Įkraunama...
Įkraunama...

Lankome vaikus globos namuose Žimūnuose

Kadangi labai aktyviai diskutuojame biggrin.gif , tai gal kas žinote kada grįžta vaikai iš Šiaulių? nes Diana gi ten...tai gal pagal tai ir organizuoti susitikimo datą... ax.gif
Atsakyti
Paskutinės naujienos - Diana grįžta penktadienį, tiksliai nežino, iki kada bus, bet lygtais iki trečiadienio. Tad kada kas galite? Gal kokį pirmadienį?
Pasveikintume ir Dianą, ir Artūrą smile.gif
Atsakyti
Man tinka kad ir pirmadienis smile.gif
Atsakyti
Kol kas ir man tinka...
Atsakyti
Sveikutes, Jus kalbate apie ateinanti pirmadieni?
Atsakyti
QUOTE(niiki69 @ 2013 05 15, 20:36)
Sveikutes, Jus kalbate apie ateinanti pirmadieni?

Taip 4u.gif
O ką dovanų jubilijatai nori?
Atsakyti
o kelinta valanda planuojate sveikinti jubiliatus? smile.gif nes as taip pat noreciau prie jusu priijungti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niiki69 @ 2013 05 15, 21:01)
o kelinta valanda planuojate sveikinti jubiliatus? smile.gif nes as taip pat noreciau prie jusu priijungti smile.gif

Paprastai renkames 18.30 val.

Del dovanu, klausiau Dianos, ka ji noretu, bet atseit nezino smile.gif Tai sakiau, kad bent jau is kokios srities lai sugalvoja biggrin.gif Del Arturo, kas turit cia likusiu kontaktus, parasykite, kad uzklaustu wink.gif
Atsakyti
sveikos,

kažkaip buvo iškritusi iš favoritų sąrašo ši tema pas mane smile.gif

man pirmadienis tinka
Atsakyti
Diana nusprende norinti kvepalu, tai nupirkau wink.gif
Prasiau , kad suzinotu del Arturo.
Ka kitos galite paimti?
Atsakyti
Aš rašiau dėl dovanos SMS Ingridai ir Artūrui į FB - kol kas nei vienas neatsakė, gal vėliau pabandysiu skambinti. g.gif
Mes busim dviese - galim supirkti kad ir viską -saldainius, gėrimus, vaisius, tortą - vieną ? Dianos pageidavimų nėra dėl torto ? - pernai lyg tiramisu buvo.
Tik dovanėlė Artūrui liks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvi_ja: 17 gegužės 2013 - 12:53
ką liepsit, tą nupirksiu pioneer.gif
Atsakyti