Įkraunama...
Įkraunama...

PPBukai **150 tema!***

sveikos, pas mus si karta irgi nykstukas atnesea advento kaledoriu ir pirma karta laiskuti lotuliukas.gif Antaniukas nubudo, girdziu is kambario laugh.gif mokesciai atejo kazkokie laugh.gif (nes idetas i balta voka su skiaciuku puostu biggrin.gif )

wub.gif beja, po savaites pataisymu - parkeriuka laikome thumbup.gif su trimis pirstukais, stalo irankius dar reikia priminti ax.gif bet tuoj ir si iproti manau pakeisime cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 01 gruodžio 2013 - 09:44
labuka mielosios,

gal kas zinot, kur galima nusipirkti kalendoriu ("pusiau padaryta"- kur yra tik dienos, o kita dalis palikta tuscia asmeniniam ispildymui: nuotraukomis ar kitais vaizdais, darbeliai...) ?

aciu 4u.gif


p.s. mes laikomes puikiai-kaip nekeista, virusai musu si sezona 'neima' cool.gif
Sestadieni pasipuoseme eglute, tai Aurius neatsidziaugia.. Vis pasislepes uz duru staktos kampo vogciomis debcioja i ta sventini stebukla wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos kumos. smile.gif
1000 metu.
Uzsukau pasizmoneti ir pavydziu balciausiu pavydu - turit ir laiko, ir noru, ir galimybiu ruostis Kaledoms. Nieko nenoriu, niekam laiko neturiu. Darbe nuo rudens tiek negraziu reikalu pasidare, kad baisu, pasikeite valdzia i laaaabai bloga puse, nuotaikos pakasynu, pati "sedziu ant vaistu" , nes reikia stoga remontuotis. Visus noriu siusti ant triju.... Pareinu namo ir krentu negyva. O dar seima.... Zodziu, suprantat mane... Nieko... Kaip nors. Negali gi zebras tokia placia sikna tureti smile.gif Ateis laime ir i mano namus. Gal pavyks geriau apsidairius susirasti normalesni darba i kuri nors daugiau noro rytais bus vaziuoti wink.gif jei kam reikia atsakingo ir optimistisko darbuotojo suktelkit biggrin.gif

Iki mamkos. Buckis ir apkabinu.


Atsakyti

Labu 4u.gif

Mes jau po pagrindinių darželio švenčių (bus dar su Kalėdų seneliu, bet ten jau be jokių vaidinimų, tik pažais vaikai ir dovanas pasiims). Buvo puiku. Tiesa, Rūta ryte prieš šventę praskydo biggrin.gif , ir pilvą, ir krūtinę ir galvą skaudėjo. Bet....kai aš pamačiau, kiek jinai savęs ten sudėjo, tai nesistebėjau, kad taip jaudinosi, tiesiog visa savo esybe atsidavė tiem kelių minučių pasirodymam. Nu labai svarbu vaikui buvo. Pas Aistę grupėj viskas šiek tiek paprasčiau, nors pati šventė labai dvasinga buvo, ale veikėjai dar nelabai dvasingi biggrin.gif. Bet va daineles tai Aistė visą grupę vedė, tik jos balsas girdėt ir buvo. Nu žodž, labai jomis didžiuojuosi wub.gif

Mūsų darbo Kalėdų paminėjimas irgi jau buvo, ketvirtadienį....tai vakar darbe biskiuką su maišiuku ant galvos sėdėjau biggrin.gif , bet kaip smagu buvo thumbup.gif thumbup.gif

Bendradarbėm dariau rankų darbo dovanėles (kepiau Kalėdinius riešutų keksiukus ir meduolius), buvo labai smagu matyt, kaip visos džiaugėsi bigsmile.gif

Dovanos jau supakuotos, tik dar daug virtuvinių darbų liko, bet man ATOSTOGOS thumbup.gif , tai viską suspėsiu be jokios skubos.

Bučkiai visom oro_buckis.gif

Atsakyti
Labos, 100 metų bigsmile.gif

Čia gerda, nepamenu, ar buvau pakeistu niku užsukusi.

