Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Dziaugiuosi @ 2013 04 08, 19:42)
Nesumeluot, padariau virs 200 kadru siam ND. Tikiuosi patarimo - kaip galima fotografuoti namuose, su placiakampiu objektyvu (tiksliau kitiniu 18 - 55).

Su technine užduotim susitvarkei, skirtumas matosi, fokusas geras, išeksponuota irgi gerai. Bėdos su estetika - ir objektyvas čia niekuo dėtas (jau nekalbant apie tai, kad jis nėra plačiakampis, juolab jei ne ant pilno kadro fotiko užsuktas). Kuriam galui sukrovei į kadrą viską, ką namuose margo turėjai, plius akinius? Paimk vieną objektą (geriau ką nors dailesnio nei tas kičinis puodelis), padėk už jo vieną didesnę knygą margu viršeliu, nekišk į kadrą lango, kad dėmesio neblaškytų. Sužiūrėk viską, nuspręsk, ar tave tenkina tokia kompozicija ir bendras estetinis vaizdas, ir tada jau fotografuok. Tikiu, kad dar 200 kadrų neprireiks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 08 balandžio 2013 - 21:10
Forks wedding arba vestuvėms šakės

user posted image
Atsakyti
Mudu su bedziumi Elviu Aronu Presley irgi tik 2+ surinkome , bet nusprendem nedaryti spaudimo bebe.gif hihihi.gif, nes tik Paganinis gali leisti sau nekartoti, o likusiems nepakenks, juk kartojimas - mokslu motina.
Dziaugiuosi, ir man vis lenda i kadra visas mano gyvenimas, durys, sienos, suo, kas tik netingi. Bet as nebusiu as, jei ju graziuoju ar piktuoju neisprasysiu is kadro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 04 08, 22:09)
Su technine užduotim susitvarkei, skirtumas matosi, fokusas geras, išeksponuota irgi gerai. Bėdos su estetika - ir objektyvas čia niekuo dėtas (jau nekalbant apie tai, kad jis nėra plačiakampis, juolab jei ne ant pilno kadro fotiko užsuktas). Kuriam galui sukrovei į kadrą viską, ką namuose margo turėjai, plius akinius? Paimk vieną objektą (geriau ką nors dailesnio nei tas kičinis puodelis), padėk už jo vieną didesnę knygą margu viršeliu, nekišk į kadrą lango, kad dėmesio neblaškytų. Sužiūrėk viską, nuspręsk, ar tave tenkina tokia kompozicija ir bendras estetinis vaizdas, ir tada jau fotografuok. Tikiu, kad dar 200 kadrų neprireiks  4u.gif



biggrin.gif
Nors ir 500, bet aš tą ND padarysiu! 4u.gif

Labanakt visoms 4u.gif
Atsakyti
Iš vakar dienos seminaro. Kritika pageidautina 4u.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
rarity, man antroji labai grazi. Tik grudo mano skoniui per daug. smile.gif
Atsakyti
Turiu 2 TAIP gal dar kas 3 duotu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2013 04 08, 21:43)
Turiu 2 TAIP gal dar kas 3 duotu blush2.gif

Taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Iks - jei preitoj temoj nedaviau taip tai dabar sakau taip, gali keliaut manau priekito nd. Nebijokit pakartoti , nes uzsimirsta per diena tikrai.
Dziaugiuosi - nu jau, visos pagrinde daro nd su kitinukais namie ir kazkaip telpam, tiesiog nezumink is labai toli, prieik arciau, o del fono labai daug ka galima imti, pvz imk dazus, guasa indukuose, prieki pastatyk viena indeli, uz jo kitus padek teptuka su vandens stikline va ir fonas puikiausias, knygos puikus objektas, reikia tik galva pasukti, o jei jau namie niekaip nesumastai keliauk i lauka.

Mangute - labai smagi foto smile.gif tik noretusi kad sakutes butu idealiai tiesiai , dabar man jos svyra biskiuka.

Raryti - antra labai labai, viskuom patinka, apdirbimas, poza, sviesa, zvilgsnis. O vat pirmajai man noretusi maziau grudo, bet cia tik mano pradedancios nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 04 08, 21:49)

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 04 08, 21:50)
Iks - jei preitoj temoj nedaviau taip tai dabar sakau taip, gali keliaut manau priekito nd. Nebijokit pakartoti , nes uzsimirsta per diena tikrai.


Jaukuciukai, smile.gif Nebijau nei pakartoti, nei is tiesu kartoti/miklinti rankeliu. Nuosirdziai - nesu beatodairiskai prisirisusi prie Taip³ krepselio, man aktualu, kad pats procesas paliktu pedsaka, ar su 3+ ar su 3-, kaip bepaziuresi, viskas pravers. Vienintelis minusas, kad para, inikus i sia galera, katastrofiskai sutrumpejo biggrin.gif

Mangute, treniruojies vestuviu FS? wink.gif Tikrai pralinksmino Tavasis kadras, bet ir man noretusi, kad jaunavedziai stovetu pasitempe kaip kareiviai.

Atsakyti
Ryt ryte vel skubesiu link pašto dėžutės rolleyes.gif jau labai labai noriu wub.gif
Nepaprastai džiaugiuosi dėl Pandre's, nors pati jaučiuosi nuo visko atsiribojusi, tikiuosi šitiek pagyrų tave tikrai gerokai stumtels i prieki...

Mamangute nuotrauka labai nuotaikinga, kadangi šia vasara turesiu atsokti trejas vestuves, primine apie dar neatliktus darbus... unsure.gif

Rarity pirmoji nuostabi, vercianti paskesti (grudo tikrai siek tiek daugoka, bet man tinka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 08 balandžio 2013 - 23:23