Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Kardelienė.

Baisu, kaip vienas ir tas pats zmogus gali buti tiek susidvejines... Gal gydytojai tikrai i pensija laikas, gal jai menopauze, kad sitokiu skirtingu nuotaiku buna... Skaitau ir negaliu patiketi savo akim... Man ji buvo gera, lanke daznai (su ja tariausi), bet kai perskaitau priesingus atsiliepimus, plaukai siausiasi paciose slapciausiose vietose. verysad.gif
Atsakyti
Sena ziezula o ne gydytoja!!!!!!!!!!!!Daugiau komentaruu neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(WWWgarba @ 2008 01 15, 14:10)
Sena ziezula o ne gydytoja!!!!!!!!!!!!Daugiau komentaruu neturiu schmoll.gif


PRITARIU 100% doh.gif Mano mama vos gyva liko dėl šios gydytojos pridarytų klaidų... verysad.gif Mest ją seniai reikia lauk iš gydytojų tarpo. Neturiu daugiau komentarų. schmoll.gif
Atsakyti
Na man ji prieme antra gimdyma, tai nieko blogo negaliu sakyti. Nesitariau, nemokejau, bet viskas buvo thumbup.gif ...Gal priklauso kaip pats gimdymas praeina.kad susidaro skirtingos nuomones apie gydytoja g.gif
Atsakyti
Oho, kokie atsiliepimai blink.gif As pas ja vos pries menesi gimdziau, o buvo parasyti tik geri atsiliepimai. Dabar skaitau ir negaliu patiketi, kad galejau ir "uzsirauti".
Na, mes su ja taremes del gimdymo. Nepasirode ji man labai maloni ar draugiska. Bet susitariau ir tiek. Tiesa pasakius, ne nepaziurejo mano vaikucio padeties. Dabar, kai pagalvoju, nelabai kompetetinga pries gimdyma nepatikrinti vaiko padeties g.gif
Na, bet as atvaziavau su pilnu atsidarymu, pagimdziau per 15 min, tai nieko daug ir negaliu pasakyti. Per gimdyma beveik visai nekalbejo, su akusere zvilgsniais bendravo. As norejau naturalaus gimdymo, tai sviesa gimdykloje buvo pritemdyta, po gimimo daktare neleido sesutei sverti/matuoti mazylio, liepe palikti mus 2 val vienus.
Paskui kiekviena diena uzeidavo paklausti ar viskas OK, isleidziant patikrino krutis. O po grizimo namo dar po 3d paskambino paklausti ar viskas OK.

Na, prieziura nebuvo pedantiska, bet kai viskas gerai, tai negali skustis.