Mes gyvenam savam stiliuj - sergam,pasveikstam ir vėl sergam, baisu dėl operacijos. Bet pasigirsiu - užtat vakar atlikau žygdarbį - pagaliau apsigyniau disertaciją bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Praėjo puikiai, gerai pristačiau, atsakiau į klausimus, man rodos, gerai. A aaa! Negaliu patiketi zinokit bigsmile.gif Žinoma, buvo ir nesklandumų - žodžiu streso buvo užektinai visus metus.

O dar vakar ryte sudalyvavom Beno šventėj- tai nelabai dalyvavo jis daugiau stebejo, bet dovaną pasiėmė drąsiai, o vat Joris trečiadienį pasirodė puikiai pagrindiniam spektaklio vaidmeny, vietomis juokiaus iki ašarų ir didžiavaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agios: 21 gruodžio 2013 - 17:49
Boružė perduoda linkėjimus wink.gif
user posted image user posted image

GRAŽAUS ŠVENČIŲ LAUKIMO newyear.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos bendrazyges 4u.gif
noriu visas pasveikinti su ateinanciomis Sv. Kaledomis!!! 4u.gif Linkiu gražiu tarpusavio santykiu, silumos ir jaukumo namuose 4u.gif

Labai seniai bebuvau, bet vis apie jus pagalvoju... Ateisiu paskaityti kaip gyvenate. Buckis wub.gif
Atsakyti
Jaukių ir gražių Jums švenčių.
Šiais metais linkiu - SVEIKATOS ir MEILĖS. Visa kita galima įsigyti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *amira*: 25 gruodžio 2013 - 10:47

Laba 4u.gif

Sveikinu su šventėm ir linkiu visom sulaukti savojo Kalėdų stebuklo 4u.gif
Atsakyti
labos 4u.gif

su naujaisiais newyear.gif

user posted image

tikiuos visiems šventės buvo smagios ir maloniai įsimntinos wub.gif

Mums jos buvo įsimintinos, tačiau nelabai maloniai rolleyes.gif Mažius pirmą kalėdų dieną pabudo su "puokšte bėrimų"- apsirgo vėjarupiais. Pranešiojo virusiuką daugiau 2 savaičių (nes prieš tiek laiko grupiokė apsirgus buvo)- net pamiršus buvau kad gali būt tokia tikimybė doh.gif Tai jau pabėrė pabėrė blink.gif trejas dienas mažas paslikas gulėjo ir netgi paeit nelabai sekės- padukai irgi buvo išberti.. vienas padas lig šiol nemažą, negražų raudoną(lyg ir su krauju) pulinį turi unsure.gif nežinau, kaip daryt- praverti jį ar palikt ir laukt kada jis pats susitvarkys mastau.gif gal ką patartumėt? kaip jums sekės vėjaraupius prasirgt (jei kas jau praėjo tą etapą)? Mano dičkiui buvo superlengva forma, tai šitas atvejis jau pareikalavo pastangų nemažai mamai... ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir sveikatos visiems....

Su naujaisiais metais....

Mes sergam, nuo kūčių.... iki bronchito šiandiena... nebuvo nei kalėdų nei naujųjų.... sad.gif žodžiu....

Sveikatos ir meilės o visa kita galima įsigyti.... 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais graziais metais! 4u.gif


Silagele - tirai nera taisykle, kad jei vienas vaikas lengvai serga vejaraupiais, tai ir kitas taip sirgs. Gal tuo metu buvo susilpnejusi imunine, gal tiesiog taip persirgo - liudna zinoma, kad taip vaikiukui sunku buvo.
o del spuogelio ant pedutes (maniskiui liko tokia tamsi demele ant sprando) - cia gal del to, kad jis pastoviai mina ir vis negali uzgyti? O siaip ka cia bespelioti - geriausia pasitarti su gydytoju - jei salia tas, kuriuo galima pasitiketi.


4u.gif 4u.gif visiems sventiniems "sirgaliukams".

Atsakyti