Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

Man irgi atrodo, kad čia tam kartui pasišvietė, o ne lendančiam leliukui į akis spigino biggrin.gif Aš gimdykloj prašiau pamažint lempų, labai nejauku, kai visos plieskia ax.gif O kai paliko jau trise, tai paprašiau vyro dar pamažinti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 09 balandžio 2013 - 12:27
QUOTE(Selva @ 2013 04 09, 12:26)
idomu, ar gimdant vakare imanoma sudaryti salygas prieblandai? O esant reikalui, kad akusere sitaip pasisviestu (LT)?



Manau kad įmanoma. Aš gimdžiau dieną, bet užtraukėm visus roletus, kad būtų prieblanda. Prožektorių atsivežė tik apžiūrėti jau po visko, ar suplyšau, įvertinti ar reiks siūti.
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 04 09, 12:59)
o gimdykloj ne ryskesnes sviesos?  g.gif


ryskios tos sviesos gimdykloj... As dukart - 1 ir 2 karta gimdziau nakti - tai plieske kaip reikiant, antrakart, kai padave vaika, iskart po antklode kisau, kad tik sviesos neakintu sunaus. Paskui greit isauso (birzelio 30 d.), uzgesino sviesas, tai tada buvo ok..

Beje, kai mane siuvo, tai gydytojas turejo tokia kaip staline lempa ant koto ilgesnio, tai svietesi tiesiai ten, kur reikia ax.gif .

o nuotrauka tai super. Man labai patiko tos juostos, gaila, pas mus ju nera. Nera net buomu, uz ko jas kabinti..
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2013 04 09, 13:26)
idomu, ar gimdant vakare imanoma sudaryti salygas prieblandai? O esant reikalui, kad akusere sitaip pasisviestu (LT)?


jei Banga gali nakti ligonineje prigesinti sviesas ir dirbti prieblandoje, tai nesant jokiu ekstra atveju, stumimo faze tikrai gali vykti prieblandoje, nematau cia jokiu problemu. Tik noro reikia. smile.gif kaip ir visame kame.
Atsakyti
RitaRazi labai 4u.gif
O kas i tema geresnio pas mus?
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...i.d?id=61115753
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 10, 18:21)



Tai kiek supratau, R. Gaidienės byla atskira ir jau teisme... O keturių kitų moterų - dar ne... Kad perėmė Panevėžio prokuratūra.


Norisi palinkėti stiprybės, apsaugančios šypsenos, objektyvaus teismo...

Nejauku skaityti komentarus. Mane labiausiai stebina moterų priešiškumas moterims... dėl išvaizdos ar šiaip: "lai gimdo, kur nori", stiliuje. Moteriškas solidarumas visad buvo anekdotų objektu, nėra ko tikėtis turbūt... bet šioje gimdymo temoje, jo trūkumas kažkaip žiauriai žeidžia.

Žiūriu naują dokumentinį filmą (visuomeninės JAV TV) "medicina ir pinigai". Ten gražiai apie JAV problemą... ir kažkiek tinka visiems. "...medikai yra skatinami daryti daugiau. Daryti - labai dažnai reiškia ir pakenkti. Riba tarp padėti ir pakenkti yra labai plona. Ji neišvengiamai peržengiama...".

traileris

Tai dar kartą. (Ir Santariškių gimdymo skyriaus atidarymo proga smile.gif) - niekas nekovoja prieš medikus.
Nenorinčios gimdyti ligoninėje, nenori paklusti pinigais-varomai sistemai. Juk naujiems skyriams reikia gimdyvių, lovadienių, ligonių kasų pinigų išgyvenimui/eksplotacijai... Tik ar kas išgirdo Šimašių su Šimonyte (iš LRT laidos): tai gal tos dotacijos ir už jas pastatomi valstybiniai centrai nereikalingi tokiomis apimtimis??? Gal reikia kitaip strateguoti atsinaujinimus sveikatos priežiūros sistemoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aldyte: 11 balandžio 2013 - 21:56
Aldyte, man tokie filmai ir įdomu ir baisu... Kita vertus reik suvokt kas su mumis daroma. Pvz.: per porą metų artimoj aplinkoj susidūriau sukeliais atvejais kai buvo prirašyta priskirta nereikalinų vaistų, daugiausia vyresnio amžiaus žmonėm... Nuo kurių pasidarė tik blogiau, o priežasties negydė. Farmacija visagalė. Na čia ne į temą aš, bet juk viskas susiję...

MAn ta sSantariškių skyrius... geriau padarytų daugiau tokių kaip KKGN šeimyninių kambariukų... ir pan.
Man tas Santariškių skyrius... tos gimdymo industrializacijos monumentas.

Nors gal rizikingiem nėštumam gerai ten, nes ir leliukų renimacijos ir viskas ten. Ne visi ju nešiojami gerai, ne visi gimsta sveiki. Tueiu omeny juk daug kas -inoma dar iki gimdymo.

