Įkraunama...
Įkraunama...

Izraelis - Jordanija

QUOTE(ASTYT€ @ 2013 04 10, 23:17)
dar bent pora karteliu grizau pakeliauti kartu su tavim  ax.gif  4u.gif


Tai Tu ne tik virtualiai pakeliavai smile.gif Gal irgi parodysi savo įspūdžius? Man reikėtų prisiruošti ir pabaigti reportažą - juk visai nedaug liko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 04 11, 17:36)
Tai Tu ne tik virtualiai pakeliavai smile.gif Gal irgi parodysi savo įspūdžius? Man reikėtų prisiruošti ir pabaigti reportažą - juk visai nedaug liko  blush2.gif

tikrai, kur reportažo pabaiga? smile.gif aš gal nebesidubliuosiu ir nedesiu savo nuotraukų, manau užteks tavųjų ir Jūržolės, juk nieko naujo ir neparodyčiau smile.gif
Atsakyti
Grazu....noreciau aplankyti ir as......... wub.gif
Atsakyti
Oho ,tai bent kelione.Tai drasumas.Negaliu net isivaizduoti, kad as isdrisciau vaziuoti i tokia kelione be dideles kompanijos.
Atsakyti
QUOTE(ASTYT€ @ 2013 04 11, 17:54)
tikrai, kur reportažo pabaiga? smile.gif aš gal nebesidubliuosiu ir nedesiu savo nuotraukų, manau užteks tavųjų ir Jūržolės, juk nieko naujo ir neparodyčiau smile.gif


Bandau baigti smile.gif

QUOTE(renaciukea @ 2013 04 12, 16:08)
Grazu....noreciau aplankyti ir as.........  wub.gif


Jei tik nori, tai būtinai aplankysi. O pamatyti šiose šalyse tikrai yra ką smile.gif

QUOTE(jolantaO @ 2013 04 14, 18:45)
Oho ,tai bent kelione.Tai drasumas.Negaliu net isivaizduoti, kad as isdrisciau vaziuoti i tokia kelione be dideles kompanijos.


Net nežinau ką pasakyti smile.gif Nesu aš drąsi, bet tikiu žmonėmis ir jų gerumu. O didelių kompanijų aš nemėgstu, taigi kitokio pobūdžio kelionių net neįsivaizduoju. Na, galima keliauti su grupėmis, bet aš to labai nemėgstu - mėgstu laisvę ir nepriklausomybę - iš to ir gimsta kelionės. Aišku, mano kelionėms ypatingai didelę įtaką daro mano dukra, jei ne ji, vargu ar būčiau tiek pamačiusi bigsmile.gif

Tęsiu, o tiksliau baigiu savo reportažą smile.gif

Ankstų rytą atsisveikiname su Petra

user posted image

user posted image

Atvykstame į Wadi Rum, tik šį kartą ne kaip turistės, o kaip viešnios smile.gif

Kadangi atvažiuojame truputį vėlokai, paaiškėja, kad į dykumą galėsime patekti tik po kelių valandų. Išgeriame arbatos ir mūsų šeimininkas nuveža mus į stebuklingą vietą. Čia praleidžiame 2-3 nuostabias valandas.

user posted image

Iki grožio reikia šiek tiek palypėti smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Nuostabi vieta - šaltinis. Ir vaizdai aplinkui. Atrodo, kad laikas sustoja - nėra nieko, jautiesi lyg kitame išmatavime

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kelios valandos prabėga lyg akimirka ir jau laikas vykti į dykumą. Nuvažiavus dukra pasisiūlo padėti virėjui, tuo labiau, kad ir svečių šiandien daug.
Gaminame vakarienę

user posted image

user posted image

user posted image






Papildyta:
Šis įrenginys keliauja į iškūrentą statinę smėlyje, apkasamas smėliu ir ant viršaus dar užkuriamas laužas. Viska tai kepa, troškinasi kokias keturias valandas

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
O mes vėl grožimės gamtovaizdžiu, kuris jau kaip ir matytas, bet kaskart kitoks

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Svetainė smile.gif

user posted image

Saulėlydis

user posted image

Stovykla

user posted image




Papildyta:
user posted image

Ir vėl vakarienė gausiame būryje

user posted image

Po vakarienės pokalbis su svetingais šeimininkais ir saldus miegelis...

