Įkraunama...
Įkraunama...

Vikings

Pagaliau ilgai lauktas, puikus serialas!
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 20, 21:11)
Jau yra ketvirto sezono pirma serija anglų kalba  thumbup.gif  4u.gif

Tai, kad jau vakar ir lietuviskai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 02 21, 15:48)
Tai, kad jau vakar ir lietuviskai buvo smile.gif

kur ziurite? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2016 02 21, 14:19)
kur ziurite? Aciu  4u.gif

As ziuriu filmai.in bet yra ir torentuose ir manau daugumoj nemokamu filmu puslapiuose. Si seriala igarsina torentai, vertimas buna ta pacia diena, kuri patalpina dauguma mokamu ir nemokamu filmu/serialu puslapiu.
Atsakyti
klausykit, o kieno ten lavonas upeje buvo??
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2016 04 18, 16:36)
klausykit, o kieno ten lavonas upeje buvo??

As kaip supratau Ragnaro sunaus (pamirsau varda) dukra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 04 18, 19:02)
As kaip supratau Ragnaro sunaus (pamirsau varda) dukra g.gif

vat man ir taip pasirode, ziauru.. o namiskiams visiskai dzin
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2016 04 18, 19:15)
vat man ir taip pasirode, ziauru.. o namiskiams visiskai dzin


Ar ne bus šakės Ragnaro žmonelei, nes ji prižadėjo kad pasirūpins mergaite.. Gaila jos, toks tragiškas likimas nuo pat gimimo. O kai tik Harbardas pasirodo, taip turi kažkas mirti unsure.gif
Man labai jautri akimirka buvo kaip Lagertai vėl nenusisekė nėštumas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niobe: 22 balandžio 2016 - 19:36
QUOTE(Niobe @ 2016 04 22, 20:35)
Man labai jautri akimirka buvo kaip Lagertai vėl nenusisekė nėštumas...

Iš principo, taip ir turėjo būti, nu kur 40metei bobai vaikus gimdyti ir po laukus su kardu lakstyti irnesakyk.gif Man iš viso keista, kad režisieriai pasendina Ragnarą, Floki, Bjorną, o moterys išlieka be raukšlių kaip 20metės biggrin.gif 10 serijoj, supratau, praėjo 10 metų, Ragnarui ir jo bendraamžiams po 50 kažkur. O pasižiūrėkit į Helgą ar į antrąją Ragnaro žmoną-jums panašu, kad tai 50 metės moterys? biggrin.gif
Atsakyti
Mano akim ziurint, tai aplamai sis sezonas ziauriai silpnas pakolkas. Tikiuos antra jo dalis kompensuos sia nesekme. Jei butu buves toks pirmas, vargu ar aplamai ziureciau.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 04 24, 09:55)
Mano akim ziurint, tai aplamai sis sezonas ziauriai silpnas pakolkas. Tikiuos antra jo dalis kompensuos sia nesekme. Jei butu buves toks pirmas, vargu ar aplamai ziureciau.

drinks_cheers.gif Vaikai sakė, kad šio sezono bus net 20 serijų doh.gif Tai normalu, kad bando iš š varškę išspausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 04 24, 08:36)
drinks_cheers.gif Vaikai sakė, kad šio sezono bus net 20 serijų doh.gif Tai normalu, kad bando iš š varškę išspausti ax.gif

Tai bus dar vienas sezonas. Galetu jau su siuo uzbaigti viska.
Atsakyti