Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

parsiveziau savo ciuda,juda ax.gif

user posted image

doh.gif balkone paveikslavau,kazkodel audinys margas gavosi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 24 balandžio 2013 - 12:07
QUOTE(zerutis @ 2013 04 24, 14:06)
parsiveziau savo ciuda,juda ax.gif

doh.gif balkone paveikslavau,kazkodel audinys margas gavosi g.gif

Viskas labai gerai ,ir labai gražu bigsmile.gif taigi šešėliai irnesakyk.gif gerai kad matinį dėjai ,o ne paprastą mirksiukas.gif aš tai lininiams darbams išvis nededu stiklo ,palieku natūralumą rolleyes.gif ne išimtis ir MTSA ,nebijau aš tų dulkių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 balandžio 2013 - 12:23
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 24, 13:20)
Viskas labai gerai ,ir labai gražu  bigsmile.gif  taigi šešėliai  irnesakyk.gif gerai kad matinį dėjai ,o ne paprastą  mirksiukas.gif aš tai lininiams darbams išvis nededu stiklo ,palieku natūralumą  rolleyes.gif ne išimtis ir MTSA ,nebijau aš tų dulkių  ax.gif

aciu 4u.gif as visiem darbeliam dedu matini,jis labiau man prie sirdies biggrin.gif vadinas nenusigribavau su remu ax.gif
Atsakyti
Nors ne visai ,kad nededa pasportų MTSA ,užmačiau, kad yra darbų ir su pasportais , dabar mąstau ir savam įdėt ,žiūrėsim ką vyras pasakys g.gif

gal MTSA adatinių bendrą siuvinėjimą suorganizuot ax.gif taip norėtūsi ,tos mažos meilybės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 balandžio 2013 - 12:42
QUOTE(zerutis @ 2013 04 24, 12:06)
parsiveziau savo ciuda,juda ax.gif



smagu ji matyt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 24, 13:39)
Nors ne visai ,kad nededa pasportų MTSA ,užmačiau, kad yra darbų ir su pasportais , dabar mąstau ir savam įdėt ,žiūrėsim ką vyras pasakys  g.gif

gal MTSA adatinių bendrą siuvinėjimą suorganizuot  ax.gif taip norėtūsi ,tos mažos meilybės  wub.gif

hihihi.gif tu kartais mano mintis skaitai mirksiukas.gif

as vakar nusipirkau veltinio gabaliuku ir ketinu adatine kaip uzrasu knygele pasisiut,kad butu patogu i darba veziotis,nes ne su viena adata siuvineju ax.gif ir MTSA pauksciuko schema issitraukiau,ant virselio issiuvinet smile.gif

jei nesunku imesk koki paziuret kaip su paspartu atrodo mirksiukas.gif

Dziuljeta aciu :4u:tai tavo pagalbos deka,dabar jis ce biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 24 balandžio 2013 - 12:50
QUOTE(zerutis @ 2013 04 24, 14:48)

jei nesunku imesk koki paziuret kaip su paspartu atrodo mirksiukas.gif


čia ,čia,čia
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 24, 14:12)

pirmas,labai graziai atrodo,gal todel,kad su tekstu g.gif antras,man per spalvingas schmoll.gif trecias,puse bedos rolleyes.gif zinok isvada, nedeciau,nebent butu, kaip pirmas su tekstu ax.gif

labai idomu rema maciau reminimo centre,remelio vidinis krastelis truputi praplatintas, kitos spalvos su lengvu,nezymiu rasteliu,tai is toliau atrodo,kad siaurutis paspartas uzdetas,buvo vienas darbelis su juo iremintas thumbup.gif kaip atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 24 balandžio 2013 - 13:31
QUOTE(P.Sh. @ 2013 04 24, 11:54)

siuvinys puikus thumbup.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 04 24, 13:06)
parsiveziau savo ciuda,juda ax.gif

grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 04 24, 15:21)
antras,man per spalvingas 

Bet pagal paukščio spalvas ,pats tas mirksiukas.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 04 24, 15:21)
labai idomu rema maciau reminimo centre,remelio vidinis krastelis truputi praplatintas, kitos spalvos su lengvu,nezymiu rasteliu,tai is toliau atrodo,kad siaurutis paspartas uzdetas,buvo vienas darbelis su juo iremintas  thumbup.gif kaip atrodo bigsmile.gif

Yra toks paspartas ,su raštu ,todėl ir atrodė, kad rėmelis platesnis ,jį kiša po paspartu ,o kraštelis su raštu ax.gif kaip čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 balandžio 2013 - 13:57
QUOTE(gold_fish @ 2013 04 24, 14:46)

aciu 4u.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 24, 14:47)
Bet pagal paukščio spalvas ,pats tas  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif jis tinka,kaip kas megsta,man perspalvinga ax.gif
Atsakyti
zeruti dailu 4u.gif

As siandien nunesiau keturis darbus iremint. Tris nimue kryzeliu siuvinetus ir viena tapyta. Jau pinigu kiek isleisiu doh.gif
Atsakyti