Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Tęskime 4u.gif

SENA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 01 balandžio 2013 - 16:13
Laba diena,

Norėjau paprašyti būsimų mamyčių: jei kuri nors iki balandžio pabaigos atšauktumėte vizitą pas genetiką Santariškėse, būtų labai miela, jei brūkštelėtumėte čia. Ačiū ir geros dienos visoms! smile.gif
Papildyta:
t.y., turėjau omeny, kad praneštumėte apie atsilaisvinusį talonėlį, kurį galima pabandyti susimedžioti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PieniuVynas @ 2013 03 29, 11:03)
Laba diena,

Norėjau paprašyti būsimų mamyčių: jei kuri nors iki balandžio pabaigos atšauktumėte vizitą pas genetiką Santariškėse, būtų labai miela, jei brūkštelėtumėte čia. Ačiū ir geros dienos visoms! smile.gif
Papildyta:
t.y., turėjau omeny, kad praneštumėte apie atsilaisvinusį talonėlį, kurį galima pabandyti susimedžioti.. 4u.gif


O tu vis paskambink į registartūrą. Man taip buvo, paskambinau vasario vidurį, sako kitą savaitę pradedam registruoti gegužei, sakau bus labai vėlu... O tada sako, turim vieną vasario paskutinei dienai ir taip aš patekau pas gydytoją. Kadangi ne vieną kartą buvau, tai susidarė vaizdas, kad gydytojai tikrai turi laisvų langelių
Atsakyti
QUOTE(aidi @ 2013 03 29, 23:19)
O tu vis paskambink į registartūrą. Man taip buvo, paskambinau vasario vidurį, sako kitą savaitę pradedam registruoti gegužei, sakau bus labai vėlu... O tada sako, turim vieną vasario paskutinei dienai ir taip aš patekau pas gydytoją. Kadangi ne vieną kartą buvau, tai susidarė vaizdas, kad gydytojai tikrai turi laisvų langelių


O man šią savaitę sakė, kad gegužei pradės registruoti po švenčių, o šiuo metu viskas užkišta balandžiui... Užsiregistravau privačiai (beje, Vilniaus sveikatos namuose su siuntimu daro nuolaidą), o paskambinus į Genetikos kliniką, kurios nr. padiktavo registratūroje, nes ten dirba nemenka grupikė Santariškių genetikų smile.gif apie jokią nuolaidą nepapasakojo ir dar visaip kaip ragino skubiai registruotis, nes "turi tik vieną laisvą vietą ir tai po klaustuku", o "Santariškėse gausit nebent liepai". Bandysiu nuo antradienio dar pazvanyt, kiek kantrybė neš. Gražių visoms švenčių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PieniuVynas: 30 kovo 2013 - 19:00
Laba diena.
As su klausimu, kiek dabar kainuoja apsilankymas pas genetike santariskese, kai tariamasi asmeniskai, be jokiu pusmetiniu eiliu?
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2013 04 03, 08:21)
Laba diena.
As su klausimu, kiek dabar kainuoja apsilankymas pas genetike santariskese, kai tariamasi asmeniskai, be jokiu pusmetiniu eiliu?

O čia Santariškių VIP kabineto telefonas, kuriuo užsiregistravus už paslaugą reiks sumokėti, bet eilių praktiškai nėra. Tel. 5 236 53 16. Krasovskaja ir Butkevičienė skirtingomis dienomis priima. Konsultacija plius echo berods 175 Lt.
Sėkmės.

Ir paskaitykite seną temą (nuo galo), būtent tuo klausimu yra kalbama mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisiskambinau as i VIP kabineta ir idomiausia tai,kad kainu atzvilgiu su Genetine klinika iseina faktiskai tas pats. Jei tiesiog konsultacija ir echoskopas 180 lt, bet jei su krauju, tai pasake kad apie 400-500 lt g.gif santariskese
O klinikoje iseitu 450 lt.
Tai manau kad patogiau visgi bus i klinika privaciai g.gif

P.s jei kam nereiketu talonelio pas Krasovskaja balandzio pabaigoje ar geguzes pradzioje rasykite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2013 04 03, 09:29)
O čia Santariškių VIP kabineto telefonas, kuriuo užsiregistravus už paslaugą reiks sumokėti, bet eilių praktiškai nėra. Tel. 5 236 53 16. Krasovskaja ir Butkevičienė skirtingomis dienomis priima. Konsultacija plius echo berods 175 Lt.
Sėkmės.

Ir paskaitykite seną temą (nuo galo), būtent tuo klausimu yra kalbama  mirksiukas.gif  4u.gif


aciu labai uz atsakyma. Einu skaityti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(laimutyte @ 2013 04 03, 09:32)
Prisiskambinau as i VIP kabineta ir idomiausia tai,kad kainu atzvilgiu su Genetine klinika iseina faktiskai tas pats. Jei tiesiog konsultacija ir echoskopas 180 lt, bet jei su krauju, tai pasake kad apie 400-500 lt  g.gif  santariskese
O klinikoje iseitu 450 lt.
Tai manau kad patogiau visgi bus i klinika privaciai  g.gif



o kas cia per kraujo tyrimai tokiom kainom? cia juos daro, jei kazka blogo echoskopas parodo?
Atsakyti
QUOTE(PieniuVynas @ 2013 03 30, 19:59)
O man šią savaitę sakė, kad gegužei pradės registruoti po švenčių, o šiuo metu viskas užkišta balandžiui...


melavo, as kovo menesi uzsirasiau geguzes 3 dienai mirksiukas.gif
Atsakyti
Perskaiciau saziningai visa senaja tema, nuo iki... db beveik viskas aisku smile.gif

Jei kam nereikia talonelio pas Butkeviciene balandzio gale - geguzes pradzioje as mielai priglausciau 4u.gif
Atsakyti
Pasiskambinkit dažniau, nes kaip ir rašiau man irgi siūlė eiti į privatų, tai dariau ilgas pauzes ir laikas atsirado smile.gif Aš buvau pas E. Benušienę, likau ja labai patenkinta - supratinga, žmogiška, super
Atsakyti
QUOTE(aidi @ 2013 04 03, 14:17)
Pasiskambinkit dažniau, nes kaip ir rašiau man irgi siūlė eiti į privatų, tai dariau ilgas pauzes ir laikas atsirado  smile.gif Aš buvau pas E. Benušienę, likau ja labai patenkinta - supratinga, žmogiška, super


4u.gif
Skambint darbo metu siek tiek problematiska. Paprasciau per sergu.lt stebeti laikus. Gal kas atsisakys.
Atsakyti