Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendoriai

Palade,Jus man kvailai parasykit blush2.gif tiks 24 d.seti agurkus ir susodinti likusius pomidorus?Taip suprantu,kad para iki pilnaties ir skorpiono zenklas.
Aciukas
Atsakyti
sveika vis ta mano viltis...norių arbūzų užsiaugint pamėginti vėl,kada būtų tinkamiausia diena persodint daigelius į šiltnamį ...tikiuosi patarsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2013 05 22, 19:20)
sveika vis ta mano viltis...norių arbūzų užsiaugint pamėginti vėl,kada būtų tinkamiausia diena persodint daigelius į šiltnamį ...tikiuosi patarsite  4u.gif


šiandien ir rytoj. visą sąrašėlį palikau prieš kelis psl.
jei įmanoma, tai 23 d. labiau tinkama, nes 24 d. jau lieka para iki pilnaties.

Papildyta:
QUOTE(juste10 @ 2013 05 22, 17:07)
Palade,Jus man kvailai parasykit blush2.gif tiks 24 d.seti agurkus ir susodinti likusius pomidorus?Taip suprantu,kad para iki pilnaties ir skorpiono zenklas.
Aciukas



tiks ir 24 d., jei neišeina kitaip. tik geriau parą iki pilnaties, o pilnatis 25 d. rytą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 23 gegužės 2013 - 07:05
Papildyta:
tiks ir 24 d., jei neišeina kitaip. tik geriau parą iki pilnaties, o pilnatis 25 d. rytą.
[/quote]
tai idealiausiai 23d ?Oi atleiskit uz Jusu varginima,susimaiso visai mano sena galvele doh.gif

Ir dar prie to pacio,liko truputis laisvos zemeles ir sudygusiu bulvyciu(l.mazai) ar ne per velu sodinti?
Ir kada data tiktu?Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juste10: 23 gegužės 2013 - 09:36
taip, šiandien labai gera diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 23 gegužės 2013 - 09:35
Laba diena,

nusipirkau vakar lauko geliu vazoneliuose ir levandu vazoneliuose ir nespejau susodinti lauke.
Kada bus tinkamas metas? Tik per mergele?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(draug-yste @ 2013 05 24, 12:15)
Laba diena,

nusipirkau vakar lauko geliu vazoneliuose ir levandu vazoneliuose ir nespejau susodinti lauke.
Kada bus tinkamas metas? Tik per mergele?
Aciu


nu negi tiek kankinsit? mergelė tik praėjo, tai kitos ilgai reikės laukti. Imkit šiandien ir sodinkit. Skorpionas gerai veikia žolinius augalus, turėtų viskas būt gerai. o dar ir pilnatis neatėjus, tai persodinimui tinkamas laikas.
Atsakyti
Bet istengsiu pasodinti tik vakare unsure.gif ne taip daug like bus iki pilnaties... Bet jei nebus kito tinkamo laiko po pilnaties tik mergele, tai reikia bandyti siandien g.gif
Atsakyti
QUOTE(draug-yste @ 2013 05 24, 12:32)
Bet istengsiu pasodinti tik vakare  unsure.gif  ne taip daug like bus iki pilnaties... Bet jei nebus kito tinkamo laiko po pilnaties tik mergele, tai reikia bandyti siandien g.gif


artimiausias tinkamas persodinėt bus žuvys 05/31 03:30 - 06/02 09:33, bet aš sodinčiau šiandien, kad ir vėliau
Atsakyti
Palade,patarkit dar blush2.gif ar 28 d gerai bulves sodint?
Ir kada artimiausiu metu avieciu sodinukus sodinti?esu sutarus ,kad atvez,tik kad nepataikyciau i visai bloga zenkla doh.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2013 05 26, 22:07)
Palade,patarkit dar  blush2.gif  ar 28 d gerai bulves sodint?
Ir kada artimiausiu metu avieciu sodinukus sodinti?esu sutarus ,kad atvez,tik kad nepataikyciau i visai bloga zenkla doh.gif
Aciu


bulvėms 27-28 d. tinka;
nepersodinėkit augalų 05/29 00:48 – 05/31 03:30 per vandenį, neprigis;
per žuvis 05/31 03:30 - 06/02 09:33 galit aviečių sodinukus sodint, geras laikas
Atsakyti
Šiandien kaip suprantu galim ravėt piktžoles... nes ožiaragis, ir nors ne delčia, bet ir ne jaunatis ax.gif
O per vandenį išvis geriau į sodą/daržą neiti, geriau poilsiauti, bet jai niežti rankos padirbėt, geriau tvarkyti namus ir kepti pyragus biggrin.gif
Atsakyti