Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari

QUOTE(afavela @ 2013 04 13, 22:34)
Na taip figura daug maz panasi i sio modelio su suknyte. Gal todel ir issirinkti buvo paprasciau kai modelis tokio sudejimo:)


Labai graži suknytė, šaunu, kad įdeda ir tokių modelių, kad galėtų ne tik kūdos matyti galutinį rezultatą thumbup.gif
Atsakyti
Keliu į viršų, nes kaip supratau nerodė nuotraukos g.gif

Sveikos, būsimosios! Gal kur žinote kaip rasti šią suknelę internete? Pavadinimą ar modelį bigsmile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2013 04 14, 18:09)
Keliu į viršų, nes kaip supratau nerodė nuotraukos g.gif

Sveikos, būsimosios! Gal kur žinote kaip rasti šią suknelę internete? Pavadinimą ar modelį bigsmile.gif

Prašom smile.gif
http://www.sanpatric...leccion-glamour
Atsakyti
QUOTE(Alaska @ 2013 04 14, 19:54)


Širdingai dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
gal girdejote atsiliepimu apie landybridal.co? ten radau kelias grazias ir tinkamas sukneles, bet vis nedristu uzsisakyti... :/ aciu
Atsakyti
QUOTE(joanap @ 2013 04 15, 09:00)
gal girdejote atsiliepimu apie landybridal.co? ten radau kelias grazias ir tinkamas sukneles, bet vis nedristu uzsisakyti... :/  aciu

labai daug kalbeta apie landybridal, tikrai laaabai daug. net jei i pirma puslapi sios temos nueisit pamatysit si pavadinima
Atsakyti
Aš vis tik ryžausi ir užsisakiau iš lightinthebox.com rolleyes.gif Kai gausiu pasirodysiu, bet kol dar pasius, atsius... ilgai laukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2013 04 16, 17:49)
Aš vis tik ryžausi ir  užsisakiau iš lightinthebox.com  rolleyes.gif Kai gausiu pasirodysiu, bet kol dar pasius, atsius... ilgai laukt doh.gif

Kiek laiko keliaus?
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2013 04 14, 18:09)
Gal kur žinote kaip rasti šią suknelę internete? Pavadinimą ar modelį bigsmile.gif

user posted image


kita mergaite teisingai spejo, kad tai pronovias kolekcija, taciau man panasiau i sia:
user posted image
siaip issirink puslapi is kurio nori siustis ir nusiusk sias nuotraukas, manau pagal jas tau ja laisvai pasius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 04 17, 19:22)
kita mergaite teisingai spejo, kad tai pronovias kolekcija, taciau man panasiau i sia:
user posted image
siaip issirink puslapi is kurio nori siustis ir nusiusk sias nuotraukas, manau pagal jas tau ja laisvai pasius  mirksiukas.gif


Jau susitariau su landybridal thumbup.gif tik aš išplatėjimą darysiu nuo liemens, nuo tos dekoracijos. Ir šiaip jų bendravimas labai patiko, atrašo labai greitai, dar turėjau kelis prašymus dėl suknelės viršutinės dalies ir dėl veliumo, bent jau žada, kad viską padarys taip, kaip noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2013 04 17, 21:09)
Jau susitariau su landybridal thumbup.gif tik aš išplatėjimą darysiu nuo liemens, nuo tos dekoracijos. Ir šiaip jų bendravimas labai patiko, atrašo labai greitai, dar turėjau kelis prašymus dėl suknelės viršutinės dalies ir dėl veliumo, bent jau žada, kad viską padarys taip, kaip noriu ax.gif


tai tau labai pasiseke, man butent ju bendravimas nepatiko i pirma laiska atrase ta pacia diena, o i antra taip ir nesulaukiau atsakymo po siai dienai, nors ta antraji laiska siunciau ir pakartotinai dar viena karta... butent del to as ju nepasirinkau, nors daug kas rekomendavo, matyt as nepatikau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 04 17, 20:21)
tai tau labai pasiseke, man butent ju bendravimas nepatiko i pirma laiska atrase ta pacia diena, o i antra taip ir nesulaukiau atsakymo po siai dienai, nors ta antraji laiska siunciau ir pakartotinai dar viena karta... butent del to as ju nepasirinkau, nors daug kas rekomendavo, matyt as nepatikau  doh.gif  lotuliukas.gif


Gal negavo.. g.gif biggrin.gif O jau turi savo suknelę ar vis dar paieškose?
Atsakyti