Įkraunama...
Įkraunama...

Lankome vaikus globos namuose Žimūnuose


Kviečiame prisijungti ir kartu nueiti pasveikinti vaikus su Gimtadieniais!

user posted image

user posted image

Gimtadienių sarašas:

sausis: Virginijus (sausio 17 d.)

vasaris: Justina (vasario 3 d.)

kovas: Andrius (kovo 18 d.), Karolis (kovo 25 d.)

balandis: Margarita (balandžio 14 d.), Artūras (balandžio 24 d.), Džordžita (balandžio 25 d.)

gegužė: Diana (gegužės 17 d.)

liepa: Virginija (liepos 4 d.), Edvinas (liepos 31 d.)

rugpjūtis: Julija (rugpjūčio 11 d.)

rugsėjis: Justina (rugsėjo 15 d.)

spalis: Saulius (spalio 14 d.)

lapkritis: Viktorija (lapkricio 7 d.)

gruodis: Ernestas (gruodžio 4 d.)



Vaikų namų adresas - Minties g. 1, Vilnius

user posted image

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kiek vaikų grupėje ir kokio jie amžiaus? - šiuose globos namuose yra keturios vaiku grupės. mes lankomes tik vienoje. grupėje iki 20 vaikų, bet jų skaičius svyruoja. amžius - nuo 2 iki 18 metų.

Ką eidamos lankyti nešame vaikams? – dovaną jubiliatui, tortą, gaiviuosius gėrimus, saldainius, vaisius. kas ką nupirks, pasidalinama prieš kiekvieną ėjimą šioje temoje.

Kaip dalinamos išlaidos? – susumuojama kas kiek pinigėlių išleido dovanai bei vaišėms ir bendra išlaidų suma padalinama iš tą kartą ėjusių lankyti skaičiaus. stengiamasi, kad tektų susimesti ne daugiau kaip po 20 Lt.

Ką paimti ir kuo prisidėti einant lankyti pirmą kartą? – pirmą kartą einantys paprastai nieko neperka, tik prisideda pinigėliais dalinant bendrą išlaidų sumą. sekantį kartą, kai pamatys, kaip vyksta lankymas, galės apsiimti kažką nupirki 4u.gif

Ar gali tie, kas nedrįsta nueiti pas vaikus, prie mūsų akcijos prisidėti pinigėliais? – gali 4u.gif prašome apie savo gerus ketinimus pasakyti temoje arba kreiptis per až į vieną iš temos senbuvių. nurodysime kažkurios sąskaitos numerį, į kurią galėsite pervesti pinigėlius ir būtinai Jums padėkosime temoje mirksiukas.gif

Kada paprastai einama lankyti vaikų? – darbo dienom, 18.30 val. susitinkama prie vartelių iš galinės globos namų pastato pusės.

Kiek trunka apsilankymas? – apie 1,5 val.

Ar einant pas vaikus reikia turėti sveikatos ar kitą pažymą? – nereikia.

Ar galima vestis kartu savo vaikus? – nerekomenduojama.

Ar labai baisu eiti į globos namus? – nelabai schmoll.gif biggrin.gif

Ar gali eiti vaikų lankyti ir tos, kurios neturi savo vaikų? – gali mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti
Registruojames naujoje temoje 4u.gif Kvieciame visas jungtis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
baisu, kaip pirmą kartą, labai nebuvo biggrin.gif bet...Viktorija man neparašė šeštadienį prieš velykas, o taip laukiau (o aš gi žioplė jos tel.nr. neapėmiau)...buvau suplanavus jau kur lėksim ... biggrin.gif
gal kas turi jos facebook'o kontaktus: vardą, pavardę...gal pakalbinsiu virtualiai, o tada jau drąsiau abiem gal bus smile.gif į az, jei kas turit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
arteja Arturo gimdienis, ka darom? Ar susiorganizuosim, ar jungsim su Dianos (nors ji to nelabai norejo smile.gif )
Atsakyti
Aš prisijungčiau, jei eitumėt kitą savaitę, išskyrus trečiadienį. o nuo 04.29-05.05 nebūsiu.
Taip taip, ir aš prisimenu, kad Diana sakė: "mane atskirai sveikinkit, noriu išskirtinio dėmesio biggrin.gif"
Atsakyti
Man tikriausiai treciad ir ketvirtad nesigautu, kitos dienos lyg ir laisvos
Atsakyti
Ir as labai noreciau prisijungti. Tik viena "problemele"... Matau, kad nerekomenduojama su vaikais, bet jei visdelto butu galima, dziaugtumemes galedamos prisideti 4u.gif Tiesiog neturiu kam palikti savo dukryciu, o daryt gerus darbus taip norisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(upeliai @ 2013 04 21, 07:57)
Ir as labai noreciau prisijungti. Tik viena "problemele"... Matau, kad nerekomenduojama su vaikais, bet jei visdelto butu galima, dziaugtumemes galedamos prisideti  4u.gif Tiesiog neturiu kam palikti savo dukryciu, o daryt gerus darbus taip norisi  ax.gif

O kokio amziaus dukrytes?
Atsakyti
Kadangi mano vaikai irgi klausia ar negalėtų eiti kartu į vaikų namus, tai pasisakysiu tuo klausimu ax.gif
Manau, kad nereikėtų eiti su savais vaikais, nes...tie "geri darbai" ir yra dėmesys ne savo vaikams, o tiems, kurie gyvena ir to išskirtinio, individualaus dėmesio gauna kur kas mažiau. Atėjus su savais, kad ir kaip besistengtum, tu jiems turėsi skirti dėmesio, nes: užsimanys į tualetą, atsigerti, pažiūrėti žaisliukus, kurie yra vaikų namuose, paaiškinti kodėl tas taip, anas kitaip...Žodžiu, manau, kad tai neteisinga tų lankomų vaikučių atžvilgiu, aišku, jei vaikai dideli (na, bent jau nuo 9-10 metų), tada gal kitaip, nes su tokiais jau galima prieš einant aptarti kaip bus elgiamasi, bendraujama ir pan.
Maniškiai yra 7 ir 9 metų, bet tikrai žinau, kad širdies gilumoj, jiems būtų skaudu/pavydu, kad mama sodinasi ant kelių ar glosto kitą vaiką. Todėl jie lieka namuose biggrin.gif
Čia mano asmeninė nuomonė ir patirtis 4u.gif
Atsakyti
Na, atrodo, kad teks vis delto kartu jungti Arturo ir Dianos sveikinimus - nelabai sikart musu organizacija pavyko... Tai tada geguzes men?
Atsakyti
Sveikos mielos mamytes, esu naujoke siame puslapyje, savu vaikuciu pati neturiu, bet labai noreciau prisijungti prie jusu ir kartu lankyti vaikucius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niiki69 @ 2013 04 28, 20:53)
Sveikos mielos mamytes, esu naujoke siame puslapyje, savu vaikuciu pati neturiu, bet labai noreciau prisijungti prie jusu ir kartu lankyti vaikucius smile.gif

Mielai prasome jungtis 4u.gif Tiesiog sekite tema ir kai susiorganizuosim konkreciai datai (dabar tikriausiai bus apie geguzes viduri), tuomet ir sudalyvausite wink.gif
Atsakyti