Šiaip visiškas netaktas pas mama ir leliukus visai "valdžiai lėkt" tarsji jie kažkokios itin lauktos išsvajotos personos būtų... doh.gif

Žodžiu man patinka Šimašius...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 11, 23:27)
MAn ta sSantariškių skyrius... geriau padarytų daugiau tokių kaip KKGN šeimyninių kambariukų... ir pan.
Man tas Santariškių skyrius... tos gimdymo industrializacijos monumentas.

Nors gal rizikingiem nėštumam gerai ten, nes ir leliukų renimacijos ir viskas ten. Ne visi ju nešiojami gerai, ne visi gimsta sveiki. Tueiu omeny juk daug kas -inoma dar iki gimdymo.

Šiaip visiškas netaktas pas mama ir leliukus visai "valdžiai lėkt" tarsji jie kažkokios itin lauktos išsvajotos personos būtų...  doh.gif

Žodžiu man patinka Šimašius...


drinks_cheers.gif Pasirašau po visku:D Skaitau sm to naujo skyriaus temą ir liūdna darosi...
Atsakyti
QUOTE(aldyte @ 2013 04 11, 21:55)
Tai kiek supratau, R. Gaidienės byla atskira ir jau teisme... O keturių kitų moterų - dar ne... Kad perėmė Panevėžio prokuratūra.
Norisi palinkėti stiprybės, apsaugančios šypsenos, objektyvaus teismo...



drinks_cheers.gif labai norisi si karta palinket prokurorams, stiprybes, apsauganciu sypsenu ir po objektyvaus teismo isgerti sampano ir dirbti toliau.
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 11, 22:27)
MAn ta sSantariškių skyrius... geriau padarytų daugiau tokių kaip KKGN šeimyninių kambariukų... ir pan.
Man tas Santariškių skyrius... tos gimdymo industrializacijos monumentas.



Žodžiu man patinka Šimašius...

Man man man geriau jokiu cia skyriu nebutu! Man man ju nereikia! Turiu JS!, kuria palaiko Simasius, kaip ir ata usa palaike palydedamas ji amzino poilsio vieta .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silvaria: 12 balandžio 2013 - 00:24
QUOTE(aldyte @ 2013 04 11, 22:55)
Nejauku skaityti komentarus. Mane labiausiai stebina moterų priešiškumas moterims... dėl išvaizdos ar šiaip: "lai gimdo, kur nori", stiliuje. Moteriškas solidarumas visad buvo anekdotų objektu, nėra ko tikėtis turbūt... bet šioje gimdymo temoje, jo trūkumas kažkaip žiauriai žeidžia.

Man tai nejauku suvokt koks kiekis aklai tikinčių medikais žmonių, koks kategoriškumas ir beveik neapykanta nors truputėlį kitaip mąstančiam.

QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 11, 23:27)
Nuo kurių pasidarė tik blogiau, o priežasties negydė. Farmacija visagalė. Na čia ne į temą aš, bet juk viskas susiję...

Man tas Santariškių skyrius... tos gimdymo industrializacijos monumentas.

Dažnu atveju priežasties ne tik kad neieško, bet net nenutuokia kur ieškot. Klausi kodėl išgirsti "gali būti kad nuo streso" smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(silvaria @ 2013 04 12, 00:19)
Man man man geriau jokiu cia skyriu nebutu! Man man ju nereikia! Turiu JS!, kuria palaiko Simasius, kaip ir ata usa palaike palydedamas ji amzino poilsio vieta .


Klausykit miela ponia! Tai yra tikrai MANO reikalas kaip MAN viskas atrodo. OMG, JUK kitaip būčiau apkaltinta suabsoliutinimu bigsmile.gif Ir JŪS teigtumėtė, jog mano nuomone tų centrų nereikia APSKRITAI lotuliukas.gif ar ne? bigsmile.gif
Dievaž, jei laukčiaus, o nėštumas būtų komplikuotas, nežinau į kurią ligoninę pakliūčiau mirksiukas.gif

Ir pasilaikykit savo svaičiojimus apie Jurgą Švedienę SAU, ir būkit maloni netaikykit žmonėm, kurie jokių reikalų su ja nėra turėję ir neplanuoja turėti.
Jei aiškiai parašiau.

P.S. Jau seniai esu pasižadėjus ignorinti jūsų užsipuolančius postus. Nes iš jūsų pusės nuolat jaučiamas toks paviršutiniškas lyginimas ir niekinimas. Bet kokia diskusija apie ligonines, namus, apie bet ką jus priveda iki pasityčiojinčių pasisakymų. Neadekvačių, nemandagių, tik jum vienai suprantamu kampu.

Kada suprasit, kad gimdymas uoj pvz. ne Santariškėse ar ne paklūstant pasenusiem medikų nurodymam nėra lygu gimdymas su JŠ bigsmile.gif Ir nebūtina pilstyt po kiekvienu pasisakymu tokias nesąmones, atleiskit.

O gal čia jūsų tokia užduotis, ateit ir kiršint visus? Visi diskutuoja žmonės kaip žmonės...
Atsakyti