Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari

Na va, kiek sukneliu atkeliavo smile.gif
Atkeliavo ir manoji, bet... Noris biski pritrenkti savo brangiausiaji biggrin.gif grizo snd is darbo ir sako: ai, beja, tavo suknele siandien atsiunte.
Man net sirdis suvirpejo... Bet, sako : as ja darbe pamirsau, tai ryt parvesiu.
Nu aisku, toks mazmozis cia, galim ir pamirsti, ar ne ? doh.gif
Tai dabar ramu, kad spejo atsiusti, bet neramu, kokia ji bus, ar tiks.. Ech, iki ryt vakaro kankintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaToja @ 2013 05 27, 20:38)
Na va, kiek sukneliu atkeliavo smile.gif
Atkeliavo ir manoji, bet... Noris biski pritrenkti savo brangiausiaji biggrin.gif grizo snd is darbo ir sako: ai, beja, tavo suknele siandien atsiunte.
Man net sirdis suvirpejo... Bet, sako : as ja darbe pamirsau, tai ryt parvesiu.
Nu aisku, toks mazmozis cia, galim ir pamirsti, ar ne ? doh.gif
Tai dabar ramu, kad spejo atsiusti, bet neramu, kokia ji bus, ar tiks.. Ech, iki ryt vakaro kankintis smile.gif

biggrin.gif uoj tie vyrai... taip galima ir nakti nemiegot. smile.gif Lauksim labai sukneles nuotraukos 4u.gif
Atsakyti
Maniske yra Lietuvoje jau, idomu kada mane pasieks... Ir kas laukia islupus...
Atsakyti
QUOTE(LaToja @ 2013 05 27, 19:38)
Na va, kiek sukneliu atkeliavo smile.gif
Atkeliavo ir manoji, bet... Noris biski pritrenkti savo brangiausiaji biggrin.gif grizo snd is darbo ir sako: ai, beja, tavo suknele siandien atsiunte.
Man net sirdis suvirpejo... Bet, sako : as ja darbe pamirsau, tai ryt parvesiu.
Nu aisku, toks mazmozis cia, galim ir pamirsti, ar ne ? doh.gif
Tai dabar ramu, kad spejo atsiusti, bet neramu, kokia ji bus, ar tiks.. Ech, iki ryt vakaro kankintis smile.gif

Eik tu sau, nu čia gerai vyrukas pavare biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laukiam toto rolleyes.gif
Atsakyti
labukas.

vis dvejojau, galu gale nusprendziau surizikuoti.

uzsisakiau siandien sita suknele
http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649

atsiunte man realia foto sukneles, nu labai grazi. apatine sukneles dalis grynai kaip ant nuotraukos. reikia tiketis, kad tokia ir gausiu.

mano vestuves Liepos 12 diena. as jiems parasiau kad Birzelio 28. pasakiau kad galiu primoketi uz greitesni atsiuntima. lauksiu dabar kas bus.
Atsakyti
atrase katik kad turi daug sukneliu jau pasiutu, tai ilgai laukti nereikes. garantavo kad gausiu laiku. primoket daugiau nieko nereikejo.

is viso suknele + pasijonis+ siuntimas gavosi = 125 svarai.

lauksiu unsure.gif
Atsakyti
Ar bandete kasnors uzsisakyti is sio psl? Kainos tai viliijancios g.gif
http://www.seabridal.com/
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

As irgi pradejau ieskoti sukneles, daug perziurejau, kol kas niekas netiko smile.gif Radau toki puslapi, kuriam tikrai yra nemazai vertu demesio sukneliu, gal turit kokiu atsiliepimu apie ta puslapi? 4u.gif

http://www.dressesho...resses-c-3.html
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 05 28, 17:49)
labukas.

vis dvejojau, galu gale nusprendziau surizikuoti.

uzsisakiau siandien sita suknele
http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649

atsiunte man realia foto sukneles, nu labai grazi. apatine sukneles dalis grynai kaip ant nuotraukos. reikia tiketis, kad tokia ir gausiu.

mano vestuves Liepos 12 diena. as jiems parasiau kad Birzelio 28. pasakiau kad galiu primoketi uz greitesni atsiuntima. lauksiu dabar kas bus.

suknele tikrai labai grazi wub.gif
as irgi pamelavau apie savo vestuviu data, trimis savaitemis pasiankstinau biggrin.gif biggrin.gif
o as prasiau relios foto man neatsiunte, nes sake tokia suknele dar tik pirma karta sius... g.gif na visos tikekimes geriausia, MUMS TURI PASISEKTI!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 29, 09:48)
suknele tikrai labai grazi wub.gif 
as irgi pamelavau apie savo vestuviu data, trimis savaitemis pasiankstinau biggrin.gif  biggrin.gif
o as prasiau relios foto man neatsiunte, nes sake tokia suknele dar tik pirma karta sius... g.gif  na visos tikekimes geriausia, MUMS TURI PASISEKTI!!!! thumbup.gif

laikysiu kumstukus ir uz jusu suknele 4u.gif

beje, ebay sito pardavejo feedback ziurejau. ir pamaciau kad lietuviskas nickas pakomentavo kad aciu uz suknele. o pirko tokia pacia. parasiau tai merginai per ebay. stai ka ji atrase man.jos atsiliepimai apie suknele ir visa kita
Sveiki. Siaip viskas gerai. Dydis atitiko. Kokybe mano akim irgi gera. Tik ji yra siuta aukstai merginai nes labai ilgas liemuo. Man viskas tiko nes esu beveik 1.80cm. Bet jei mazas ugis tai nezinau kaip atrodytu... Pirkti butina kartu ir pasijoni. Del isvaizdos neatitiko tik tos gelytes ant jos, bet tai nieko tokio. Kaip uz tokia kaina ir dar is kinijos tai sakyciau viskas labai gerai. Pristate tiesiai i namus per savaite be jokiu muitu.

as dabar pergyvenu. nes as zemo ugio. 163 cm. unsure.gif bet kai dariau uzsakyma parasiau savo ugi, ir ismatavima nuo pazasties iki zemes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 29 gegužės 2013 - 12:06
QUOTE(Kaštanka @ 2013 05 29, 13:04)
laikysiu kumstukus ir uz jusu suknele  4u.gif

beje, ebay sito pardavejo feedback ziurejau. ir pamaciau kad lietuviskas nickas pakomentavo kad aciu uz suknele.

na va kaip gerai, gausite tobula, kaip kad paveiksliuke, manau ir ilgis turetu geras buti, jug ne seip sau jie ismatavimu klausia...nors jei ka jug ir patvarkyti galima bigsmile.gif
Atsakyti
na kai atvaziuos parasysiu viska butinai.

broliene irgi isteka, po tokio atsiliepimo sake irgi is sito kiniecio uzsakines tik kitokio stiliaus. gerai,kad yra sita tema. mrginos gali ateiti paskaityti, ir pirkti jau is patikrintu kinieciu
Atsakyti