QUOTE(Gaudvilė @ 2013 04 13, 09:33)
Šiaip ne į temą. Kaip galima bendraut, jei reikia bijoti tiesą rašyt. Ar negeriau protingas pamokymas, nei kvailas pagyrimas?
O kodėl visada tik juoda arba balta... Karti tiesa - sveika, pagyrimas - malonu, tyčiotis -

nebūtina
QUOTE(katyttee @ 2013 04 13, 12:08)
... Beja, o man patinka kad gaudvilė visad,na beveik visad sako tiesiai šviesiai, o ne apsimeta kad viskas puiku,nors toli gražu ne puiku.
Manau tam ir rodomės,kad sužinoti realią savo augintinių padėtį 
tai jeigu kada reikės kritikuoti mano daigus,tai pirmyn, as tik padėkosiu,nes auginti tikmokinuosi ir savo klaidas noriu žinoti

ačiū už dėmesį, nemažai čia prirašiau
Visiškai sutinku, kad tie parodyti pomidorai tikrai ne tokie, kuriais galima būtų žavėtis, bet tai nereiškia, kad reikia kritikuoti, šaipytis. Juk ji užsiaugins sau (gal dar kažkam), sodins tokius, kokie yra ir džiaugsis derliumi, galbūt ne tokiu gausiu, kaip Gaudvilės, Ex ar kitų, bet juk visoms mėgėjoms augintojoms, neturinčioms spec. auginimo sąlygų kiekvieną sezoną vis kitaip užauga daigai - tai nuostabūs, tai patįsę, tai dar kokia velniava užpuola....na žinima čia nekalbu apie tas, kurios visada užsiaugina nuostabius, 'teisingus", standartinius-vadovėlinius daigus
Patarimas ir kritika - oi kaip skiriasi