Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari


 i 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems yra atskiras skyrelis.
Atsakyti
QUOTE(Tokata @ 2013 05 01, 14:47)
Merginos, kiek mokate už atsiuntimą ? T.y. kiek paštas už muitą ima ?

nezinau kaip lietuvoje, pabandyk pagooglinti, bet pas mus Norvegijoje, jei svoris nedidelis tai muitina viska kas virs 100 doleriu, tai as prasiau kad pardavejai parasytu mazesne suma... manau ir jus galit ta pati paprasyti wink.gif bet aisku yra saziningu pardaveju kurie nesutinka meluoti doh.gif

QUOTE(Thea! @ 2013 05 01, 22:17)
Tuo pačiu noriu paklausti,geriau šioji minėtoji ar ši,turint omeny,kad vestuvės bus paplūdimy g.gif  turbūt antrasis variantas tinkamesnis? nors pirmasis elegantiškesnis ir romantiškesnis wub.gif

man labiau antras variantas, nes pirmosios sukneles pilnas ebejus mirksiukas.gif

P.S. del (.)(.) lotuliukas.gif visoms kas neturi dideles krutines bet nori ja pagrazinti neneaudojant leimeneles rekomenduoju isigyti siuos smile.gif
pati isbandziau per viena baliu ir ruosiuosi naudoti vestuviu diena cool.gif nereikia bojoti, prilimpa kaip turi but, niekas neiskris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 05 02, 10:50)
man labiau antras variantas, nes pirmosios sukneles pilnas ebejus  mirksiukas.gif

P.S. del (.)(.) lotuliukas.gif  visoms kas neturi dideles krutines bet nori ja pagrazinti neneaudojant leimeneles rekomenduoju isigyti siuos smile.gif
pati isbandziau per viena baliu ir ruosiuosi naudoti vestuviu diena  cool.gif  nereikia bojoti, prilimpa kaip turi but, niekas neiskris  mirksiukas.gif


Man taip pat labiau antras variantas smile.gif Labai daili ir lengva suknyte wub.gif

O del tos liemeneles, tai nzn g.gif turejau ja, tai laike gerai pirmas kelias valandas, ir tai tik jei vesus oras. Kai silta, tai kunas siek tiek paprakaituoja, ir tada man sakes doh.gif viskas atlimpa ir tada jau belieka gaudyt savo (.)(.) biggrin.gif ax.gif blush2.gif Man isvis nelaiko jokios liemeneles, jei nera petnesu, nors krutine tera A/B doh.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 05 02, 10:50)

P.S. del (.)(.) lotuliukas.gif  visoms kas neturi dideles krutines bet nori ja pagrazinti neneaudojant leimeneles rekomenduoju isigyti siuos smile.gif
pati isbandziau per viena baliu ir ruosiuosi naudoti vestuviu diena  cool.gif  nereikia bojoti, prilimpa kaip turi but, niekas neiskris  mirksiukas.gif

pritariu tikrai geras dalykas, man be problemu laike... thumbup.gif as irgi per vestuves su tokiais busiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 05 02, 10:50)

P.S. del (.)(.) lotuliukas.gif  visoms kas neturi dideles krutines bet nori ja pagrazinti neneaudojant leimeneles rekomenduoju isigyti siuos smile.gif
pati isbandziau per viena baliu ir ruosiuosi naudoti vestuviu diena  cool.gif  nereikia bojoti, prilimpa kaip turi but, niekas neiskris  mirksiukas.gif

prisegami papukai, nu neblogai, reiks ir man užsisakyti thumbup.gif

Ačiū už patarimus, tada ir linksiu prie tos arba kažko panašaus. Ji tikrai dailiau atrodys,kai plevens nuo vėjo wub.gif
Atsakyti
cia turbut kaip ir visur yra isimciu, man du puikius balius atlaike, bet jau trecio nerizikuoju, naujus uzsisakiau, girdejau kad galima po karstu vandeniu palaikyt ir po to vel kaip nauja limpa, taciau ne per vestuves eksperimentuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 05 02, 14:45)
prisegami papukai, nu neblogai, reiks ir man užsisakyti thumbup.gif

Ačiū už patarimus, tada ir linksiu prie tos arba kažko panašaus. Ji tikrai dailiau atrodys,kai plevens nuo vėjo wub.gif

merginos, cia ne prisegami papukai lotuliukas.gif cia liemenele ! prilimpa, sukabina papus ir siek tiek pakelia juos. kad nebutu nutyse.
jei nori krutine pasididint pirkit vadinamus 'instant boobjob bra'
Atsakyti
Uzsisakiau šiandien ir as suknelę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 05 02, 21:00)
cia turbut kaip ir visur yra isimciu, man du puikius balius atlaike, bet jau trecio nerizikuoju, naujus uzsisakiau, girdejau kad galima po karstu vandeniu palaikyt ir po to vel kaip nauja limpa, taciau ne per vestuves eksperimentuot lotuliukas.gif

tai jie blogi,nes aplipę dulkėmis ir mažiau limpa? tada tikrau užtenka nuplauti ir vėl kai nauja thumbup.gif

QUOTE(Kaštanka @ 2013 05 02, 23:34)
merginos, cia ne prisegami papukai  lotuliukas.gif  cia liemenele ! prilimpa, sukabina papus ir siek tiek pakelia juos. kad nebutu nutyse.
jei nori krutine pasididint pirkit vadinamus 'instant boobjob bra'


biggrin.gif oi aš pakeliu,suspaudžiu ir visi tiki kokius dailius burbulius turiu thumbup.gif
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 02, 23:53)
Uzsisakiau šiandien ir as suknelę wub.gif

spėju ji jau apšnekėta ir parodyta,tik aš kaip varna paklausiu kooookiąąą? ane? biggrin.gif
Atsakyti
Aha apsneketa ir aprodyta biggrin.gif biggrin.gif ta su plika nugara ir gelem, daug kas apie ja galvoja, tikiuosi geriausio rezultato biggrin.gif
Atsakyti
Išsirinkau ir aš suknelę. Visai nesunkiai, nes konkrečiai žinojau, ko noriu. Problema buvo tik rasti tai, ko noriu doh.gif Bet radau! Nes šiaip jau visokie nuomos salonai bent jau LT tai sudaro tokį įspūdį: "nuotaka laukiasi? - į maišą!". O aš maišo nenoriu schmoll.gif Ir pilvuko slėpti neketinu. Labai tikiuosi, kad jie siunčia į LT, nors apie šią parduotuvę jokių atsiliepimų nepastebėjau g.gif

suknelė
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2013 05 03, 13:41)
Išsirinkau ir aš suknelę. Visai nesunkiai, nes konkrečiai žinojau, ko noriu. Problema buvo tik rasti tai, ko noriu  doh.gif  Bet radau! Nes šiaip jau visokie nuomos salonai bent jau LT tai sudaro tokį įspūdį: "nuotaka laukiasi? - į maišą!". O aš maišo nenoriu  schmoll.gif  Ir pilvuko slėpti neketinu. Labai tikiuosi, kad jie siunčia į LT, nors apie šią parduotuvę jokių atsiliepimų nepastebėjau  g.gif

suknelė

Labai šaunus ir gražus pasirinkimas thumbup.gif šaunuolė,tikrai nėra ko slėpti wub.gif o ir suknelė nėštukei tobula wub.gif
Atsakyti