Įkraunama...
Įkraunama...

MaRiJaMpOlIeČiŲ TeMa

Su finalu !!!
Na, is esmes, tai kitai ir negalejo buti, nes dainos pirmam pusfinalyje tai daugmaz apyprastes, tik kelios idomesnes.

Nu niekaip nesuprantu ko ta Pojavio Izabelita su vaiku atsivilko i Svedija. Man tai atrodo, kad papildomas trukdis jam tiek susikaupimo tiek poilsio atveju. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Guduke @ 2013 05 15, 07:20)
Su finalu !!!
Na, is esmes, tai kitai ir negalejo buti, nes dainos pirmam pusfinalyje tai daugmaz apyprastes, tik kelios idomesnes.

Nu niekaip nesuprantu ko ta Pojavio Izabelita su vaiku atsivilko i Svedija. Man tai atrodo, kad papildomas trukdis jam tiek susikaupimo tiek poilsio atveju.  doh.gif


Su su clap_1.gif lithuania.gif

Taip, dainos daugmaz visos vienodo lygio, man Ukraina patiko, viskuom - daina, rankos plazdejimas, isvaizda wub.gif thumbup.gif Siaip labai visi grazus buvo, be isimties. Belgo sokejos man tik juoka kele, kazkas ne i tema, rubai ne pagal sokimo stiliu ar kas ten netiko biggrin.gif nu olandu daina tokia depresine, bet kitokia biggrin.gif
Zodziu laukiam ketvirtadienio bigsmile.gif
Atsakyti
Man Danijos atstovė ir daina patiko thumbup.gif O ukrainiete tai tikrai grazi, ir daina nebloga, bet tas milzinas pradzioj ja atnesantis, nu kazkaip man neisipaiso biggrin.gif
Olandu daina tai tikrai kazkas kito, visiskai neurovizinio. Kai man dramblys ant ausies uzlipes, tai as net galvojau, ar nusidainuoja ar cia taip turi but lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labas,
apturejau geri,is niekur nieko,kaires kojos kelio sanarys sustreikavo,o darbas "ant koju",bet priimu taip kaip isbandyma mirksiukas.gif
dziaugiuosi oru ir kartu bijau ,kad neilgai jis tesis,tuoj ir ruduo doh.gif

QUOTE(*panteRa* @ 2013 05 14, 08:03)
*Atnesu ir jums parodyt sita grozi   wub.gif
*Siandien Eurovizija prasideda  bigsmile.gif

*pritariu Gudukei,kad ispudinga thumbup.gif
*Eurovizija stebejau,bet salim pakomentuot negaliu,nes per trumpa atmintis kas kurios salies blush2.gif pamenu kad 03 patiko,aisku LT ir dar Airijos atstovas,ta su milzinu irgi nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvis @ 2013 05 15, 18:57)
labas,
apturejau geri,is niekur nieko,kaires kojos kelio sanarys sustreikavo,o darbas "ant koju",bet priimu taip kaip isbandyma  mirksiukas.gif



Nu cia dabar? Sutept gal kuo reikia g.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif
siulau kita savaituke ketvirtadieni ar penktadieni meetuka?ka jus i tai?

ba as jau visai pametus zinias ir viska:)
Atsakyti
QUOTE(A.M.G.B @ 2013 05 16, 18:36)
sveikos gyvos 4u.gif
siulau kita savaituke ketvirtadieni ar penktadieni meetuka?ka jus i tai?

ba as jau visai pametus zinias ir viska:)


As niekaip, nes mano merginai isleistuves darzeli penktadieni, tai ir ketvirtadieni daug lakstymo bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(A.M.G.B @ 2013 05 16, 17:36)
sveikos gyvos 4u.gif
siulau kita savaituke ketvirtadieni ar penktadieni meetuka?ka jus i tai?

ba as jau visai pametus zinias ir viska:)


As uz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A.M.G.B @ 2013 05 16, 16:36)
sveikos gyvos 4u.gif
siulau kita savaituke ketvirtadieni ar penktadieni meetuka?ka jus i tai?

ba as jau visai pametus zinias ir viska:)


Ketvirtadieni uz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.M.G.B @ 2013 05 16, 18:36)
siulau kita savaituke ketvirtadieni

Išleistuvėse nedalyvausit?
Atsakyti
Hola senjoritos smile.gif)


Tai gal meetuką darom 05.30d. bus ketvirtadienis, ir aš jau būsiu namučiuose g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(.Juodukė. @ 2013 05 17, 15:46)
Hola senjoritos smile.gif)
Tai gal meetuką darom 05.30d. bus ketvirtadienis, ir aš jau būsiu namučiuose  g.gif  blush2.gif


As uz drinks_cheers.gif
Atsakyti