Įkraunama...
Įkraunama...

Chili burn

Vartoju Chili Burn nuo balandžio 26, kažkaip nepastebėjau jokių šalutinių poveikių. Valgyti noriu mažiau, saldumynų beveik visai nesinori, aišku kokį naminio pyrago gabaliuką suvalgau dienos metu. Vakare po 19val jau nevalgau. Ar svoris sumažėjo? Nežinau, nesisveriau. Tačiau pradėjau sveikai maitintis ir važinėti kas vakarą dviračiu 40-60 minučių, tai rezultatai matau matysis po kažkiek laiko. Nuo paties Chili Burn nemanau, kad krenta svoris, tačiau sumažina valgio poreikį smile.gif O kad kaitina kūną - man buvo taip pirmas diena, pakildavo temperatūra, čia dėl chili
Atsakyti
Sveiki,vartojau Chili Burn beveik menesi laiko,manau ,kad pinigelius be reikalo istaskiau ir tiek,man nieko nepadejo. schmoll.gif nemetykit pinigeliu i bala moterytes .
Atsakyti
As irgi vartojau Chili burn, has pats- pinigai i bala, o dar ir nemazi... , beja, man nuo ju salutinis poveikis- isbertas buvo smakras tokiais giluminiais spuogais...as seip nelabai toleruoju astru maista, matyt gavosi reakcija unsure.gif
Atsakyti

Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htmmano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

Atsakyti