo ji neatitiko temos. Cia greiciau pavasario laukimas, o ne pavasaris.


bent jau pavadinimą tikrai atitiko - ateik, pavasari, greičiau. o konkurso aprašo nepamenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 04 20, 17:43)
bent jau pavadinimą tikrai atitiko - ateik, pavasari, greičiau. o konkurso aprašo nepamenu biggrin.gif

"Nuotraukose turėtų būti pavasaris, saulėtas metas, šiluma, žaluma arba gėlės. Niūrių, tamsių, šaltais varvekliais apaugusių nuotraukų netvirtinsime. Nuotraukoje turi būti dalyvis - žmogus arba gyvūnas."

Gyvunas buvo, bet pavasario ne. Nuotrauka galejo but padaryta ir kitu metu laiku, nes kas uz lango nesimato.
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 04 20, 18:21)
"Nuotraukose turėtų būti pavasaris, saulėtas metas, šiluma, žaluma arba gėlės. Niūrių, tamsių, šaltais varvekliais apaugusių nuotraukų netvirtinsime. Nuotraukoje turi būti dalyvis - žmogus arba gyvūnas."

Gyvunas buvo, bet pavasario ne. Nuotrauka galejo but padaryta ir kitu metu laiku, nes kas uz lango nesimato.

bet juk nebūtinai pavasaris turi būti ... apibūdinime rašo "saulėtas metas, šiluma, žaluma arba gėlės" o ten matosi saulėtas metas smile.gif
aš jau minėjau seniau, bet aš tai taip supratau,kad jei pavasaris ir saulėtas metas atskirti kableliu, tai nebūtinai turi būti PAVASARIO saulėtas metas, gali būti ir vasaros, ar net rudens, jei nesimatys tikrų rudeniškų žymių. bet svarbu, kad saulėtas metas ar šiluma, ar gėlės.

jei jau taip kibti, tai dar kelios gali būti ir kur NE pavasaris, na bet saulėtas metas, o tas gi tinka.
Atsakyti
Na panasu kad tik man cia atrode taip. Nuotrauka tikrai smagi ir aprasymas nuotaikingas thumbup.gif Bet tik tiek, su tema jos susiet vistiek nesigauna biggrin.gif
Atsakyti