Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Aš tai patirties ne tik kad iš ten, bet ir apskritai pirkimuose per tarpininkes neturiu doh.gif Patart nieko negaliu, bet tikrai jungčiausi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš norėčiau su kažkuo dalintis pabandymui GelMaker (Kaunas)

Atsakyti
Ir aš iš mc norėsiu užsisakyti, gelmaker visus 125ml, arba galime didesnį kiekį dalintis, ir dar šį bei tą prigriebčiau biggrin.gif . Tik ar apsiimsi, Gutka, po visą Lietuvą siuntinėti, papildomas vargas. Galime vienai tarpininkei krepšelius siųsti.
Atsakyti
vat ko ir bijau kad apsiimsiu ir nesuspesiu po to visur ir susiuntinet ir sulakstyt g.gif gal kas turi laiko ir galimybes isdalint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 03 26, 21:36)
vat ko ir bijau kad apsiimsiu ir nesuspesiu po to visur ir susiuntinet ir sulakstyt  g.gif  gal kas turi laiko ir galimybes isdalint?  g.gif

kas del dalybu tai reikia tureti geras svarstykles pasirupinti nauja tara kaip kad dare goccia 4u.gif
kas del akomos doh.gif gal vis delto reiketu jiems parasyti kad zadam kreiptis i vartotoju teisias g.gif kazkoks absurdas ne kitaip 3men beveik ir nieko nesugeba paaiskinti doh.gif
Atsakyti
svarstykles yra 0.01g tikslumu bet tik iki 200gr sveria verysad.gif tara reiketu ieskoti kur pigiau ... ryt bandysiu nulekt i viena vaistine paziuresiu ka turi, vistiek sianakt neuzsakinesim ax.gif
Atsakyti
Akomai pirmadieni surasiau kad tegu duoda sekimo numeri arba bent kada ir su kokia kompanija issiunte, nes uzteks issidirbinet. Kreipsiuos i vartotoju teises. (ju puslapi jau skaiciausi) .
Akoma kai parase anakart kad issiusta tai buvo kovo 8d. ju psl. rasoma kad pristatoma pervtris sav.nuo issiuntimo. tai terminas butu si penktadieni. iPirmadienio laiska vakar neatsake, nors pas juos deklaruojama kad atsako per 24val. Taip nei kart nebuvo kad atsakytu per 24val. Tai nebezinau ar laukt man to penktadienio, ar jau pildyt forma vartotoju teisese g.gif

Del MC taip imant didesni kieki pigiau gaunas. Man isdalint ir issiust nesunku. Bet kolkas va bedos su ta akoma ir irgireiks dalint.....Anakart kai ziurejau tai pamenu imant buteliukus kelis gel maker po 125ml tai pagal kaina is 500ml125ml gaunas nemokamai. yra skirtumas. Bet skysciu jaucias trukumas. Biriu produktu irgi yra trukumas dalinant, bet mazesnis 4u.gif

Is MC as dar ICE sunflower galvoju imt ax.gif
Atsakyti
apie ta ice sunflower ir as mastau bet tiek visko daug jau mano sarase biggrin.gif o kaip tuos skystus dalint as net neisivaizduoju, nepilstysi is vieno i kita pirmyn atgal kol atidalinsi g.gif
Atsakyti
Mergaitės , aš tikrai su dalinimais negaliu padėt, net svarstyklių neturiu, kažkaip išsiverčiu. Man tinka bet koks dalinimo būdas, jei tik kuri apsiims, ir asmeniškai man vienas kitas gramas ar mililitras prapuolęs dalinimo metu nieko nereiškia, kiekiai vis tiek nemaži. O padalinti be minimalių nuostolių mano nuomone neįmanoma. Žodžiu jei kuri apsiims daryti šį nelengvą darbelį, manęs nepalikit , nes aš prie kompo ne visada būnu, bet šį vakarą planuoju baigt savo norų sąrašą.

Sakykit kaip dėl priešraukšlinių priedų iš mc, nusižiūrėjau argireline ir skinlift . Gal bandėt ar galit ką pakomentuot ?
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 03 26, 22:25)
svarstykles yra 0.01g tikslumu bet tik iki 200gr sveria  verysad.gif  tara reiketu ieskoti kur pigiau ... ryt bandysiu nulekt i viena vaistine paziuresiu ka turi, vistiek sianakt neuzsakinesim  ax.gif


Norėčiau Hyaluronic Acid SLMW, bet man užtektų ir 5g, tai jei kurios dvi pirksit po 10g, prijunkit ir mane, gausis 25g smile.gif Siųsti man nereikės, Kaune atvažiuosiu pati pasiimt, jei reikės, ir indelį galiu atsivežt.
Atsakyti
QUOTE(Pimkie @ 2013 03 27, 10:17)
Norėčiau Hyaluronic Acid SLMW, bet man užtektų ir 5g, tai jei kurios dvi pirksit po 10g, prijunkit ir mane, gausis 25g smile.gif Siųsti man nereikės, Kaune atvažiuosiu pati pasiimt, jei reikės, ir indelį galiu atsivežt.

tai mes cia visos galim atsivesti nes ju turim pilnai BET tai kuri dalins tai bus nepatogu o ir i naujus nenaudotus indelius geriau dalinti
man labai patiko goccia ,ramute lanolina ,tada dalino thumbup.gif
vistik tai bus naudojama ilgeliau nei kad menesi g.gif
o isplauti isdezinfekuoti jau naudotus indelius ir yra ka veikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 03 27, 12:54)
tai mes cia visos galim atsivesti nes ju turim pilnai BET tai kuri dalins tai bus nepatogu o ir i naujus nenaudotus indelius geriau dalinti
man labai patiko goccia ,ramute lanolina ,tada dalino  thumbup.gif 
vistik tai bus naudojama ilgeliau nei kad menesi  g.gif 
o isplauti isdezinfekuoti jau naudotus indelius  ir yra ka veikti  ax.gif

Na, aš gal ir priekabi be reikalo, bet iš principo net ir naujai nupirktus indelius prieš naudojant reikia dezinfekuoti/sterilizuoti. Va čia irgi apie tai rašo Gaila, tik kad prancūziškai, nors paprastai Caly parašo ir angliškai. na, apie tai, kad naujų indelių iš karto negalima naudoti parašyta pirmoje pastraipoje. Nebent naudotumėte indelius, kur jau iš karto yra parašyta, kad jie sterilūs, pvz. plastamasiniai indeliai šlapimo tyrimui vaistnėse. Ir kaina jų nedidelė apie 60 ct ax.gif
Atsakyti