Įkraunama...
Įkraunama...

Lentvarietės

Ta pacia vaiku darzeliu tema..Gal kas pasakysit ar yra koks privatus lentvaryje? Atsimenu FB buvo lyg net skelbta ,kad atsidarys vaiku dienos centras ir pan. .. g.gif Mes negausim nei siemet, nei kitamet ( toks vaizdas) vieteles darzyelyje verysad.gif Be jokiu abejoniu reikia trecio darzelio Lentvaryje , nes eiles tai tokios ,kad net sunku patiketi, kad cia ne Vilniaus mikrorajonas unsure.gif

Mums reiktu karts nuo karto vis po kokias 3-4 val., o ateityje tai ir nuolatos ( nors gal ne visa diena).
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2014 07 17, 09:07)
Sveikutes

Sveika kakava2. Jei registruotis vaikuciui i poliklnika, tai rekomenduociau i Lentvario poliklinika, ten dirba vaiku gydytojai, nes Seimos klinikoje bendras terapeutas.
Tikrai pritariu, kad vos gimusi registruok, ypac svarbu kad tais paciais metais, kai gims , kad butu ir registruotas...Pasirodo nuo 2013 m. neturi galios jokie prioritetai  doh.gif  (daugiavaikems, vienisoms, gyvenamoji vieta ir t.t) viska sprendzia uzrasymo data. Jums patogiausia butu  Svajoneles darzelis.



aciu bandysime, turi gimt keliu savaiciu begyje, tik kraustysimes ir registruosimes poros men begyje tai gal kazkaip smile.gif o kaip del privaciu darzeliu ar yra lentvaryje? beje gal zinote kokia situacija su auklemis,kokios kainos vyrauja uz visa diena arba valandines
Atsakyti
Mergaites, gal galit kokia informacija suteikt apie lentvario mokyklas? Kokia nuomone? Kaip mokymo kokybe? 4u.gif Busiu dekinga. Kadangi nezinau i kur leist maziu reiks - lentvario ar grigiskiu.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.vln @ 2014 07 18, 08:40)
Mergaites, gal galit kokia informacija suteikt apie lentvario mokyklas? Kokia nuomone? Kaip mokymo kokybe? 4u.gif  Busiu dekinga. Kadangi nezinau i kur leist maziu reiks  - lentvario ar grigiskiu.... 4u.gif


Manau neblogai, aš savo planuoju leisti čia, gal pasisakys, kurios jau leidžia savo vaikus, bet mokykla nevisagalė, reikia ir tėveliams pastangų įdėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2014 07 17, 23:21)
Ta pacia vaiku darzeliu tema..Gal kas pasakysit ar yra koks privatus lentvaryje?

kad butu lentvaryje, dar negirdejau, bet girdejau, jog traku vokeje yra neblogas.

apie mokyklas nesidomejau, dar neaktualu smile.gif)
Atsakyti
Kalvų slėnyje yra privatus darželis, jis visai čia pat Lentvario.


Papildyta:
QUOTE(agne_ja @ 2014 07 18, 10:22)
Manau neblogai, aš savo planuoju leisti čia, gal pasisakys, kurios jau leidžia savo vaikus, bet mokykla nevisagalė, reikia ir tėveliams pastangų įdėti g.gif


Kiek ko klausinėjau, tai apie Lentvario pradinę nieko blogo nesu girdėjusi - visi kaip ir patenkinti... Maniškė šį rugsėjį eis į pirmą klasę jau, bus matyt.
Bet šiaip sutinku, kad ne tik mokykla ir mokytojai nulemia viską - priklauso ir nuo vaiko, ir nuo tėvų požiūrio, pastangų ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 18 liepos 2014 - 11:54
Sveikos.
Na kas grybavote netoli Trakų sakykit kur pavažiuoti? Nes aš tai vietu nežinau. Ne vietynė esu gi. biggrin.gif
Norim pavažiuoti šiandiena arba ryt.
Liepa o tavo dukrele i rusų eis ar i lietuviu mokykla? Nes jai i rusu tai gal i mano mažes klase pateks. bigsmile.gif Mokytoja nuostabi pas juos.
Na o mes šiandiena pasiemem uniforma, ačiu Dieu tiko. Baugiam išmokti eileraštuka ir busim pilnai pasiruošusios i mokykla.
Atsakyti
Labas merginos smile.gif

JurSan, maniškė eis į lietuvių - Lentvario pradinę mokyklą smile.gif

Aš matyt visai kvankšt, bet taip man gaila, kad ji jau eis į mokyklą doh.gif Rodos na nesąmonė, dar anksti, kaip tas laikas lekia...
Atsakyti
Laba.
Liepa aš tave suprantu.Man tai ne gaila bet visai nesitiki kad mano dukra tokia jau didelė. Ryt jau taps moksliukė. wub.gif Oj vėl žliumbsiu. blush2.gif
Blin reikia gėlių eit pirkti. Nes dar neturim. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.vln @ 2014 07 18, 10:40)
Mergaites, gal galit kokia informacija suteikt apie lentvario mokyklas? Kokia nuomone? Kaip mokymo kokybe? 4u.gif  Busiu dekinga. Kadangi nezinau i kur leist maziu reiks  - lentvario ar grigiskiu.... 4u.gif

Sunku apibudinti mokykla vienam gerai kitam ne. Asmeniskai man nepatogu buuvo vesti i Lentvari kadangi viskas vyko uz pervazos, vezioju i Grigiskes mokykla - darzeli Peledziuka labai esu patenkinta viskuo. Bet tiek galiu pasakyti ne viskas nuo ukdymo istaigos priklauso smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2014 09 05, 11:31)
Sunku apibudinti mokykla vienam gerai kitam ne. Asmeniskai man nepatogu buuvo vesti i Lentvari kadangi viskas vyko uz pervazos, vezioju i Grigiskes mokykla - darzeli  Peledziuka labai esu patenkinta viskuo. Bet tiek galiu pasakyti ne viskas nuo ukdymo istaigos  priklauso smile.gif

Labai svarbu yra mokytoja 4u.gif
Atsakyti
sweikos smile.gif
mes uzvakar grybavom tai virs 30 baravyku apie 10 raudonikiu.... ax.gif
Atsakyti