Siaip, triuksminga moteriske, ne visai mano skonio blush2.gif
Atsakyti
O DIEVE, DAR TA ZIEZULA DIRBA aggressive.gif Dziaugiuosi labai kad antro vaikelio pas ja negimdziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cilli: 16 lapkričio 2008 - 15:36
Nu kai paskaiciau,tai net negaliu patiket,kad cia kalbama apie ta pacia gyd.Abu savo dziaugsmelius pagimdziau pas sita gyd.Likau labai patenkinta thumbup.gif Tiesa abu kartus buvo susitarta,tai net nzn kas butu buve tada jei nebutume tariasi. g.gif Kai laukiausi dukros,tai paskuti men.,butent pas ja ir lankiausi nejau i savo poliklinika.Padare visus tyrimus,tai likau labai patenkinta.
Atsakyti
na aš tikriausiai prie tų laimingųjų, kuriems sutapo su gydytoja biolaukas. Gimdžiau savo antrąjį pas ją, nuvažiavus nesitarus į II ligoninę, ji iš karto buvo labai maloni. Gimdymas nebuvo sunkus ir pakankamai greitas, po jo gydytoja kas dieną ateidavo paklaust ikaip jaučiuosi, patikrindavo krūtis, nu su visom smulkmenos išsiklausinėdavo savijautos. išvažiuojant davė tel, kad jei kas - skambinčiau. tas labai pravertė, skambinu, nes turiu bėdų su krūtimis ir ji maloniai pagelbėja. nu ma įspūdis liuksiškas, tai net neįsivaizduoju kitaip.
Tiesa, tortų, brendžių ir pan neprašė, mamty, užteko ką sumokėjom po gimdymo. be to, nuvažiavus po to dėl mano minėtų bėdų, paklausiau ar skolinga už konsultaciją, tai ji neėmė ir sakė, tik greičiau sveikt ir jei kas - skambint thumbup.gif
Atsakyti
As pas ja gimdziau pries 1,5metu, nesusitarus..ir tikrai prisiminimai ne kokie doh.gif Tikrai daugiau nenoreciau pas ja papult ar susitikt, nes tikrai nemielas zmogus..Esu dekinga tik Kalvinskui, kurio deka man nepadare cezario ir mazylis gime sveikas thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai nemaloni si moteris..balsas ausis rezia...o zinios tokio senumo, kaip ji pati....
Atsakyti
Ačiū Dievui, jog man neteko pas ją gimdyti... Užteko, kad po gimdymo teko su šia nemalonia moteriške "pabendraut". Iki gimdymo paskaitėlėse buvo aiškinama, jog jei iškils kokių bėdų su maitinimu- būtinai kreiptis pas bet kurį budintį tuo metu gydytoją. Na tai, aš jos dėka vos mastito neįsivariau. Atlėkiau su skaudančiom krūtim ir paklausiau patarimo, kaip galima būtų išmasažuot susidariusius gūziukus, nes mano pupa neištraukia pilnai pienelio. Tai ši mane iškoneveikė, išplūdo visokiais žodžiais ir "tipo" parodė, kaip "masažuoti"- t.y. traiškyti krūtį su rankom!!! Kadangi iš skausmo pati to padaryti negalėjau, tai parodžiau savo vyrui "masažavimo metodą"- vargom tris dienas, bet "masažas" nepadėjo. Tada susiradau per drauge akušerės telefoną ir susitariau, jog ji man padės išspręst mano problemą. DĖKUI jai, nes jei ne ta miela moteris, tai sekančią dieną tikriausiai tektų gult po peiliu ir operuotis mastitą!!!! Išmasažavo man ji krūtis (tam prireikė beveik savaitės, nes jau pienukas varškytės pavidalo buvo vienoj krūty)- ir visiškai neskausmingai!!!! Patarė kokius kompresus ant kurios krūties dėtis nakčiai, kad greičiau uždegimas pasibaigtų. O kai pasakiau, kaip aš buvau pamokinta "masažuotis", tai moteriškė pakraupo- galėjau pažeisti visas pieno liaukas jas sutraiškydama!!!! Esmė tame, jog Kardelienės dėka aš vos nepapuoliau į ligoninę su mastitu, o kadangi dėl "patarto masažo" sugaišau dar keliatą dienų, tai nors ir mastito išvengiau, bet po uždegimo man pradėjo mažėti pienelio kiekis cray.gif Nekokie mano atsiminimai apie gydytoją Kardelienę schmoll.gif Nors gal kam ji ir padėjo, bet aš su ja pabendravus jaučiausi, kaip gavus su šlapiu skudurų per veidą doh.gif
Atsakyti
Hmm.. keista skaityti paskutinius atsiliepimus, nes teko nesitarus gimdyti pas šią gydytoją ir galiu drąsiai teigti, kad ji išgelbėjo mano sūnelį. Pamačius, kad dingsta širdutės tonai ji nebeeksperimentavo ir skubiai darė CP. Pooperaciniu laikotarpiu visada rūpinosi, patarimų davė įvairiais klausimais. O kadangi čia pirmas nėštumas ir aš ganėtinai "žalia" buvau - turėjo kantrybės kartais ir į kvailus klausimus atsakyt. Man ši gydytoja pasirodė tikrai profesionali, gera psichologė ir itin pozityvi asmenybė smile.gif Kadangi nėštumo metu teko Šilainiu poliklinikos ginekologių paslaugomis naudotis, buvo sunku patikėti, kad yra tokių atsakingų ir gerai savo darbą išmanančių žmonių. Netgi susitariau, kad lakysiuos pas gyd. Kardelienę ir kitais ginekologiniais klausimais smile.gif
Atsakyti