Šį kartą jau nepramiegu saulėtekio

user posted image

user posted image

user posted image

Kildama saulė po truputį nuauksina aplinkines uolas

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ko gero jau kartojuosi su nuotraukomis, bet galėčiau ten būti ir būti ir žiūrėti į tas neralias uolas ir saulės žaismą jose, kiekvieną kartą piešiantį vis skirtingą įvairiaspalvį piešinį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 14 balandžio 2013 - 23:10
rarity,puiki jusu kelione smile.gif
Sakykit, o smelio nepateko ant maisto,ar valgant nesijaute? mirksiukas.gif Tikrai idomus gaminimo budas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2013 04 15, 07:24)
rarity,puiki jusu kelione smile.gif
Sakykit, o smelio nepateko ant maisto,ar valgant nesijaute? mirksiukas.gif Tikrai idomus gaminimo budas smile.gif

Ne, smėlio tikrai nesijautė. Tas daiktas, kuriuo uždengia yra didesnis už statinę, tai gerai apsaugo nuo smėlio smile.gif
Maistas labai skanus. Mėsytė minkšta, trapi, sultinga, o nuo jos varvančios sultys paskanina daržoves.
Atsakyti
ačiū Rarity, dar karteli pabuvau Wadi. Jetus kaip ten nuostabu, o dar kai taip pažįstami vaizdai... ak smile.gif saunuolė tavo dukra, tokia drąsi !
Atsakyti
Labai įdomu buvo skaityti 4u.gif Džiaugiuosi, kad pasidalinot ir vaizdais, ir įspūdžiais. Neįmanoma atsigrožėt dykuma wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ASTYT€ @ 2013 04 15, 11:20)
ačiū Rarity, dar karteli pabuvau Wadi. Jetus kaip ten nuostabu, o dar kai taip pažįstami vaizdai... ak smile.gif saunuolė tavo dukra, tokia drąsi !


4u.gif

QUOTE(Ingel @ 2013 04 15, 11:38)
Labai įdomu buvo skaityti 4u.gif Džiaugiuosi, kad pasidalinot ir vaizdais, ir įspūdžiais. Neįmanoma atsigrožėt dykuma wub.gif  wub.gif  wub.gif


Taip, ten nepakartojama smile.gif

Jau visai baigiant...

Po pusryčių susikrauname daiktus ir važiuojame į kaimelį. ten randame šeimą, atvykusią net iš Kalifornijos - su 5 vaikais, vienas visai kūdikėlis...
Ši vyriausia
user posted image

user posted image

Atsisveikiname su svetinguoju šeimininku ir traukiame į Aqabą. Turime beveik visą dieną - planuojame pasimaudyti, pailsėti prie jūros.
Nuvažiavuojame į už miesto esantį paplūdymį, čia labai švaru, žmonių nedaug, bet pasirodo, kad nėra taip jau labai karšta maudymuisi, be to ir nuotaika nelabai kokia sad.gif O ir vietinės merginos maudosi visos apsirengusios

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Truputį pasėdėję nutariame važiuoti į Eilatą - gal ten išsimaudysime smile.gif

Nuvažiuojame į autonuomos punktą palikti automobiliuko. Paprašome, kad darbuotojai pavežtų mus iki sienos - jie maloniai sutinka - sutaupome 11 JOD (apie 40Lt).
Einame per sieną - Jordanijos pusėje visi atsipūtę, niekas niekam neįdomu - pereiname visą muitinės teritoriją ir mus grąžina atgal nuo išėjimo - pasirodo reikia antpaudų pasuose. Grįžtame - nieko nėra, einame ieškoti, kas galėtų mums juos uždėti doh.gif Paklaidžiojus, palūkuriavus, ateina žmogelis, susimokame po 10 JOD, gauname spaudus ir galime eiti į Izraelį.
Čia tvarka visai kita - nuo pat įėjimo mus vos ne už rankos vedžioja darbuotojai, šviečia bagažą, klausinėja - ko buvo Jordanijoje, ką veikėme, kiek būsime Izraelyje, prašo parodyti viešbučių rezervacijas. Aš pasakau, kad ryt išskrendu, tai mane palieka ramybėje. Dukra pasisako, kad liks dar mėnesiui Izraelyje, tai ją klausinėja ilgokai - kur apsistos, ar turi pinigų, kredito kortelių ir t.t. Tik tiek smgu, kad viskas vyksta labai maloniai, su šypsena. Pagaliau paleidžia - sėdame į taksi ir vykstame į eilatą.
Daugiau kaip ir nėra ką labai daug pasakoti Eilatas visiškai nepatiko - daugybė poilsiautojų, iš kurių matyt daugiau kaip pusė rusai, triukšmas... Na, panašiai kaip Palanga karščiausiu metu. Pajūryje tik su nostalgija pažiūrime į kitoje pusėje plevėsuojančią Jordanijos vėliavą ir einame ilsėtis.

user posted image

user posted image

Kitą rytą keliamės ir einame į stotį - į Tel Avivą važiuosime autobusu. Nuėjus laukia siurprizas - visi bilietai parduoti - iš vakaro kažkaip nepagalvojome nusipirkti bilietų doh.gif Gerai, kad po 1,5 val. kitas autobusas ir panašu, kad į lėktuvą spėsiu.
Kelionė autobusu atsibodo - 5,5 val. Iš pradžių važiavome per dykumas, paskui pradėjo po truputį atsirasti žalumos. Gerai, kad autobuse buvo internetas smile.gif
Prisiskaičiuosi, kad oro uoste reikia būti mažiausiai prieš tris valandas, niekur neužtrukdama skubėjau ten. Teko atstovėti netrumpą eilę ir stebėti, kaip kratomi keleiviai. Nežinau, kaip renkasi ką kratyti ko ne, bet buvau tikra, kad patikrinimo neišvengsiu - juk ką tik iš Jordanijos. Atėjusi mergaičiukė (muitinės darbuotoja) klausinėjo manęs visokių dalykų. Pasakiau, kad nelabai kalbu angliškai, tai ji bandė kalbėti rusiškai, bet jos rus kalba dar prastesnė, nei mano anglų biggrin.gif Bet kažkaip susikalbėjome, gavau lipduką, paskui peršvietė bagažą ir leido eiti be patikros thumbup.gif
Prisiminiau, kad per skubėjimą nenupirkau lauktuvių - teko apsipirkti duty free. Tik neįvertinau, kad tai jungiamasis skrydis, parskrendu ne iš ES ir ten Rygoje pereiti patikrą - taip netekau savo vyno blink.gif
Dar vienas nutikimas - Petroje viešbutyje palikau savo kedus, tai teko per sniegą bristi su basutėmis lotuliukas.gif
Kelionė buvo puiki wub.gif
Ačiū skaičiusiems 4u.gif Puikių visiems kelionių ir gerų įspūdžių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 21 balandžio 2013 - 19:46
rarity, tikrai puikus reportažas thumbup.gif Ačiū už labai šiltai papasakotus kelionės įspūdžius ir puikias foto 4u.gif Ypač smagu buvo vėl paklaidžioti po Wadi Rum ir Petrą bigsmile.gif Dėl Wadi Rum tu teisi - galima ten būti ir būti, ir niekad neatsibos stebėti tarsi vis tą patį, bet vis besikeičiantį peizažą wub.gif

Beje, susižavėjau judviejų su dukra drąsa, kai nusprendėt joti į Petrą - manęs tikrai niekas nebūtų ant tų žirgelių užkėlęs, jau ir asiliuko užteko doh.gif biggrin.gif

Dar, tiesa, apie tas tulpes vis mąsčiau, kaip aš jų Petroj nepastebėjau - kol prisiminiau, kad mes gi rugsėjį ten buvom. Tokiu metu ir Lietuvoj, kur nėra tokių viską deginančių karščių, tulpių augančių nerastum rolleyes.gif Dar viena mįslė išspręsta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 21 balandžio 2013 - 20:45
Labai grazus reportazas su grazia pabaiga.
Nesenai ir mes is ten gryzom.
Kaip minejau vaziavom dvieju dienu kelionei is Egipto.
Izraelis (Jaruzale, maudynes negyvoj juroj)
Jordanija- apgyvendino Aqabos miesto centre.
pavaikstinejom po miesteli jo naktinio gyvenimo pamatem, pajuriu pavaiksciojom.
Nejauku man ten butu be kompanijos.Moteriskes su ciadrom, vyrai spitrina akis ismeige.
ryte isriedejom i Petra, o ten atsivere nerealiai grauzus vaizdai, net MB, kuris nemegsta kelioniu (nes nekencia trankytis autobusais) fotografavo, filmavo, buvo suzavetas bigsmile.gif
Jordanija mus pakerejo, priesingai nei Izraelis (jis didelio ispudzio nepaliko.)
Juo labiau, kad mes kaip tik pataikem i ju nacionalines sventes sukuri. Prie negyvos juros balaganas doh.gif muzika klaikoka, visi girti slaistosi, matem ir mustyniu, siuksliu kruvos.
Turi jie Aqaboj oro uosta idomu ar i ten yra tiesioginiai skrydziai is Lietuvos g.gif
Per Izraeli tikrai nenoreciau daugiau keliaut schmoll.gif
Atsakyti