Įkraunama...
Įkraunama...

Amarilių- meilenių palata

Labukas,
Ačiū, kad kalbat 4u.gif Patirties visai neturiu, nes neauginau. Kažkada prieš Kalėdas maximoj nupirkau amarilį, gražų labai. Nužydėjo, lapai nudžiuvo ir išmečiau...
Bandysiu siųstis, gal gėlynuose rasiu pirkt. Ale brangūs tie svogūnai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaisrena @ 2013 10 17, 15:45)
Labukas,
Ačiū, kad kalbat 4u.gif Patirties visai neturiu, nes neauginau. Kažkada prieš Kalėdas maximoj nupirkau amarilį, gražų labai. Nužydėjo, lapai nudžiuvo ir išmečiau...
Bandysiu siųstis, gal gėlynuose rasiu pirkt. Ale brangūs tie svogūnai smile.gif

čia ir užeinam, jog kalbėtume mirksiukas.gif
o patirties įgysite beaugindama, čia pasikonsultuodama, pirmiausiai pirmą puslapį išstudijavusi smile.gif

neskubėkit siųstis iš svetur, jau po truputį prekyvietėse pasirodo amariliai, Bauhofe mačiau buvo prieš kelias savaites, čia besilankydama rasit informaciją, kur ir kokių svogūnų yra pirkti, taip pat laikas nuo laiko forumietės pasiūlo perteklinius svogūnus smile.gif
praeitais metais e-sėklose taip pat buvo amarilių, šiais metais pradės jais prekiauti po naujųjų, domėjausi, nes smalsu pasidarė, kokių šiais metais pasiūlys biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 10 17, 20:16)

praeitais metais  e-sėklose taip pat buvo amarilių, šiais metais pradės jais prekiauti po naujųjų, domėjausi, nes smalsu pasidarė, kokių šiais metais pasiūlys biggrin.gif


Ar ne iš lenkų jie veža?
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2013 10 17, 20:08)
Ar ne iš lenkų jie veža?

iš kur veža nežinau rolleyes.gif
praeitą rudenį užsisakiau kelis svogūnus - staigmenų nebuvo, pražydo tai, ko ir tikėjausi smile.gif
peržiūrėjau pernykštį užsakymą - už svogūnus mokėjau po 13.99 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vera.vera: 17 spalio 2013 - 21:03
QUOTE(vera.vera @ 2013 10 17, 21:59)
iš kur veža nežinau rolleyes.gif
praeitą rudenį užsisakiau kelis svogūnus - staigmenų nebuvo, pražydo tai, ko ir tikėjausi smile.gif
peržiūrėjau pernykštį užsakymą - už svogūnus mokėjau po 13.99 smile.gif

Aš iš jų buvau užsisakius tulpių ir pora lelijų, tai etiketės lenkiškos. Žiūrėsiu kas bus iš tikro
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 10 17, 21:59)
iš kur veža nežinau rolleyes.gif
praeitą rudenį užsisakiau kelis svogūnus - staigmenų nebuvo, pražydo tai, ko ir tikėjausi smile.gif
peržiūrėjau pernykštį užsakymą - už svogūnus mokėjau po 13.99 smile.gif

Aš kitokios patirties turiu iš užsakytų nei vienas neatitiko o ir 1 supuvusį gavau tiesa šitą be jokių ginčų pakeitė kitu bet vėl ne tokiu. O kai vietoj pilnavidurio gauni vos ne Red Lion tai kažkaip...
Na Lenkai taip pat ne geresni ... nei vienas netiko etikečių nors tarp 4 buvo ir gan gražių egzempliorių.
Na o išvadą padariau, kad visus likučius surinkau tai ir gavos išmaišyti nes pirkau jau vėlokai pavasarį
Belieka ligonėms palinkėt geros kloties ir sėkmės perkant.

Tiesa turiu atliekamą Picotee metų vaikiuką ir keletą PG jaunimo (balti su raudona dėmele, Dryžuoti baltai raudoni) Jei noras bus nuotraukas sukelsiu ryt. Dryžiams keliems susimaišė galvos žydi dabar (lauke buvo) blush2.gif tai galiu kokį ir jau peržydėjusį perleis.
pasiūlymai mainams į PM drinks_cheers.gif
Atsakyti
kam įdomu tai macuičiuose jau irgi yra amarilių. pagrinde raudoni bet yra oranžinių rausvų ir tamsiai bordo
Atsakyti
QUOTE(kypshas @ 2013 10 18, 14:55)
Aš kitokios patirties turiu iš užsakytų nei vienas neatitiko

Jei noras bus nuotraukas sukelsiu ryt. Dryžiams keliems susimaišė galvos žydi dabar (lauke buvo)  blush2.gif

reiškia man pasisekė biggrin.gif
iš lenkų parsisiųstiems taip pat didelių priekaištų neturiu - pavedė tik paskutinis siuntimasis, vietoj Susan pražydo pilnaviduris gražuoliukas, taigi dėl to visai nepykstu biggrin.gif

o nuotraukas būtinai įkelkite mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet kaip klusniai niekas nerašo žinučių į naują temą. hihihi.gif
Aš rašysiu... assa.gif
Atsakyti
Stepute, galit rašyti biggrin.gif aš padedu jums užbaigti šią temą. Keliaukit į naujus namus ir rodykit visos savo gražuolius 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti