Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 256

Jau VVaiva kiek groziu ikele bigsmile.gif
gaila, kad tokie maziukai rolleyes.gif

QUOTE(daliux78 @ 2013 04 09, 17:45)
bet ziauriai grazi odinuke  wub.gif  wub.gif  jau taip gaila, kad netiko  verysad.gif

Aha, ziauriai wub.gif
O ir medziota buvo koki menesi, as neesud ar jokio daikto tiek sekus blush2.gif ir tik vienintele ismete Yoox, taip laikiau kumscius, ir Jus pagavot ja nerealiai greitai bigsmile.gif ziauriai gaila,
na ka jeigu kas teks (.)(.) mazintis mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 09 balandžio 2013 - 18:12
QUOTE(Leslie @ 2013 04 09, 18:38)
Aha gyvai ji isvis pasakiska  wub.gif
Matai man del krutines gana sudetingai, nes mano smulkus kaulai, siauri peciai, liemuo plonas, o ir po krutine tik 72cm. Tik riebaliuko kai kur nemazai turiu  lotuliukas.gif  Tai buna, arba peciai ir liemuo per platus, arba ties krutine itempta,  nu sunku pataikyti, bet siaip jau man sis dydis tinka (kadangi per krutine pas mane apimtis nera didele -91 cm, bet truksta medziagos priekyje :-D, matyt tiesiog ne mano modeliukas. Labai man ji grazi, baisiai norejau, tai ir surizikavau  unsure.gif



Tai pasiulykite, jei pardavinesite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Belladona @ 2013 04 09, 18:19)
Tai pasiulykite, jei pardavinesite ax.gif

Siulau 4u.gif
(buvau senoje temoje ikelusi)

JUST CAVALLI odinė striukytė 4u.gif
42 Italiskas dydis, atitinka mūsiškį 36-38 dydį, man su DD krūtine per krūtinę per siaura verysad.gif
Kokybė fantastiška, odelė minkštutė, ten ku priekyje du užtrauktukai - kišenytės, rankovių galai platinasi užtrauktukais, labai gražus viskozės pamušaliukas wub.gif Tirai preciziškai pagaminta striukytė wub.gif
Striukytės ilgis ir rankovių ilgis man su 175 cm. ūgiu yra labai geras (tiesa, pati striukytė kiek ilgesnė nei ant manekenės), ir jei ne (.)(.) man dydis būtų idealiai (nešioju S-M, 36 EU, USA6)
user posted image
Matmenys:
per krūtinę 46 cm.
per pečius 40 cm.
visas ilgis 55 cm
rankovė nuo peties 65 cm.
rankovė nuo pažasties 48 cm.

Gyvai (striukytės spalva iš tiesų kaip internetinėje foto - tikra plytos spalva, pas mane nuotraukytėse fotoaparatas padarė spalvą raudonesnę):
user posted image
Daugiau info, i AZ 4u.gif
Atsakyti

Labai nedaug truksta shipukui

www.yoox.com

user posted image

www.bostonproper.com

user posted image

www.macys.com

user posted image

www.armaniexchange.com

user posted image

www.loft.com

user posted image

Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2013 04 09, 18:30)
[size=5][color=blue]Labai nedaug truksta shipukui

www.yoox.com


Nusiunciau dar Yoox, gal jau uzteks shipukui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2013 04 09, 19:36)
Nusiunciau dar Yoox, gal jau uzteks shipukui rolleyes.gif

Jau 4u.gif


Netrukus pirksim MACYS
prisijunkit drinks_cheers.gif
Atsakyti
Klaipeda! turiu deziuka bigsmile.gif , kas norit sy vakara galit uzlekt, ryt iki 11 busiu veliau busiu mieste, gal kam reikia galiu paimt, tik parasykit ar paskambinkit smile.gif paskui nuo 15 busiu namuciuos 4u.gif bet uriuo atveju prasineskit pries vaziuojant drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimele: 09 balandžio 2013 - 18:53
QUOTE(dimele @ 2013 04 09, 19:52)
Klaipeda! turiu deziuka  bigsmile.gif  , kas norit sy vakara galit uzlekt, ryt iki 11 busiu veliau busiu mieste, gal kam reikia galiu paimt, tik parasykit ar paskambinkit smile.gif paskui nuo 15 busiu namuciuos  4u.gif bet uriuo atveju prasineskit pries vaziuojant  drinks_cheers.gif

aciu, Dimeliuk 4u.gif 4u.gif

Junkites prie www.polo.com - 25 % kodukas, nedaug truksta iki nemokamo shipuko drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kada Vilnius turės dėžute? Gal aš tik laiškelio negavau?
Atsakyti
QUOTE(zinadriu @ 2013 04 09, 20:10)
O kada Vilnius turės dėžute? Gal aš tik laiškelio negavau?

yra dezute. parasykit Netei, jei negavot laiskucio 4u.gif
Atsakyti
MM, pirkot jau yooxa?? 4u.gif
Atsakyti
Didziausias ACIU mergytem uz prekytes. Sau pataikiau viska, tik su MB vargas, neatitaikom dydzio
Atsakyti